IŠEITIES TAŠKAS'21: GYVULIAI | pjesės skaitymas, aut. ir rež. Goda Simonaitytė (su GP)

IŠEITIES TAŠKAS'21: GYVULIAI | pjesės skaitymas, aut. ir rež. Goda Simonaitytė (su GP)

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

SVARBU! Patekimas į renginį tik su galimybių pasu.

Pjesės paaugliams “GYVULIAI” skaitymas

-KOKIOJ VISUOMENĖJ MES GYVENAM? - KAS TOJE LIETUVOJE YRA GRYNAVEISLIAI? - MATAI MANE? - KODĖL MOKYKLOJ NEMOKO TOKIŲ DALYKŲ? - AR BUVO MANO KALTĖS? - TAU JUK PATINKA KAI SU TAVIM ELGIASI GRUBIAI? - KODĖL TU TAIP PADAREI? - KO TU NORI IŠ MANĘS? - AR AŠ ESU DVIVEIDĖ JEI MANE ŽAVI SKIRTINGI DALYKAI? - TU BIJAI? - KAIP AUGS ŽMOGUS APSUPTAS TOKIŲ MENKYSTŲ? - TAI TOKIOS VERTYBĖS TAVO ŠEIMOJ? - UŽ KĄ AŠ TURIU ATSIPRAŠYTI? - DRAUGAS DRAUGUI PADEDA? - AR AŠ GERAS ŽMOGUS? - PRIE KO ČIA TU? - KAS PER KLASĖ ČIA YRA? - TAI MŪSŲ VISI POELGIAI ŽMOGIŠKI? - AR IMTUM MANE Į KELIONĘ? - NUO KADA TU RŪKAI? - KADA TU BAIGSI KIŠTIS Į MANO GYVENIMĄ? - KOKIA VERTĖ IŠ NEBYLAUS LIUDININKO? - KODĖL KITI JUOKĖS? - AŠ TURIU BALSĄ, AR GIRDIT MANE?!

Dramaturgė ir skaitymo režisierė: Goda Simonaitytė

Aktoriai:
DENAS - Deividas Breivė
JOKŪBAS - Povilas Jatkevičius
BEATRIČĖ - Ieva Stašelytė
LIUTAURAS - Laurynas Jurgelis
LIUTAURO TĖVAS, MOKYTOJAS - Aleksas Kazanavičius
Kompozitorius: Jokūbas Tulaba
Vizualas: Armine Sargsyan

Nuotraukų aut. Tomas Terekas

Pjesė sukurta 2020 m. Kauno miesto kamerinio teatro festivalyje “Išeities taškas” vykusio jaunųjų dramaturgų konkurso bei dirbtuvių metu. Komisijos sprendimu ši pjesė pateko tarp keturių geriausių- nugalėtojų.Atlikėjai:

DEIVIDAS BREIVĖ

POVILAS JATKEVIČIUS

IEVA STAŠELYTĖ

LAURYNAS JURGELIS

ALEKSAS KAZANAVIČIUS

Renginio trukmė: 1 val.

Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Kauno miesto kamerinis teatras

Daugiau informacijos: Kauno miesto kamerinis teatras Tel.: 861262226.

Asmens duomenų valdytojas: NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje