IŠEITIES TAŠKAS'21: PAŽENKLINTAS | Šeiko šokio teatras, chor. Niels Claes (su GP)

IŠEITIES TAŠKAS'21: PAŽENKLINTAS | Šeiko šokio teatras, chor. Niels Claes (su GP)

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

SVARBU! ŠEIKO ŠOKIO TEATRO SPEKTAKLIS "NEMATOMI" ATŠAUKIAMAS. VIETOJE JO BUS RODOMAS SPEKTAKLIS "PAŽENKLINTAS".  GALIOJA TIE PATYS  BILIETAI. ESANT POREIKIUI, BILIETUS GALIMA GRĄŽINTI JŲ ĮSIGIJIMO VIETOJE.

Patekimas į renginį tik su galimybių pasu.

Šokio spektaklis

Iš asmeninės patirties išaugęs šokio monospektaklis atveria opią visuomenės problemą – patyčias ir jų poveikį. Kūrėjas pabrėžia – skausmingų patirčių įspaudas lieka atmintyje, kūne,  pasirinkimuose ir ilgainiui tampa vidiniu kalėjimu. Spektaklyje atskleidžiamos skirtingos būsenos, kurias per gyvenimą patiria auka. Paskutinė iš jų – priėmimas, galintis pažadinti norą dalintis patirtimi ir skatinti visuomenės sąmoningumą. Jautria šokio kalba atlikėjas (iš)painioja skaudžias patirtis ir tiesia kelius į susitaikymą.

Iš Belgijos kilęs šokėjas Nielsas Claesas yra baigęs Fontys šokio akademiją Tilburge, Nyderlandų Karalystėje. 2010–2013 m. jis šoko Mastrichto „Sally“ šokio teatre, „dansgroep Amsterdam“ ir Lenkijos šokio teatre, jam teko šokti tokių choreografų kaip Andonis Foniadakis ir Jo Strømgren spektakliuose bei įvairių kitų kūrėjų projektuose Vokietijoje, Izraelyje, Nyderlanduose. 2015–2017 m. N. Claesas buvo Kauno šokio teatro AURA trupės nariu, o 2017 m. prisijungė prie Šeiko šokio teatro trupės.

2017–2018 m. dėstė Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje, o 2017 m. buvo pakviestas dėstyti M. K. Čiurlionio menų mokykloje.

Sukurtos choreografijos: „Maathai“ (Lenkijos šokio teatras), „Troškulys“ (šokio teatras „Aura“), „Aside“, „Paženklintas“ (Šeiko šokio teatras) ir „Jiems patinka“ (M. K. Čiurlionio meno mokykla).

2017 ir 2020 metais N. Claes „Metų šokėjo“ kategorijoje buvo apdovanotas „Auksiniu scenos kryžiumi“.

 

Idėja, choreografija ir atlikimas: Niels Claes

Muzika: Andrius Stakelė, Karolina Mikutaitė

Kostiumų dizainas: Polina Nimrea

Šviesų dizainas: Aurelijus Davidavičius, Stasys Jamantas

Scenografija: Niels Claes, Giedrė Brazytė

Teatro meno vadovė: Agnija Šeiko

Prodiuserė: Goda Giedraitytė

Produkcijos komanda: Marius Lukošius, Darius Berulis, Greta Seiliūtė, Austėja Laurinavičiūtė, Edita Aliochno

Trukmė: 30 min.

Premjera: 2021Atlikėjai:

NIELS CLAES

Renginio trukmė: 30 min.

Durys atidaromos iki renginio likus: 30 min.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Kauno miesto kamerinis teatras

Daugiau informacijos: Kauno miesto kamerinis teatras Tel.: 861262226.

Asmens duomenų valdytojas: NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje