IŠEITIES TAŠKAS: KAIP KINE

IŠEITIES TAŠKAS: KAIP KINE

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

„I dream for a living.“

-Steven Spielberg

Šiai minčiai taip pat pritaria iš Holivudo į Lietuvą atvykstanti kino kūrėjų komanda, kuri kviečia lietuvius aktorius dalyvauti atrankoje ir išsiaiškinti – galbūt Lietuva ne tik graži šalis, bet ir talentinga.

„Kaip kine“ – tai kino kastingas, perkeltine prasme analizuojantis likimą – kieno svajonėms lemta išsipildyti, o kam, deja, nepasiseks. Kaip teigia spektaklio herojus, „Sėkmė yra vienintelis tikras stebuklas šioje žemėje“ - ir jo laukti verta. Dalyvavimas atrankoje pažadina išlikimo instinktą – išlikti tarp konkurentų, išlikti sipresniam. „Kaip kine“ kūrybinės komandos išeities taškas – išlikti žmogumi.

Ką žmogus pasiryžęs padaryti dėl svajonės, kaip elgiasi susidūręs su kliūtimis, kiek ilgai gali laukti jos išsipildymo? Tai klausimai, į kuriuos atsakymų aktoriai ieško mėgindami įsikūnyti į kino personažus. Čia gyvenimas tampa panašus į kino filmą, o kino filmai tarsi įkvepia gyventi. Veikėjai balansuoja plona riba tarp svajonės ir realybės, tarp savojo „aš“ ir pasirinktos rolės, kuri leidžia prisitaikyti, įtikti, paminti savo moralę, atsikratyti atsakomybės už veiksmus ir žodžius be jokių pasėkmių. Tačiau gyvenime nėra režisieriaus, kuris galėtų pasakyti „CUT“, ar kryptingai vesti svajonės išsipildymo keliu. Tenka grįžti į realybę ir pačiam siekti išsvajoto Holivudo.

Spektaklyje gausu nuorodų į filmus „Inglourious basterds“, Call me by your name“, „Climax“, „Requiem for a dream“, „Joker“ ir kitus.

„Nenustokite svajoti. Nes svajonės pildosi“.

Režisierius, dramaturgas, scenografas – Rokas LAŽAUNYKAS;
Medijų menininkas, operatorius – Titas JURJONAS
Kostiumų dizainas – Greta DIRMAUSKAITĖ;

Vaidina:

Skaistė Grašytė (prodiuserė Laura),  Arvydas Šaučiūnas (režisierius Enzo Gorlomi), Greta Dirmauskaitė (grimėrė Jessica Mills), Titas Jurjonas (operatorius Antonio Margheriti),

Emilija Dedelaitė (aktorė), Mindaugas Gargasas (aktorius), Gintarė Guntytė (aktorė), Rugilė Tamošauskaitė (aktorė), Miglė Janutėnaitė (aktorė), Dominykas Vaitiekūnas (aktorius - herojus).

Spektaklyje kalbama lietuvių ir anglų kalbomis;S
Spektaklio kūrybinė komanda ir aktorių trupė – „Mr. Stagey“;
Spektaklio trukmė – 1 val. 40 min.

 

Renginio metu privaloma dėvėti apsaugines veido kaukes. Negalintiems dėvėti kaukių rekomenduojama nešioti veido skydelį.Atlikėjai:

Rokas Lažaunykas

Skaistė Grašytė, Arvydas Šaučiūnas, Greta Dirmauskaitė, Titas Jurjonas, Emilija Dedelaitė, Mindaugas Gargasas, Gintarė Guntytė, Rugilė Tamošauskaitė, Miglė Janutėnaitė, Dominykas Vaitiekūnas

Renginio trukmė: 1 val. 40 min.

Durys atidaromos iki renginio likus: 30 min.


Asmenys iki 7 metų neįleidžiami.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Kauno miesto kamerinis teatras

Daugiau informacijos: Kauno miesto kamerinis teatras

Asmens duomenų valdytojas: TIKETA, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. TIKETA teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. TIKETA veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.
UAB „TIKETA“ informuoja, kad atsižvelgiant į 2020-02-26 šalyje paskelbtą ekstremalią situaciją dėl koronaviruso (COVID-19) plitimo grėsmės bei į su tuo susijusius valstybės institucijų bei pareigūnų priimtus sprendimus, nuo 2020 m. rugsėjo 1 d. bilietų į renginius pirkėjai bus registruojami, papildomai renkant šiuos asmens duomenis: vardą, pavardę, telefono numerį, nuolatinės gyvenamosios vietos adresą. Asmens duomenų rinkimo tikslas - COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) profilaktikos ir kontrolės priemonių įgyvendinimas. Asmens duomenų saugojimo terminas – ne ilgiau kaip 21 diena po renginio, į kurį buvo pirkti bilietai, įvykimo dienos. Įsigydamas bilietus, bilietų pirkėjas patvirtina, jog sutinka kad jo asmens duomenys būtų tvarkomi nurodytu tikslu bei sutinka, kad minėti asmens duomenys gali būti perduoti:
  1. Renginio, į kurį bilietai buvo pirkti, organizatoriui;
  2. Nacionaliniam visuomenės sveikatos centrui prie Sveikatos apsaugos ministerijos.

Komentarai

Tiketa plius

Pramogaukit

KOK CLASSIC - 3

KOK CLASSIC - 3

  • Vilnius, COZY by Siemens arena
  • Rugsėjo 26 d., 19:00 val.
  • Trukmė: 4 val.
Iki pasiūlymo pabaigos:
0 d. 9 val. 57 min.
14,00 € 20,00 €
Pirkti
Socialinis projektas - spektaklis „Dantenija“

Socialinis projektas - spektaklis „Dantenija“

  • Klaipėda, Klaipėdos kultūros fabrikas
  • Rugsėjo 27 d., 12:00 val.
  • Trukmė: 45 min.
Iki pasiūlymo pabaigos:
0 d. 10 val. 31 min.
3,00 € 5,00 €
Pirkti
Visos pramogos >

Su Tiketa judu

SIŪLYK RENGINĮ, Į KURĮ NORĖTUM JUDĖTI PIGIAU!

IR GALBŪT ATEITYJE JAM PASKELBSIME AKCIJĄ

REGISTRUOKIS

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje