ISPANIŠKA POEMA

ISPANIŠKA POEMA

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

MAŽOJOJE SALĖJE

Atlikėjos:

RAMINTA VAICEKAUSKAITĖ (sopranas)

BEATA ANDRIUŠKEVIČIENĖ (fortepijonas)

 

Programoje:

M. Nieto, G. Giménez – Elenos arija „Me llaman la primorosa“ („Mane vadina puikiąja“) iš sarsuelos „El Barbero de Sevilla“ („Sevilijos kirpėjas“)

P. Luna – Conchos arija „De España vengo“ („Iš Ispanijos esu kilus“) iš sarsuelos „El niño judío“ („Žydų berniukas“)

P. Sorozábal – Katiuskos arija „Noche hermosa“ („Nuostabi naktis“ ) iš sarsuelos „Katiuska“

F. J. Obradors – „El Vito“, ž. liaudies (XVII a.)

F. J. Obradors – „En el Pinar“ („Pušyne“), ž. anonimo

J. Turina – „Las fuentecitas del Parque“ („Parko šaltinėliai“) iš „Canto a Sevilla“, op. 37

J. Turina – „Poema en forma de canciones“ („Poema dainų formoje“), ž. R. de Campoamor: „Dedicatoria“ („Dedikacija“), „Nunca olvida“ („Niekada neužmiršta“),

„Cantares“ („Dainos“), „Los dos miedos“ („Dvi baimės“), „Las locas por amor“ („Pamišusios dėl meilės“)

X. Montsalvatge – Dainos iš vok. ciklo „Cuba dentro de un piano“ („Kuba fortepijono viduje“):

„Punto de Habanera“ („Habaneros taškas“), ž. N. Luján

„Canto Negro“ („Juodaodžio daina“), ž. N. Guillén

J. Rodrigo – „En Aranjuez con tu amor“ („Aranchueze su tavo meile“), ž. A. Garcia Segura

H. Villa-Lobos – „Samba classico“ („Klasikinė samba“), ž. E. Villalba Filho

H. Villa-Lobos – „Melodia Sentimental“ („Sentimentali melodija“) iš „Floresta do Amazonas“ („Amazonės miškas“), ž. D. Vasconcellos

C. Gardel – „Por una cabeza“ („Dėl vienos galvos“), ž. A. Le Pera

C. Guastavino – „La rosa y el sauce“ („Rožė ir gluosnis“), ž. F. Silva

 

Meilė, pavydas, aistra, svajinga lyrika ir liepsnojantis ritmas – visa tai susipins į nuostabią ispanišką poemą, kurią klausytojams paruošė kerinčio balso dainininkė Raminta Vaicekauskaitė ir pianistė Beata Andriuškevičienė.

Tarptautinių konkursų laureatė, „Fortūnos“ prizu ir „Auksiniu scenos kryžiumi“ apdovanota solistė R. VAICEKAUSKAITĖ skaičiuoja jau antrą dešimtį pagrindinių vaidmenų, sukurtų Kauno valstybiniame muzikiniame teatre. „Man be galo artima ir kamerinė muzika“, – sako solistė. „Kiekvieną dieną gyvenu muzika. Ir ji labai skirtinga. Tačiau aš stengiuosi atlikti muziką, kurią myliu“.

B. ANDRIUŠKEVIČIENĖ žiūrovams pažįstama kaip talentinga, charizmatiška, subtiliai jaučianti dainininką pianistė, akompanavusi beveik visiems žymiausiems Lietuvos operos ir kamerinio žanro atlikėjams. Ji daugiau nei 25-erius metus groja Kauno valstybiniame chore, yra VDU Muzikos akademijos docentė. Pianistės repertuarą sudaro įvairių epochų ir žanrų kūriniai.

Kviečiame klausytojus pasinerti į ispanų ir Lotynų Amerikos kompozitorių muzikos koncertą!

 

ĮĮėjimas į Kauno valstybinėje filharmonijoje vykstančius renginius tik su Galimybių pasu, ES skaitmeniniu COVID pažymėjimu arba kitais Galimybių paso kriterijų atitikimą įrodančiais dokumentais (vaikams iki 12 m. 2 mėn. amžiaus negalioja).

Viso renginio metu privaloma dėvėti nosį ir burną dengiančias medicinines kaukes ar respiratorius ir laikytis saugaus atstumo. Asmenų, kuriems pasireiškia ūmių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų požymiai (karščiavimas, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas ir pan.), prašome į renginį nevykti. Organizatoriai turi teisę neįleisti lankytojų, kuriems pasireiškia minėti požymiai.

 Renginio trukmė: 1 val., nėra.

Durys atidaromos iki renginio likus: 1 val.


Asmenys iki 7 metų neįleidžiami.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Kauno valstybinė filharmonija, Koncertinė įstaiga

Daugiau informacijos: www.kaunofilharmonija.lt nomeda@kaunofilharmonija.lt; 8 37 200478.

Draudžiama įsinešti: įjungtus mobiliuosius telefonus, filmavimo, fotografavimo ir garso įrašymo įrangos (be organizatoriaus leidimo), kitus skleidžainčius garsą prietaisus, alkoholinius gėrimus, skėčius..

Asmens duomenų valdytojas: NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje