IŠPAŽINTYS

IŠPAŽINTYS

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

Atlikėjai:

IEVA BARBORA JUOZAPAITYTĖ (sopranas)

Nacionalinės premijos laureatas

VYTAUTAS JUOZAPAITIS (baritonas)

DARIUS MAŽINTAS (fortepijonas)

 

Programoje:

Gustav Mahler – „Keliaujančio pameistrio dainos“ („Lieder eines fahrenden Gesellen“)

Maurice Ravel – „Trys Don Kichoto dainos Dulsinėjai“ („Trois chansons de Don Quichotte à Dulcinée“)

Maurice Ravel – „Penkios populiarios graikų melodijos“ („5 Mélodies populaires grecques“)

1. „Chanson de la mariée“

2. „Là-bas, vers l'église“

3. „Quel galant m'est comparable“

4. „Chanson des cueilleuses de lentisques“

5. „Tout gai!“

Francisco Asenjo Barbieri – Katalinos arija „¿De qué me sirve el trono?“ iš sarsuelos „Karūnos deimantai“ („Los diamantes de la corona“)

Miguel Marqués – Margaritos arija „Lágrimas mías“ iš sarsuelos „Geležinis žiedas“ („El anillo de hierro“)

Vytautas Barkauskas – „Trys satyriniai paveikslėliai“

 

Koncerto koncepcija grįsta nuoširdaus noro išpažinti savo vertybes ir pasidalinti kūrybine patirtimi, kurią padiktavo gyvenimo pamokos. Taip pat prisiliesti prie pasaulinės muzikos šedevrų ir klausytojams pasiūlyti interpretaciją, pripildytą tyro jausmo, neatsiejamo nuo išsiilgto buvimo scenoje nostalgijos.

Gustavo Mahlerio, Maurice’o Ravelio ir kitų koncerte skambėsiančių autorių kūrinių atlikimas reikalauja profesinio meistriškumo, vokalinės technikos ir asmenybinės brandos. Kaip teigia Vytautas Juozapaitis: „Balso valdymo ir diapazono galimybių kontekste, drįstu teigti, su Ieva esame lygiaverčiai partneriai, tačiau gyvenimiška patirtis dėl objektyvių priežasčių yra nevienoda. Tad, esu tikras, klausytojui bus labai įdomu palyginti ir įvertinti, kaip to paties laikotarpio kompozitorių kūrybą mato ir supranta skirtingų kartų dainininkai, kuriuos sieja pats stipriausias, tėvo ir dukters, ryšys. Na, o kūrybinė bendrystė drauge su nuostabiu pianistu Dariumi Mažintu mūsų koncertui įneš ypatingo jaudulio, nes kiekvienam mūsų tai bus premjera.

Kamerinės muzikos atlikimas reikalauja intymaus dvasinio bendrumo. Tai tarsi dar viena nebyli išpažintis, vainikuosianti meno viršenybę virš įvairiausių klystkelių, kuriuose kartais apsigauname, vertindami vieną ar kitą žmogų pagal jo vienadienius poelgius. Muzika turi ypatingą galią sujungti, kaip paskui paaiškėja, giminingas sielas. Būtent apie tai mūsų koncertas, būtent todėl esame drauge, būtent todėl kviečiame visus klausyti mūsų muzikinės išpažinties.“

Viso renginio metu privaloma dėvėti NE ŽEMESNIO KAIP FFP2 LYGIO RESPIRATORIUS ir laikytis saugaus atstumo. Asmenų, kuriems pasireiškia ūmių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų požymiai (karščiavimas, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas ir pan.), prašome į renginį nevykti. Organizatoriai turi teisę neįleisti lankytojų, kuriems pasireiškia minėti požymiai.Renginio trukmė: 1 val. 45 min., 15 min..

Durys atidaromos iki renginio likus: 1 val.


Asmenys iki 7 metų neįleidžiami.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Kauno valstybinė filharmonija, Koncertinė įstaiga

Daugiau informacijos: www.kaunofilharmonija.lt nomeda@kaunofilharmonija.lt; 8 37 200478.

Draudžiama įsinešti: įjungtus mobiliuosius telefonus, filmavimo, fotografavimo ir garso įrašymo įrangos (be organizatoriaus leidimo), kitus skleidžainčius garsą prietaisus, alkoholinius gėrimus, skėčius..

Asmens duomenų valdytojas: NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje