ITALIŠKOSIOS ŠVEICARIJOS MEISTRAI IR BETHOVENAS

ITALIŠKOSIOS ŠVEICARIJOS MEISTRAI IR BETHOVENAS

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

ORCHESTRA DELLA SVIZZERA ITALIANA (Šveicarija)

Vyr. dirigentas Markus Poschner

Solistas FRANCESCO PIEMONTESI (fortepijonas, Šveicarija)

Dirigentas MARKUS POSCHNER (Šveicarija)

Programoje:

Ludwig van Beethoven – Koncertas fortepijonui ir orkestrui Nr. 3, c-moll, op. 37

Ludwig van Beethoven – Simfonija Nr. 8, F-dur, op. 93

Balandžio 2-osios koncertas leis gėrėtis svečių iš Šveicarijos muzikavimu. Į programą „Itališkosios Šveicarijos meistrai ir Bethovenas“ Kauno valstybinės filharmonijos klausytojus kvies dirigento Markuso Poschnerio vadovaujamas itališkosios Šveicarijos dalies orkestras „Orchestra della Svizzera Italiana“ (OSI) ir šveicarų pianistas Francesco Piemontesi. Klausytojai išgirs Prūsijos princui Louisui Ferdinandui dedikuotą trečiąjį L. van Beethoveno koncertą fortepijonui ir orkestrui, kurio pagrindinė tema subtiliai primena 24-ojo W. A. Mozarto koncerto melodiją. Kitas didingas austrų genijaus kūrinys, skambėsiantis šį vakarą, – stulbinančių garsinių efektų kupina aštuntoji simfonija F-dur, paties autoriaus švelniai vadinta „mano mažoji simfonija F-dur“ (šeštoji L. van Beethoveno simfonija sukurta toje pačioje tonacijoje, bet yra gerokai didesnės apimties). 1935 m. įkurtam „OSI“ orkestrui vadovavo garsiausi dirigentai, kurių sąraše puikuojasi ir Vladimiro Ashkenazy pavardė. Orkestras reziduoja Lugano mieste, kur jį dažniausiai galima išgirsti muzikuojant dviejose scenose: „Sala Teatro Lugano Arte e Cultura“, kurią kolektyvas laiko savo namais, bei atlikėjo pasirinkimo laisvę propaguojančioje „Auditorio Stelio Molo RSI“, kurios scenoje skamba šiuolaikinės muzikos repertuaras. Reikšminga orkestro veikla bendradarbiaujant su operos ir šokio spektaklių statytojais, o viena svarbiausių kolektyvo krypčių – edukaciniai renginiai. „OSI“ koncertuose kasmet apsilanko daugiau nei 11000 vaikų, kuriems orkestras atlieka specialiai parengtas programas.

Orkestras pagrįstai didžiuojasi daugiau nei 20 metų trunkančia draugyste su pianiste Martha Argerich, kuri pasirinko Lugano miestą kaip savo kūrybinę rezidenciją, o aukščiausiu savo veiklos įvertinimu kolektyvas laiko šiemet pelnytą ICMA tarptautinį apdovanojimą. Vyriausiasis orkestro „OSI“ dirigentas ir šio vakaro koncertinės programos vadovas M. Poschneris apie darbą su šiuo kolektyvu kalba: „Aš ypač džiaugiuosi šia muzikine kelione, kurią pradėjau su „OSI“ orkestru. Ji žada daugybę neužmirštamų akimirkų“. Miunchene gimęs atlikėjas dirbo dirigentų Rogerio Norringtono ir Colino Daviso asistentu, vėliau tapo „Ingolstadto“ kamerinio orkestro vadovu, o 2004 m. pelnė geriausio Vokietijos dirigento apdovanojimą. M. Poschneris dirigavo daugeliui žinomiausių Vokietijos ir kitų šalių orkestrų, su kuriais gastroliavo įvairiose pasaulio šalyse. Solo fortepijonu grosiantis F. Piemontesi kritikos apibūdinamas kaip pianistas „derinantis stulbinančią techniką ir mažai kam pasiekiamą intelektualų muzikavimo pradą“. Plačiai pripažintas kaip puikus W. A. Mozarto kūrybos ir vėlyvojo romantizmo opusų interpretatorius, šis atlikėjas koncertuoja visame pasaulyje su žinomiausiais kolektyvais, tokiais kaip Leipzigo „Gevandhauso“, Oslo filharmonijos, BBC simfoniniu, Izraelio filharmonijos, Seulo filharmonijos ir kitais orkestrais. F. Piemontesi garsėja kaip talentingas kamerinės muzikos atlikėjas, koncertuojantis su žinomiausiais scenos partneriais. Jo solo rečitaliai skambėjo Londono „Wigmore Hall“, Amsterdamo „Concertgebouw“, Tokijo „Suntory Hall“ ir kitose prestižinėse scenose. Tarptautinė pianisto karjera prasidėjo 2007 m., laimėjus prestižinį Karalienės Elžbietos pianistų konkursą ir tapus BBC „Naujosios kartos atlikėjų“ projekto nariu.

Atlikėjai:

Renginio trukmė: 2 val., 1 pertrauka 20 min..

Durys atidaromos iki renginio likus: 1 val.


Asmenys iki 7 metų neįleidžiami.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Kauno valstybinė filharmonija, Koncertinė įstaiga.

Daugiau informacijos: www.kaunofilharmonija.lt nomeda@kaunofilharmonija.lt; 8 37 200478.

Draudžiama įsinešti: įjungtus mobiliuosius telefonus, filmavimo, fotografavimo ir garso įrašymo įrangos (be organizatoriaus leidimo), kitus skleidžainčius garsą prietaisus, alkoholinius gėrimus, skėčius..

Asmens duomenų valdytojas: TIKETA, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. TIKETA teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. TIKETA veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Tiketa plius

Pramogaukit

Bani Folk Band

Bani Folk Band

  • Vilnius, Vasaros terasa
  • Birželio 26 d., 19:00 val.
  • Trukmė: 1 val. 30 min.
Iki pasiūlymo pabaigos:
7 d. 0 val. 32 min.
13,80 € 23,00 €
Pirkti
Bani Folk Band

Bani Folk Band

  • Kaunas, Sakramento kiemelis
  • Birželio 27 d., 19:00 val.
  • Trukmė: 1 val. 30 min.
Iki pasiūlymo pabaigos:
8 d. 0 val. 32 min.
12,00 € 20,00 €
Pirkti
Visos pramogos >

Su Tiketa judu

-50 %
THE ILLUSIONISTS LIVE

THE ILLUSIONISTS LIVE

PASIBAIGĘS

SIŪLYK RENGINĮ, Į KURĮ NORĖTUM JUDĖTI PIGIAU!

IR GALBŪT ATEITYJE JAM PASKELBSIME AKCIJĄ

REGISTRUOKIS

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje