„Broliai ir seserys“

„Broliai ir seserys“

Pasirodymai:

01-26

trečiadienis


18:00

„Broliai ir seserys“

Alytus, Alytaus miesto teatras

01-27

ketvirtadienis


18:00

„Broliai ir seserys“

Alytus, Alytaus miesto teatras

02-23

trečiadienis


18:00

„Broliai ir seserys“

Alytus, Alytaus miesto teatras

Prekyboje nuo: 2022.02.10 14:40

02-24

ketvirtadienis


18:00

„Broliai ir seserys“

Alytus, Alytaus miesto teatras

Prekyboje nuo: 2022.02.10 14:40

Režisierius Kiril Glušajev

Kompozitorė Inga Šepetkaitė

Vaidina: Povilas Adomaitis, Jonas Gaižauskas, Vaidas Praspaliauskas, Ona Gudaitytė, Eglė Juškaitė, Eglė Kordiukovaitė, Vidas Vaškius

Premjera: 2021 m. lapkričio 5 d.

Trukmė: 3 h. (su pertrauka)

„Sakoma, jog tyla yra gera byla. Tyloje galima išgirsti muzikos garsus, joje galima išgirsti gamtą. Sakoma, jog tiesa prabyla tyloje, kad joje įsiklausome į save, tačiau būna ir kitos tylos. Sukaustančios. Atitolinančios ir tos, kuri bando palaidoti tai, kas svajinga, skausminga arba brangu. Dažnai taip tylima šeimose, giminėse, tarp artimiausiųjų.

„Broliai ir seserys” kviečia visus pasiilgusius paprastų istorijų apie paprastų žmonių santykius, jausmus ir išgyvenimus, kurie būna „visokie”, kurie būna „kaip pas visus”, bet nustebina kiekvieną, kai kalbama apie palikimo dalybas.

Vienas brolis ir trys seserys susitiks vedini turtinių klausimų ir bus labai įdomu, kuo toks svarbus tampa: TĖTI, AR TU MANE MYLI?”.

Spektaklis „Broliai ir seserys“ leidžia iš arti stebėti svarbų bei lemiamą šeimos gyvenimo momentą, apipintą prisiminimais arba sapnais, ilgesio ir vilties, nuoskaudos ir lūkesčių. Praeitis, dabartis ir ateitis susijungia ir tampa labai sunku „išnarplioti“ susipynusius mazgus.

Aišku tampa tik viena – mūsų pasąmonėje visada – dabartis. Ir gyvi esame tuo, ką turime dabar. Gyvi praeitimi, dabartimi, ateitimi...

Spektaklis nemokamas (su kvietimais).

--------

Dalyvavimas renginyje tik su galimybių pasu.

Žiūrovams rekomenduojame laikytis saugumo reikalavimų:

Naudoti rankų antiseptikus (dezinfekavimo priemones), užtikrinant rankų higieną, jei nėra galimybės dažnai plauti rankų su muilu ir vandeniu;

Laikytis saugaus, ne mažesnio nei 1 metro atstumo nuo kitų žmonių;

Visi vyresni nei 6 metų amžiaus žiūrovai ir dalyviai bei renginį aptarnaujantis personalas privalo viso renginio uždarose erdvėse metu dėvėti ne žemesnio kaip FFP2 lygio respiratorius, priglundančius prie veido ir visiškai dengiančius nosį ir burną.

Laikytis kosėjimo, čiaudėjimo etiketo (kosėti ar čiaudėti prisidengus vienkartine servetėle arba į sulenktos alkūnės vidinę pusę);

Turinčius ūmių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų požymių prašome nevykti į renginius.Renginio trukmė: 3 val., Su pertrauka.

Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Alytaus miesto teatras, BĮ

Daugiau informacijos: Alytaus miesto teatras

Asmens duomenų valdytojas: TIKETA, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. TIKETA teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. TIKETA veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Rėmėjai

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje