J. Naujalio muzikos gimnazijos moksleivių koncertas „Vaikai vaikams“

J. Naujalio muzikos gimnazijos moksleivių koncertas „Vaikai vaikams“

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

KAUNO MIESTO SIMFONINIS ORKESTRAS

Vyr. dirigentas Constantine Orbelian (JAV), vadovas Algimantas Treikauskas

Solistai:

Radvilė STONYTĖ (smuikas)

Martynas GRIGAS (altas)

Rokas JURKUS (gitara)

Vaida MIKALAJŪNAITĖ (fleita)

Eglė GUDAITYTĖ (fleita)

Baltramiejus KRIKŠČIŪNAS (valtorna)

Eglė ANDRIUŠKEVIČIŪTĖ (fortepijonas)

Paula BAGOTYRIŪTĖ (fortepijonas)

Julita LUKMINAITĖ (fortepijonas)

Saulė ŽOSTAUTAITĖ (fortepijonas)

Dirigentas VILMANTAS KALIŪNAS (Lietuva-Vokietija)

Programoje – kompozitorių S. Rachmaninov, W. A. Mozart, A. Rubinstein, B. Dvariono, J. Mouquet, R. Strauss, H. Villa-Lobos, V. Kovaliov, R. Wagner kūriniai

Kaip ir kasmet, klasikinės muzikos gerbėjai kviečiami į jau tradiciniu tapusį Kauno miesto simfoninio orkestro ir Kauno J. Naujalio muzikos gimnazijos mokinių – laureatų koncertą. Koncertą „Vaikai vaikams“ orkestras rengia bendradarbiaudamas su Kauno Rotary klubu. Jo metu bus aukojamos lėšos. Visos surinktos lėšos vėliau bus skiriamos Kauno vaikų reabilitacijos ligoninei. Orkestrui bei solistams koncerto dieną diriguos vis labiau didinantis savo talento gerbėjų būrį Vilmantas Kaliūnas.

VILMANTAS KALIŪNAS būdamas vos ketverių metų amžiaus paskatintas savo tėčio pirmą kartą pradėjo groti fortepijonu. O jau būdamas vienuolikos M. K. Čiurlionio menų mokykloje pradėjo mokytis groti obojumi. 1992 m. jis baigė Vilniaus Tallat-Kelpšos konservatoriją (mokytojo Vido Lubausko klasė) ir toliau tęsė studijas Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje (dėstytojo Romualdo Staškaus kursas). V. Kaliūnas buvo pastebėtas obojininko iš Vokietijos. Taip jis išvyko į Vokietijos miestą Sarbriukeną ir tęsė studijas Muzikos konservatorijoje (dėstytojas prof. Arminas Aussemas).

Kaip solistas ne kartą pasirodė su Frankfurto radijo, Pietų-Vakarų Vokietijos radijo, Liuksemburgo filharmonijos ir Jeruzalės simfoniniu orkestrais. Svarbu paminėti tai, kad dirigavimas V. Kaliūnui visada buvo labai svarbi sritis, nepaisant to, kad ilgus metus studijavo obojininko specialybę. Po keletą metų trukusios obojininko patirties jis nusprendė studijuoti dirigavimą Veimaro muzikos universitete (dėstytojai prof. Nicolas Pasquet ir Martin Hoff). Ne kartą dalyvavo meistriškumo kursuose.

Kaip kviestinis dirigentas V. Kaliūnas pasirodė su Tiuringijos filharmonijos, Jėnos filharmonijos (Vokietija), Pazardžiko simfoniniu (Bulgarija), Lietuvos kameriniu, Kauno miesto simfoniniu orkestrais.

V. Kaliūnas diriguoja ne tik profesionaliems orkestrams, tačiau daug laiko skiria ir darbui su jaunaisiais solistais bei orkestrantais iš viso pasaulio įvairiuose tarptautiniuose konkursuose ir festivaliuose.

2017 m. Dnipro valstybiniame operos ir baleto teatre (Ukraina) jis dirigavo atliekant G. Verdi operą „Rigoletas“. 2018 m. pradėjo eiti Kauno miesto simfoninio orkestro dirigento pareigas. Šiais metais

V. Kaliūnas kaip dirigentas debiutuos ir garsiojoje Hamburgo Elbės filharmonijoje.

KMSO inf.Renginio trukmė: 2 val., 1 pertrauka 20 min..

Durys atidaromos iki renginio likus: 1 val.


Asmenys iki 6 metų neįleidžiami.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Kauno valstybinė filharmonija, Koncertinė įstaiga.

Daugiau informacijos: www.kaunofilharmonija.lt nomeda@kaunofilharmonija.lt; 8 37 200478.

Draudžiama įsinešti: įjungtus mobiliuosius telefonus, filmavimo, fotografavimo ir garso įrašymo įrangos (be organizatoriaus leidimo), kitus skleidžainčius garsą prietaisus, alkoholinius gėrimus, skėčius..

Asmens duomenų valdytojas: NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje