Jo Šventenybės Dalai Lamos XIV paskaita

Jo Šventenybės Dalai Lamos XIV paskaita

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

Jo Šventenybės Dalai Lamos XIV paskaita rugsėjo 13 d., 12.30 val., Avia Solutions Group arena, Vilnius

Paskaita „Kelias į Taiką ir Laimę Globalioje visuomenėje“ – tai retai pasitaikanti unikali galimybė visiems norintiems Vilniuje susitikti su Jo Šventenybe Dalai Lama XIV.

Ši paskaita nėra religiniai mokymai. Tai – pasaulietiškas renginys, kuriame žymus mąstytojas ir oratorius, Nobelio Taikos premijos laureatas, Tibeto dvasinis lyderis Jo Šventenybė Dalai Lama XIV dalinsis mintimis apie šiandieninį pasaulį ir jo problemas.

Jo Šventenybė Dalai Lama XIV garsėja savo pasisakymais viešojoje erdvėje, jo išsakytos mintys tampa sentencijomis ir po to dažnai cituojamos įvairiuose leidiniuose. Susitikimų dalyvius Jo Šventenybės mintys ir unikali gyvenimiška patirtis įkvepia apmąstymams ir pokyčiams jų gyvenimuose. „Kur beeičiau, aš kalbu su žmonėmis apie žmonijos vienybės būtinybę,” – sako jis.

Jo Šventenybės paskaita „Avia Solutions Group“ arenoje bus transliuojama per du didelis ekranus, todėl ir toliau sėdintys paskaitos dalyviai turės galimybę viską gerai matyti ir girdėti.

Ši paskaita – nekomercinis, ne pelno siekiantis renginys – už bilietus renkamos aukos vizito išlaidoms padengti. Surinkus daugiau lėšų – jos bus paskirstytos Jo Šventenybės Dalai Lamos XIV nuožiūra. Paremti Jo Šventenybės vizitą taip pat galima pervedant norimą paaukoti pinigų sumą į vizitui skirtą sąskaitą.

Vizito organizavimas ir finansų valdymas, organizatorių ir Jo Šventenybės Dalai Lamos XIV biuro sutarimu, vykdomas pagal griežtus skaidrumo reikalavimus:

• Jo Šventenybės vizitas negali būti išnaudojamas lėšų ir paramos organizacijoms rinkimui, gautos lėšos gali būti panaudotos apmokėti išskirtinai tik tiesioginės vizito ir jo metu susijusių renginių išlaidas;

• Po vizito jokios pinginės aukos Jo Šventenybei nebeturi būti aukojamos;

• Jo Šventenybė nepriima jokio užmokesčio už paskaitų skaitymą;

• Siekiant užtikrinti skaidrumą, vizito organizatoriai įsipareigoja visuomenei pristatyti detalią finansinę ataskaitą paskaitos Avia Solutions Group arenoje metu, dalyvaujant Jo Šventenybei. Detali finansinė ataskaita taip pat bus skelbiama http://www.freetibet.lt/.

• Organizatorių pateiktą finansinę ataskaitą tikrins nepriklausimi auditoriai. Jų išvados bus siunčiamos Londone įsikūrusiai Centrinės Tibeto vyriausybės atstovybei, kuri koordinuoja šio vizito organizavimą Lietuvoje, o vėliau perduodamos Jo Šventenybės Dalai Lamos biurui Indijoje. Auditorių išvados taip pat bus skelbiamos http://www.freetibet.lt/.

• Organizatoriai Lietuvoje, Jo Šventenybės vizitą organizuoja tik savanoriškais pagrindais, t.y. už šį darbą negaudami jokio finansinio atlygio.

Kviečame visus savo auka prisidėti prie Jo Šventenybės Dalai Lamos XIV vizito įsigyjant bilietą į paskaitą arba skiriant paramą.

Jo Šventenybės Dalai Lamos vizito Lietuvoje numatomos išlaidos siekia 164 tūkst. litų. Šiuo metu surinkta aukų: 195 tūkst. litų (informacija atnaujinta: 2013.09.12).

Jo Šventenybės vizito išlaidas sudaro 3 pagrindinės sąnaudų grupės: 1) Jo Šventenybės Dalai Lamos XIV kelionės ir apgyvendinimo išlaidos; 2) viešos paskaitos organizacinės išlaidos; 3) atminimo skulptūros „Mandala“ Tibeto skvere sukūrimo bei Tibeto kultūros dienų išlaidos. Detali numatomų vizitų išlaidų samata pateikiama čia: www.freetibet.lt.

Asmenys, turintys teisę į socialinę paramą, gali gauti nemokamus bilietus į paskaitą iš Vilniaus miesto savivaldybės. Dėl šių bilietų kreipkitės į Vilniaus miesto savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto departamento Kultūros skyriaus vyr. specialistę Renatą Lisovską-Urbanovič, tel. 211 2675.

Jo Šventenybės Dalai Lamos XIV vizitą organizuoja savanoriškais pagrindais susibūręs Organizacinis komitetas, kurio sudėtį ir informaciją kontaktams galima matyti čia: www.freetibet.lt

Auksiniai BMW klubo nariai gali įsigyti mažiausios kainos bilietą iki rugpjūčio 13 dienos. Mažiausios kainos nustatymui negalioja bilietai, kuriems taikomos specialios nuolaidos (vaiko, moksleivio, studento ar kitas bilietas su specialia nuolaida).

2013/2014 sezono BMW klubo nariai gali įsigyti mažiausios kainos bilietą iki rugpjūčio 30 dienos. Mažiausios kainos nustatymui negalioja bilietai, kuriems taikomos specialios nuolaidos (vaiko, moksleivio, studento ar kitas bilietas su specialia nuolaida).

Paskaita bus verčiama iš anglų į lietuvių kalbą.Atlikėjai:

J.Š.Dalai Lama XIV

Renginio trukmė: 1 val. 30 min.

Durys atidaromos iki renginio likus: 1 val. 30 min.


Vaikai įleidžiami nemokamai: TAIP (iki 7 metų).

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: TAIP.

Renginio organizatorius: Baltijos aplinkos forumas, VšĮ.

Daugiau informacijos: www.freetibet.lt

Draudžiama įsinešti: ginklus, degias medžiagas, sprogmenis, alkoholį, profesionalią filmavimo techniką.

Asmens duomenų valdytojas: NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Rėmėjai

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje