Jaunieji Lietuvos talentai

Jaunieji Lietuvos talentai

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

Mažojoje salėje

AUGUSTAS GOCENTAS (violončelė)

PAULIUS ANDERSSON (fortepijonas)

Programa:

Ludwig van Beethoven (1770–1827) – Sonata Nr. 5, D-dur, op. 102, Nr. 2

Sergej Rachmaninov (1873–1943) – Sonata g-moll, op. 19

Sergej Rachmaninov (1873–1943) – „Vokalizė“ op. 34, Nr. 14

Frédéric Chopin (1810–1849) – Didysis polonezas Es-dur, op. 2

AUGUSTAS GOCENTAS mokėsi Nacionalinėje M. K. Čiurlionio menų mokykloje, nuo 2016 m. pradėjo studijuoti Sibelius akademijoje (Suomija), profesoriaus Martti Rousi klasėje.

Violončelininkas koncertavo su Latvijos nacionaliniu simfoniniu, Lietuvos valstybiniu simfoniniu, Lietuvos kameriniu, Šv. Kristoforo kameriniu orkestrais diriguojant M. Pitrėnui, M. Barkauskui, M. Staškui, D. Katkui. Metus buvo remiamas M. Rostropovičiaus fondo, taip pat buvo globojamas Sauliaus Karoso fondo.

Atlikėjas lankė garsių muzikų meistriškumo pamokas: Catherine Jones, Sergejaus Kalyanovo, Caroline Stinson, Jano Voglerio, Vytauto Sondeckio, Enrico Bronzi, Monikos Leskovar, Wen-Sinno Yango, Andreaso Brantelido ir kt.

PAULIUS ANDERSSONAS mokėsi B. Dvariono muzikos, Nacionalinėje M. K. Čiurlionio menų mokyklose, studijuoja Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje.

Jaunasis pianistas jau dabar su savo koncertinėmis programomis yra aplankęs Vokietijos, Danijos, Švedijos, Prancūzijos, Suomijos, Lenkijos, Slovakijos, Gruzijos, Ukrainos, Rusijos ir Lietuvos koncertų sales, yra koncertavęs su Lietuvos orkestrais bei Čenstakavos filharmonijos (Lenkija), Lvovo muzikos akademijos (Ukraina), Kutaisio (Gruzija) simfoniniais orkestrais.

P. Anderssonas atstovavo Lietuvai Japonijoje pasaulinės parodos „EXPO 2005“ metu vykusiuose koncertuose, surengė solinį rečitalį Vašingtone (JAV). Pianistas yra 9 tarptautinių konkursų Lietuvoje, Prancūzijoje, Graikijoje, Ukrainoje, Lenkijoje laureatas, pelnęs ne vieną apdovanojimą įvairiuose jaunimo džiazo festivaliuose.

Nuo 2008 m. P. Anderssoną remia Kauko Sorjosen fondas (Suomija), 2008–2010 m. M. Rostrapovičiaus labdaros ir paramos fondas, nuo 2010 m. Užkarpatės kultūros vystymo fondas (Lenkija).Renginio trukmė: 1 val. 30 min.

Durys atidaromos iki renginio likus: 1 val.


Asmenys iki 6 metų neįleidžiami.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Kauno valstybinė filharmonija, Koncertinė įstaiga.

Daugiau informacijos: www.kaunofilharmonija.lt nomeda@kaunofilharmonija.lt; 8 37 200478.

Draudžiama įsinešti: įjungtus mobiliuosius telefonus, filmavimo, fotografavimo ir garso įrašymo įrangos (be organizatoriaus leidimo), kitus skleidžainčius garsą prietaisus, alkoholinius gėrimus, skėčius..

Asmens duomenų valdytojas: TIKETA, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. TIKETA teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. TIKETA veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Tiketa plius

Pramogaukit

LOW AIR 10 FEST: vizualus šokio spektaklis - ŽAIDIMAS BAIGTAS

LOW AIR 10 FEST: vizualus šokio spektaklis - ŽAIDIMAS BAIGTAS

  • Vilnius, MENŲ SPAUSTUVĖ (Šiltadaržio g. 6)
  • Spalio 24 d., 19:00 val.
  • Trukmė: 1 val.
Iki pasiūlymo pabaigos:
0 d. 11 val. 50 min.
9,72 € 16,20 €
Pirkti
STALO TEATRAS | Spektaklis šeimai „Sibiro haiku“ Kišeninė salė

STALO TEATRAS | Spektaklis šeimai „Sibiro haiku“ Kišeninė salė

  • Vilnius, MENŲ SPAUSTUVĖ (Šiltadaržio g. 6)
  • Gruodžio 12 d., 15:00 val.
  • Trukmė: 1 val.
Iki pasiūlymo pabaigos:
2 d. 4 val. 12 min.
5,50 € 11,00 €
Pirkti
Visos pramogos >

Su Tiketa judu

SIŪLYK RENGINĮ, Į KURĮ NORĖTUM JUDĖTI PIGIAU!

IR GALBŪT ATEITYJE JAM PASKELBSIME AKCIJĄ

REGISTRUOKIS

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje