JAUNO TEATRO DIENOS 2020 | Programa LONG

JAUNO TEATRO DIENOS 2020 | Programa LONG

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

JAUNO TEATRO DIENOS 2020 | Programa LONG

Atvira kūrybinių teatro dirbtuvių darbų peržiūra

Rugpjūčio 29 d. šeštadienis 17 val.

Klaipėdos Kultūros fabrikas, Daugiafunkcė salė B

Aštuntąjį kartą Klaipėdoje vyksiantis festivalis „Jauno teatro dienos“ tęsia kūrybinius ieškojimus ir kviečia publiką tapti pirmaisiais, o gal būt ir vieninteliais teatrinių JTD 2020 eksperimentų žiūrovais.

Festivalio metu vyksiančių teatro kūrybinių dirbtuvių LONG darbų peržiūroje žiūrovų lauks dviejų dalių spektaklis. Visgi, jo tema, dramaturginė medžiaga ir net kūrybinė komanda išliks paslaptyje iki pat festivalio pradžios. Būtent toks yra ilgametis festivalio „Jauno teatro dienos“ kūrybinis principas – spontaniškumas, atsitiktinumas ir jaunystė - ne tik amžiuje, bet ir požiūryje.

Rugpjūčio 25 – ąją, prasidėjus festivaliui bus sufomuotos dvi programoje LONG kursiančios komandos. Jas sudarys burtų keliu surinkta aktorių trupė, scenografas ir dramaturgas. Kūrybiškai šioms grupėms vadovaus du režisieriai - jie ir yra vienintelės žinomos dalys šioje būsimoje dviejų dalių spektaklio dėlionėje – tai režisieriai Kirilas Glušajevas ir Gintarė Minelgaitė. Gavusios festivalio organizatorių parinktą inspiraciją (dramaturgiją, frazę ar literatūrinį kūrinį), grupės keturias dienas kurs pasirodymus, tapsiančius dviejų dalių spektalio pusėmis. Išskirtinėse komandose originaliomis sąlygomis kuriamas LONG programos pasirodymas – taps esminiu 2020-ųjų festivalio „Jauno teatro dienos“ akcentu.

Dviejų dalių spektaklio premjera ir vienintelis rodymas vyks rugpjūčio 29 d. 17 val. Klaipėdos Kultūros fabriko Daugiafunkcėje salėje B. Dalyvavimas peržiūroje, kaip ir visuose festivalio renginiuose, nemokamas, tačiau dėl žiūrovų kiekio ribojimo renginių metu, lankytojai kviečiami rezervuoti savo vietas tiketa.lt sistemoje.

Kirilas Glušajevas – teatro režisierius, Vilniaus Mažojo teatro kūrybinės dalies vadovas, improvizacijos teatro „Kitas kampas“ meno vadovas, teatro ir kino aktorius.

Gintarė Minelgaitė – režisierė, performansų kūrėja, video menininkė, dizainerė ir prodiuserė, taip pat prisitatanti Dr. GoraParasit slapyvardžiu.Atlikėjai:

Kirilas Glušajevas

Gintarė Minelgaitė

Renginio trukmė: 1 val., nėra.

Durys atidaromos iki renginio likus: 15 min.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE (NE).

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE (NE).

Renginio organizatorius: Klaipėdos jaunimo teatras, VšĮ

Daugiau informacijos: https://www.jtd.lt/ https://www.jtd.lt/.

Asmens duomenų valdytojas: TIKETA, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. TIKETA teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. TIKETA veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Tiketa plius

Pramogaukit

XXVI Pažaislio muzikos festivalis DAINA APIE ŽEMĘ

XXVI Pažaislio muzikos festivalis DAINA APIE ŽEMĘ

  • Kaunas, Pažaislio vienuolynas
  • Liepos 2 d., 19:00 val.
  • Trukmė: 1 val.
Iki pasiūlymo pabaigos:
15 d. 3 val. 53 min.
8,10 € 16,20 €
Pirkti
OLEGG VYNNYK „BEPROTIŠKA MEILĖ“

OLEGG VYNNYK „BEPROTIŠKA MEILĖ“

  • Vilnius, Avia Solutions Group arena, COZY erdvė
  • Spalio 27 d., 19:00 val.
  • Trukmė: 2 val., 1 pertrauka po 20 min..
Iki pasiūlymo pabaigos:
130 d. 21 val. 39 min.
14,25 € 28,50 €
Pirkti
Visos pramogos >

Su Tiketa judu

SIŪLYK RENGINĮ, Į KURĮ NORĖTUM JUDĖTI PIGIAU!

IR GALBŪT ATEITYJE JAM PASKELBSIME AKCIJĄ

REGISTRUOKIS

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje