Jaunosios konkursų laureatės

Jaunosios konkursų laureatės

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

Mažojoje salėje

KAROLINA PANCERNAITĖ (fortepijonas, Anglija)

EVITA LOHU (fortepijonas, Estija)

Programa:

Sergej Rachmaninov (1873–1943) – Elegija ir Trys etiudai-paveikslai iš op. 39

Franz Liszt (1811–1886) – Transcendentinis etiudas „Vakaro harmonijos“

Sergej Prokofjev (1891–1953) – Sonata Nr. 7, op. 83

Georgy Sviridov (1915–1998) – Ištraukos iš Partitos Nr. 1

Franz Liszt (1811–1886) – Sonata h-moll

Pianistė KAROLINA PANCERNAITĖ yra penkiolikos tarptautinių solo bei kamerinių konkursų laureatė, tarp kurių laimėti „Grand Prix“ ,,Amadeus“ konkurse Čekijoje, „Maud Hornsby Award“ Anglijoje bei vos prieš mėnesį Škotijoje iškovotas „Tony and Tania Webster“ prizas. K. Pencernaitė yra koncertavusi Danijoje, Čekijoje, Prancūzijoje, Švedijoje, Vokietijoje, Portugalijoje bei Didžiojoje Britanijoje.

Būdama šešerių ji pradėjo mokytis groti fortepijonu Garliavos muzikos mokykloje pas mokyt. Svetlaną Trifonkovą. Vėliau tęsė mokslus Kauno J. Naujalio muzikos gimnazijoje pas mokyt. Rymantę Šerkšnytę ir Birutę Kumpikinę. Po bakalauro studijų Londono Karališkoje muzikos akademijoje pas profesorių Christopherį Eltoną pianistė įstojo į magistro studijas Karališkoje Škotijos konservatorijoje, kuri atlikėjai skyrė prestižinę „ABRSM“ stipendiją.

Pianistė tobulinosi meistriškumo pamokose pas garsius atlikėjus bei profesorius: Valentiną Berman, Jevgenijų Bozhanovą, Pascalį Devoyoną, Peterį Donohoe, Petrą Geniušą, Aleksejų Gryniuką, Gintarą Januševičių, Pavelą Nersessianą, Falį Pavrį, Jevgenijų Sudbiną ir Lilya Zilberstein.

EVITA LOHU savo pianistės kelią pradėjo mažo Estijos miestelio Kehtna muzikos mokykloje ir netrukus persikėlė į Taliną, kur tęsė mokslus Talino centrinėje muzikos mokykloje bei Estijos muzikos akademijoje. Pianistės dėstytojai – Kersti Sumera ir Mihkelis Pollas.

E. Lohu yra daugelio tarptautinių ir nacionalinių konkursų laureatė Pastarieji jos laimėjimai – trečiosios vietos Rygos tarptautiniame jaunųjų pianistų konkurse Latvijoje bei Krystian Tkaczewski pianistų konkurse Lenkijoje, taip pat pirmoji vieta nacionaliniame Estijos muzikos mokyklų konkurse Taline.

Pianistė koncertavo daugelyje Estijos miestų, taip pat pasirodė Vokietijoje, Latvijoje, Lietuvoje ir Lenkijoje. Ji tobulinosi pianistų Ivario Iljos, Gintaro Januševičiaus, Peepo Lassmanno, Niklo Pokkio, Irinos Zahharenkovos ir Andriaus Žlabio meistriškumo pamokose.Renginio trukmė: 1 val. 30 min.

Durys atidaromos iki renginio likus: 1 val.


Asmenys iki 6 metų neįleidžiami.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Kauno valstybinė filharmonija, Koncertinė įstaiga.

Daugiau informacijos: www.kaunofilharmonija.lt nomeda@kaunofilharmonija.lt; 8 37 200478.

Draudžiama įsinešti: įjungtus mobiliuosius telefonus, filmavimo, fotografavimo ir garso įrašymo įrangos (be organizatoriaus leidimo), kitus skleidžainčius garsą prietaisus, alkoholinius gėrimus, skėčius..

Asmens duomenų valdytojas: TIKETA, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. TIKETA teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. TIKETA veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Tiketa plius

Pramogaukit

LOW AIR 10 FEST: vizualus šokio spektaklis - ŽAIDIMAS BAIGTAS

LOW AIR 10 FEST: vizualus šokio spektaklis - ŽAIDIMAS BAIGTAS

  • Vilnius, MENŲ SPAUSTUVĖ (Šiltadaržio g. 6)
  • Spalio 24 d., 19:00 val.
  • Trukmė: 1 val.
Iki pasiūlymo pabaigos:
0 d. 12 val. 32 min.
9,72 € 16,20 €
Pirkti
STALO TEATRAS | Spektaklis šeimai „Sibiro haiku“ Kišeninė salė

STALO TEATRAS | Spektaklis šeimai „Sibiro haiku“ Kišeninė salė

  • Vilnius, MENŲ SPAUSTUVĖ (Šiltadaržio g. 6)
  • Gruodžio 12 d., 15:00 val.
  • Trukmė: 1 val.
Iki pasiūlymo pabaigos:
2 d. 4 val. 54 min.
5,50 € 11,00 €
Pirkti
Visos pramogos >

Su Tiketa judu

SIŪLYK RENGINĮ, Į KURĮ NORĖTUM JUDĖTI PIGIAU!

IR GALBŪT ATEITYJE JAM PASKELBSIME AKCIJĄ

REGISTRUOKIS

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje