„Jausmų džiazas“

„Jausmų džiazas“

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

KOVO 8 -ąją Eglė Jackaitė su Vytautu Labučiu džiazuos jausmingai - žinoma, tą darys ne vieni - Klaipėdos dramos teatre, jaukioje Kamerinėje salėje, apsupti žvakių švieselių, pačių gražiausių eilių, dainų, muzikos ir Jūsų, tų žmonių, kurie Moters dieną panorės būti JAUSMŲ DŽIAZE ❣️


Jausmingos eilės ir dainos - atvirai ir nuoširdžiai  – aktorė Eglė Jackaitė.
Svaiginančios muzikinės improvizacijos – absoliutus džiazo virtuozas Vytautas Labutis.


Kiekvienas džiazuojame savo gyvenimuose skirtingai. Kartu pajuskime jausmų pavasarį! 🌸

——-
Kovo 8- ąja dieną, 19 val. Klaipėdos dramos teatro Kamerinėje salėje poezijos ir muzikos vakaras „Jausmų džiazas“Atlikėjai:

Aktorė Eglė Jackaitė

Džiazo virtuozas Vytautas Labutis

Renginio trukmė: 1 val. 20 min.

Durys atidaromos iki renginio likus: 1 val.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: TAIP.

Renginio organizatorius: Gileta Eglė Jackaitė

Daugiau informacijos: NĖRA.

Asmens duomenų valdytojas: NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje