Jazz Brothers koncerte „Kelionė džiazo ritmu“

Jazz Brothers koncerte „Kelionė džiazo ritmu“

Pasirodymai:

02.08

penktadienis


19:00

Jazz Brothers koncerte „Kelionė džiazo ritmu“

Vilnius, Muzikinis teatras Legendos klubas (buvęs muzikinis teatras New York)

- 15 %
nuo 11,20 €

Gydanti, o gal net stebuklinga muzika. Matyt taip būtų galima apibūdinti džiazą. Tokią svajingą muziką meno gerbėjams pristato įspūdinga žinomų Lietuvos džiazo virtuozų - profesionalų grupė „Jazz Brothers“. Šis ansamblis tai ilgametė patirtis įvairiose muzikos sferose, apjungta į vieną savitą, išskirtinį muzikavimą, mielą išlavintai ausiai ir tikrojo meno pasiilgusiai sielai. Atsižvelgdama į daugelio sužavėtų, prieš dvejus metus įvykusio koncerto žiūrovų pageidavimus, prodiusavimo kompanija Arts Libera International kviečia visus geros muzikos gerbėjus 2019 m. vasario 8 d. 19 val. praleisti išskirtinį vakarą su pripažintais muzikantais Vilniuje, muzikiniame teatre “Legendos”.

Fusion stilių primenanti muzika – tai kvinteto „Jazz Brothers“ arkliukas, nepaliekantis abejingų klausytojų. Tai lengvas, pagavus, labai azartiškas ir temperamentingas, todėl labai mėgstamas klausytojų ir ilgam paliekantis širdyje romantišką nuotaiką muzikavimas. O ką kalbėti apie puikius džiazo atlikėjus, kurie svaiginamai įsuka publiką į improvizacijų gelmes ir nepaleidžia net pasibaigus koncertui.. Jie tai daro išties meistriškai, nukeldami klausytojus į naują erdvę kur pradingsta žmogiški gyvenimo rūpesčiai ir žemiškos problemos.

“Jazz Brothers“ kvintetą 2001 m. subūrė žymus gitaristas ir kompozitorius Artūras Chalikovas. Tai kolektyvas, apvažiavęs ir pozityviomis emocijomis bei įtaigiu muzikavimu džiuginęs visos Lietuvos džiazo mėgėjus. Per didelę bendro muzikavimo patirtį, daug kartų dalyvavę įvairiuose Lietuvos ir užsienio džiazo festivaliuose, per 14 gyvavimo metų šis kvintetas nepabūgo priimti į ansamblį ir kitus džiazo brolius.

Naujausia grupės „Jazz Brothers“ sudėtis itin spalvinga ir dvelkianti meistriškumu. Drauge su Artūru Chalikovu ansamblyje muzikuoja Rimantas Brazaitis (saksofonas), Arvydas Joffe (mušamieji), Raimundas Dauginas (klavišiniai) ir Ugnius Butkus (bosinė gitara).

Kviečiame praleisti jausmingą ir romantišką vakarą muzikiniame teatre „Legendos“ su svajingojo džiazo virtuozais – grupe „Jazz Brothers“ ir padovanoti savo sieloms džiaugsmo ir atgaivos.

Atlikėjai:

Artūras Chalikovas

Rimantas Brazaitis

Arvydas Joffė

Raimundas Dauginas

Ugnius Butkus

Renginio trukmė: 1 val. 20 min.

Durys atidaromos iki renginio likus: 1 val.


Vaikai įleidžiami nemokamai: TAIP (Iki 5 metų (imtinai) (neužimant papildomos vietos)).

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Ars libera, Asociacija.

Daugiau informacijos: NĖRA.

Asmens duomenų valdytojas: TIKETA, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo kokybės, turinio ir pateikiamos informacijos apie jį. Tiketa yra bilietų platintojas ir veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Tiketa plius

Pramogaukit

PREMJERA: GRAŽI IR TA GALINGA / Klaipėdos Jaunimo teatras / KJT

PREMJERA: GRAŽI IR TA GALINGA / Klaipėdos Jaunimo teatras / KJT

  • Klaipėda, Klaipėdos kultūros fabrikas
  • Gruodžio 13 d., 19:00 val.
  • Trukmė: 1 val.
Iki pasiūlymo pabaigos:
17 d. 7 val. 5 min.
6,00 € 10,00 €
Pirkti
Jan van Eyck IDENTIFY (rež. Ieva Stundžytė) ATVIRAS RATAS I Vilniaus miesto teatras

Jan van Eyck IDENTIFY (rež. Ieva Stundžytė) ATVIRAS RATAS I Vilniaus miesto teatras

  • Klaipėda, Apeirono teatras
  • Gruodžio 14 d., 19:00 val.
  • Trukmė: 1 val. 30 min.
Iki pasiūlymo pabaigos:
17 d. 6 val. 46 min.
5,60 € 11,20 €
Pirkti
Visos pramogos >

Su Tiketa judu

-50 %
Meilė ir mirtis Veronoje

SIŪLYK RENGINĮ, Į KURĮ NORĖTUM JUDĖTI PIGIAU!

IR GALBŪT ATEITYJE JAM PASKELBSIME AKCIJĄ

REGISTRUOKIS

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje