Jeronimas Milius ir Karina Krysko „Gražiausios meilės dainos“

Jeronimas Milius ir Karina Krysko „Gražiausios meilės dainos“

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

Šv. Valentino dieną Kaune, VDU didžioje salėje, specialią programą „Gražiausios meilės dainos“ pristato Karina Krysko ir Jeronimas Milius.

Pasitelkę profesionalumu garsėjantį Kauno bigbendą, jie jau dabar atidžiai renka dainas naujam koncertui. „Noriu, kad muzikantai scenoje turėtų, ką veikti. Ieškau tokių pasaulinių superhitų, kurie gerai skambėtų būtent su bigbendu. Juk turime visą orkestrą, reikia jį išnaudoti“, – sako J. Milius.

Abu dainininkai tikina, kad orkestras koncertui suteikia ne tik šventiškumo, bet ir jėgos, erdvės pojūtį. „Esame tai patyrę. Nuotaika išties būna išskirtinė. Net balsai skamba skaidriau“, – sako jie.

Koncertui „Gražiausios meilės dainos“ bus kuriamos specialios dainų aranžuotės skirtos bigbendui. Karina ir Jeronimas norėtų linksmo ir smagaus vakaro su garsiausiais pasaulio hitais, tačiau svarsto bigbendui aranžuoti ir savo autorinių kūrinių „Štai daina „Meile, lėk“ kaip tik labai tiktų, – šypsosi jie.

Dainininkai itin retai dainuoja ištisą koncertą su bigbendu. „Tai tik antras toks. Pirmas buvo jau senokai, tačiau jau tada scenoje puikiai jautėmės drauge. O dabar – tik dar geriau. Proga mums artima, puikiai tinkame meilės dienai“, – sako vasarą vestuves atšokusi pora.

Nors galima pamanyti, kad Karina ir Jeronimas nuolat drauge ir kasdieniniame gyvenime, ir scenoje, tačiau darbe jie retokai susitinka. Dažniausiai tai būna miuziklai, tačiau nebūtinai jiems tenka įsimylėjėlių vaidmenys. „Štai spektaklyje „Karmen“ aš esu blogietis ir rezgu planą, kaip Kariną (Katariną) nužudyti“, – juokiasi J. Milius ir priduria, kad jie vienas kitam nespėja atsibosti nei scenoje, nei namuose.

„Scenoje vienas kito net pasiilgstame, todėl galimybė pristatyti bendrą gražiausių meilės dainų programą mus labai džiugina. Jau dabar jaučiame, koks puikus bus koncertas ir labai jo laukiame“, – sako jie.Atlikėjai:

Karina Krysko

Jeronimas Milius

Kauno bigbendas

Renginio trukmė: 1 val. 30 min.

Durys atidaromos iki renginio likus: 1 val.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Kultūra visiems, VšĮ

Daugiau informacijos: NĖRA.

Asmens duomenų valdytojas: NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje