JMDT PREMJERA | KASTINGAS. KASTINGAS. KASTINGAS. rež. Asta Preidytė

JMDT PREMJERA | KASTINGAS. KASTINGAS. KASTINGAS. rež. Asta Preidytė

Pasirodymai:

10-25

sekmadienis


18:00

JMDT PREMJERA | KASTINGAS. KASTINGAS. KASTINGAS. rež. Asta Preidytė

Panevėžys, Juozo Miltinio dramos teatras

nuo 12,00 €

DĖMESIO! Spektaklio metu žiūrovams privaloma dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones.

PREMJERA

Lucian Baleanu

KASTINGAS. KASTINGAS. KASTINGAS

Vienos dalies grotestas

 

Šešiasdešimties metų jubiliejaus proga aktorės Astos Preidytės gerbėjams dovana – premjera „Kastingas. Kastingas. Kastingas“!

Aktorės Astos Preidytės benefisas spektaklyje „Kastingas. Kastingas. Kastingas“ pagal šiuolaikinio rumunų dramaturgo Luciano Baleanu pjesę atskleidžia aktoriaus gyvenimo įvairiapusiškumą: dramą, komiškąsias puses ir begalinę aistrą būti scenoje, jausti publikos meilę.

Kaip apie spektaklį sako spektaklio idėjos autorė, režisierė ir atlikėja Asta Preidytė, „Mes, aktoriai, užvėrę aukštosios mokyklos duris, manome, kad viską žinome ir kad mūsų visų laukia išskėstomis rankomis. Deja, gyvenime dažnai blaškomės, ieškodami darbų, pačių savęs ir laukiame stebuklo – gal kas pakvies… Mūsų herojė yra baigusi aktorinio meistriškumo katedrą, bet teatrui jos nereikia. Pjesė kupina švelnaus humoro, pagrindinę veikėją matome ieškančią savo kelio aktorių atrankose, o taip pat ir gyvenime. Ji svajoja apie aktorinę sėkmę, nes kiekvienas aktorius juk nori būti pastebimas, mylimas, tai užkoduota aktoriaus profesijoje… Kaip jai seksis, pamatysime...“

 

Režisierė ir idėjos autorė – Asta Preidytė

Dailininkė-dekoratorė – Ritonė Kizienė

Šviesos operatorius – Renaldas Bartulis

Garso režisierius – Ignas Lapinskas

Vaidina – Asta Preidytė

 

Premjera – 2020 m. rugsėjo 18, 19 d.

 

Žiūrovų, kurie turi ūmių viršutinių kvėpavimo takų ligų požymių (karščiavimas, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas ir pan.) paprašysime nedelsiant palikti renginio vietą, todėl žiūrovus, turinčius turi ūmių viršutinių kvėpavimo takų ligų požymių (karščiavimas, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas ir pan.) prašome į renginio vietą nevykti.Atlikėjai:

Asta Preidytė

Renginio trukmė: 1 val. 10 min.

Durys atidaromos iki renginio likus: 30 min.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Juozo Miltinio dramos teatras

Daugiau informacijos: www.miltinio-teatras.lt

Asmens duomenų valdytojas: TIKETA, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. TIKETA teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. TIKETA veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.
UAB „TIKETA“ informuoja, kad atsižvelgiant į 2020-02-26 šalyje paskelbtą ekstremalią situaciją dėl koronaviruso (COVID-19) plitimo grėsmės bei į su tuo susijusius valstybės institucijų bei pareigūnų priimtus sprendimus, nuo 2020 m. rugsėjo 1 d. bilietų į renginius pirkėjai bus registruojami, papildomai renkant šiuos asmens duomenis: vardą, pavardę, telefono numerį, nuolatinės gyvenamosios vietos adresą. Asmens duomenų rinkimo tikslas - COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) profilaktikos ir kontrolės priemonių įgyvendinimas. Asmens duomenų saugojimo terminas – ne ilgiau kaip 21 diena po renginio, į kurį buvo pirkti bilietai, įvykimo dienos. Įsigydamas bilietus, bilietų pirkėjas patvirtina, jog sutinka kad jo asmens duomenys būtų tvarkomi nurodytu tikslu bei sutinka, kad minėti asmens duomenys gali būti perduoti:
  1. Renginio, į kurį bilietai buvo pirkti, organizatoriui;
  2. Nacionaliniam visuomenės sveikatos centrui prie Sveikatos apsaugos ministerijos.

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje