JUBILIEJINIS VLADIMIRO PRUDNIKOVO KONCERTAS

JUBILIEJINIS VLADIMIRO PRUDNIKOVO KONCERTAS

Pasirodymai:

04.12

penktadienis


19:00

JUBILIEJINIS VLADIMIRO PRUDNIKOVO KONCERTAS

Vilnius, Nacionalinis muziejus Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės valdovų rūmai

nuo 15,00 €

Valdovų rūmai, Katedros a. 4, Vilnius

Gražiausios operų arijos ir duetai

Vladimiras Prudnikovas, bosas

Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras

Dirigentas Gintaras Rinkevičius

Vladimiras Prudnikovas – tikra legenda, šviečianti Lietuvos muzikos padangėje. Vienas žymiausių Lietuvos bosų, Lietuvos muzikos ir teatro akademijos profesorius šį vakarą kartu su Lietuvos valstybiniu simfoniniu orkestru, diriguojamu maestro Gintaro Rinkevičiaus, švęs jubiliejų ir savo klausytojams dovanos žymiausias operų arijas.

V. Prudnikovo kaip muziko kelias prasidėjo berniukų chore „Ąžuoliukas“, kai žymusis choro įkūrėjas ir dirigentas Hermanas Perelšteinas gabų berniuką atrinko savo naujai kuriamam kolektyvui. 1979 m. baigęs tuometę Lietuvos valstybinę konservatoriją, V. Prudnikovas pradėjo dainuoti Lietuvos nacionaliniame operos ir baleto teatre, o 1981 m. tapo tarptautinio Maria Callas konkurso Atėnuose laureatu. Tačiau tikrasis pripažinimas aplankė sudainavus Boriso vaidmenį M. Musorgskio operoje „Borisas Godunovas“, su kuriuo solistas pasirodė Sankt Peterburgo, Niujorko, Paryžiaus Eliziejaus laukų, taip pat Italijos ir Japonijos operos teatruose. Vėliau V. Prudnikovas buvo nuolat kviečiamas dainuoti Prancūzijoje, Italijoje, Ispanijoje, Didžiojoje Britanijoje, Vokietijoje, Suomijoje, Norvegijoje, Olandijoje, JAV, Japonijoje ir kitose šalyse, dalyvavo tarptautiniuose muzikos festivaliuose.

Per savo gyvenimą V. Prudnikovas atliko apie 80 pagrindinių operos vaidmenų, dar tiek pat – kantatinio-oratorinio žanro kūrinių. Tarp ryškiausių V. Prudnikovo sukurtų vaidmenų – Mefistofelis Ch. Gounod operoje „Faustas“, Karalius Pilypas G. Verdi operoje „Don Carlas“, Borisas Godunovas ir Pimenas M. Musorgskio operoje „Borisas Godunovas“ ir daugybė kitų.

V. Prudnikovas – taip pat ir visų mylimas pedagogas, Lietuvos muzikos ir teatro akademijos profesorius, nuo 1992 m. – Dainavimo katedros vedėjas. 1996 m. dainininkas apdovanotas Didžiojo Lietuvos kunigaikščio Gedimino III laipsnio ordinu, 1997 m. jam įteikta Lietuvos nacionalinė premija.

KĮ Lietuvos valstybinio simfoninio orkestro kultūros ir pramogų paslaugų teikimo vartotojams taisyklės http://lvso.lt/lt/veikla/taisykles

Muziejaus virtualaus turo pagalba galėsite pavaikščioti po rūmų erdves ir susidaryti įspūdį, kokį vaizdą matysite koncertų metu -https://www.google.com/maps/@54.6859227,25.2890703,2a,63.6y,157.7h,70t/data=!3m7!1e1!3m5!1sAF8RkZOWY8pYZazCvyE3Kg!2e0!3e5!7i13312!8i6656

Atlikėjai:

Renginio trukmė: 2 val.

Durys atidaromos iki renginio likus: 1 val.


Asmenys iki 7 metų neįleidžiami.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras, KĮ.

Daugiau informacijos: www.lvso.lt Neįgaliajam asmeniui, pateikus neįgaliojo asmens pažymėjimą..

Asmens duomenų valdytojas: TIKETA, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo kokybės, turinio ir pateikiamos informacijos apie jį. Tiketa yra bilietų platintojas ir veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Tiketa plius

Pramogaukit

 Klaipėdos „Neptūnas“ - Prienų „Skycop“

Klaipėdos „Neptūnas“ - Prienų „Skycop“

  • Klaipėda, ŠVYTURIO ARENA
  • Sausio 19 d., 17:00 val.
  • Trukmė: 2 val.
Iki pasiūlymo pabaigos:
4 d. 13 val. 50 min.
3,50 € 5,00 €
Pirkti
PRAMOGAUKIT SPORTO LOŽĖ. Vilniaus RYTAS - Panevėžio LIETKABELIS

PRAMOGAUKIT SPORTO LOŽĖ. Vilniaus RYTAS - Panevėžio LIETKABELIS

  • Vilnius, Siemens arena
  • Sausio 19 d., 17:20 val.
  • Trukmė: 2 val.
Iki pasiūlymo pabaigos:
18 d. 17 val. 14 min.
8,28 € 13,80 €
Pirkti
Visos pramogos >

Su Tiketa judu

-50 %
THE ILLUSIONISTS LIVE

THE ILLUSIONISTS LIVE

Galioja iki: 02-09

SIŪLYK RENGINĮ, Į KURĮ NORĖTUM JUDĖTI PIGIAU!

IR GALBŪT ATEITYJE JAM PASKELBSIME AKCIJĄ

REGISTRUOKIS

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje