JUBILIEJUS TANGO RITMU

JUBILIEJUS TANGO RITMU

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

Koncertas, skirtas Kauno mišraus choro SALUTO 15 metų sukakčiai paminėti

Atlikėjai:

NORA PETROČENKO (mecosopranas)

ARVYDAS KIRDA (bandonija)

DALIA JATAUTAITĖ (fortepijonas)

DAINIUS RUDVALIS (kontrabosas)

KAUNO STYGINIŲ KVARTETAS

Karolina Beinarytė-Palekauskienė (I smuikas)

Aistė Mikutytė (II smuikas)

Eglė Lapinskė (altas)

Saulius Bartulis (violončelė)

KAUNO MIŠRUS CHORAS „SALUTO“

Meno vadovė ir dirigentė Ramutė Štreimikytė

Programoje:

Martin Palmeri – „Misa a Buenos Aires (Misatango)“

Filharmonijos fojė veiks fotografo Edmundo Kolevaičio darbų paroda „Tango“.

 

Penkiolikos metų jubiliejaus proga choras „Saluto“ pasirinko retai Lietuvoje atliekamas šiuolaikinio argentiniečių kompozitoriaus Martino Palmeri mišias „Misa a Buenos Aires (Misatango)“.

Šio kūrinio populiarumas neblėsta nuo pat jo sukūrimo 1996 metais. Jis žavi unikalia koncepcija – tai klasikinės mišios tradiciniu lotynišku tekstu, parašytos ugningo tango intonacijomis ir ritmais.

Įkvėptas argentiniečių kompozitoriaus Astoro Piazzollos muzikos, Martinas Palmeri sujungė šiame kūrinyje būdingus tango stiliaus elementus ir choro išraiškingumą, siekdamas papildyti religinį tekstą naujomis tembrų spalvomis, kurias sukuria išskirtinis bandonijos skambesys. Šis instrumentas atspindi būdingus tango bruožus, suteikia skambesiui pilnatvės ir leidžia atskleisti liturginio teksto turinį per netradicinį melancholišką skambesį. Kūrinio tembrinį spektrą papildo styginiai, fortepijonas, sodrus mecosoprano vokalas bei spalvingas choro skambesys, perteikiantis didžiulę emocinių ir dramatiškų išraiškos galimybių įvairovę.

 

Koncerto organizatorius – Kauno mišrus choras „Saluto“

Viso renginio metu privaloma dėvėti nosį ir burną dengiančias medicinines kaukes ar respiratorius ir laikytis saugaus atstumo. Asmenų, kuriems pasireiškia ūmių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų požymiai (karščiavimas, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas ir pan.), prašome į renginį nevykti. Organizatoriai turi teisę neįleisti lankytojų, kuriems pasireiškia minėti požymiai.Renginio trukmė: 1 val.

Durys atidaromos iki renginio likus: 1 val.


Asmenys iki 7 metų neįleidžiami.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Kauno valstybinė filharmonija, Koncertinė įstaiga

Daugiau informacijos: www.kaunofilharmonija.lt nomeda@kaunofilharmonija.lt; 8 37 200478.

Draudžiama įsinešti: įjungtus mobiliuosius telefonus, filmavimo, fotografavimo ir garso įrašymo įrangos (be organizatoriaus leidimo), kitus skleidžainčius garsą prietaisus, alkoholinius gėrimus, skėčius..

Asmens duomenų valdytojas: NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje