JULIJOS SADAUNYKAITĖS REČITALIS

JULIJOS SADAUNYKAITĖS REČITALIS

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

MAŽOJOJE SALĖJE

Atlikėja

JULIJA SADAUNYKAITĖ (fortepijonas)

Programoje:

Claude Debussy – Preliudai „Ką matė vakarų vėjas“ („Ce qu’a vu le vent d’Ouest“), „Paskendusi katedra“ („La Cathedrale Engloutie“), „Fejerverkai“ („Feux d’artifice“)

Olivier Messiaen – „Pirmoji Mergelės komunija“ („Premiere Communion de la Vierge“)

Sergej Prokofjev – Sonata Nr. 7, op. 83

Frédéric Chopin – Noktiurnas op. 9 Nr. 3

Frédéric Chopin – Sonata Nr. 3, op. 58.

Balandžio 30-osios vakarą Kauno filharmonijoje skambės rimtosios klasikinės muzikos koncertas. Fortepijono rečitalį atliks pianistė, 2015 m. Valetos (Malta) konkurso „Grand Prix“ laureatė Julija Sadaunykaitė. Koncerto klausytojai išgirs įspūdingąsias F. Chopino 3-ąją ir S. Prokofjevo 7-ąją sonatas, taip pat ir nepamirštamus prancūzų kompozitorių C. Debussy ir O. Messiaeno kūrinius.

J. SADAUNYKAITĖ savo įgimtu muzikalumu žavi tiek kritikus, tiek publiką. Meistriškumą pianistė tobulino Zalcburgo „Mozarteum“ universitete Austrijoje, Škotijos karališkoje muzikos akademijoje Glazge bei daugelyje kursų. J. Sadaunykaitė yra surengusi solinius koncertus Lenkijoje, Švedijoje, Austrijoje, Italijoje, Didžiojoje Britanijoje, Maltoje, JAV, Kinijoje. Be aktyvios koncertinės veiklos ji dirba Vytauto Didžiojo universiteto Muzikos akademijoje.

Viso renginio metu rekomenduojama dėvėti nosį ir burną dengiančias medicinines kaukes ar respiratorius ir laikytis saugaus atstumo. Asmenų, kuriems pasireiškia ūmių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų požymiai (karščiavimas, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas ir pan.), prašome į renginį nevykti. Organizatoriai turi teisę neįleisti lankytojų, kuriems pasireiškia minėti požymiai.

 Renginio trukmė: 1 val. 15 min., nėra.

Durys atidaromos iki renginio likus: 1 val.


Asmenys iki 7 metų neįleidžiami.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Kauno valstybinė filharmonija, Koncertinė įstaiga

Daugiau informacijos: www.kaunofilharmonija.lt nomeda@kaunofilharmonija.lt; 8 37 200478.

Draudžiama įsinešti: įjungtus mobiliuosius telefonus, filmavimo, fotografavimo ir garso įrašymo įrangos (be organizatoriaus leidimo), kitus skleidžainčius garsą prietaisus, alkoholinius gėrimus, skėčius..

Asmens duomenų valdytojas: NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje