Jutiminė-kūrybinė judesio laboratorija: KŪNAS - EMOCIJŲ NAMAI (dirbtuvės)

Jutiminė-kūrybinė judesio laboratorija: KŪNAS - EMOCIJŲ NAMAI (dirbtuvės)

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

Dėmesio!  Dirbtuvių dieną būtinai pasitikrinkite informaciją www.dramosteatras.lt dėl galimų dirbtuvių atšaukimų ar perkėlimų.

Kada: 10.00-11.00 val. ir 11.30-12.30 val.

Kur: Tavernos salė (Kęstučio g. 62, Kaunas)

Rekomenduojamas amžius: 5-11 m. 

Kūrybinės judesio laboratorijos metu kartu kursime kūrybišką ir darnią aplinką, mėginsime geriau pažinti savo kūną ir atrasti savyje naujų kūrybinių galių. Mokysimės bendrauti ir bendradarbiauti, laisvai reikšti mintis ir emocijas savo kūnu. Ieškosime, kaip tam tikros emocijos ir nuotaikos gali įtakoti mūsų judėjimą. Šiuolaikinio šokio, šokio improvizacijos ir kūrybinių užduočių pagalba ieškosime būdų, kaip per judesį galėtų skleistis kiekvieno individualumas, vaizduotė, pasitikėjimas savimi ir kitais. 

Dirbtuves veda Indrė Puišytė-Šidlauskienė - choreografė, šokėja, šokio pedagogė, lektorė, edukacinių programų kūrėja, šokio trupės ULNA įkūrėja. Choreografės darbai yra įvertinti Kauno „Fortūnos“, Dalios Tamulevičiūtės profesionalių teatrų festivalio apdovanojimais.

 

Projektą dalinai finansuoja:

Lietuvos kultūros ministerija

Lietuvos kultūros taryba

Daugiau informacijos: http://nerkas.lt/#atidarymas

Su dirbtuvių bilietu – spektaklių "Aš esu švieselė", "Elektriniai šešėliai", "Mongos + ZBS Band koncertas" ir paskaitos-performanso "Riksmų kolekcija" bilietams suteikiama 2 EUR nuolaida (Nuolaida taikoma teatro kasoje)

Renginio metu bus fotografuojama ir/ar filmuojama, todėl informuojame, kad jūs galite būti matomas renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, bei šios nuotraukos ar vaizdo įrašai gali būti patalpinti viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ar media priemonėseAtlikėjai:

Indrė Puišytė-Šidlauskienė

Renginio trukmė: 1 val., be pertraukos.

Durys atidaromos iki renginio likus: 45 min.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Nacionalinis Kauno dramos teatras

Daugiau informacijos: Nacionalinis Kauno dramos teatras info@dramosteatras.lt; 8 37 22 40 64.

Asmens duomenų valdytojas: NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje