KAI MUZIKA KALBA

KAI MUZIKA KALBA

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

Atšauktas 2021 m. vasario 26 d. koncertas KAI MUZIKA KALBA. Bilietus galima grąžinti kasose kuriose buvo pirkti iki 2021 m. balandžio 9 d. 

 

KAUNO MIESTO SIMFONINIS ORKESTRAS

Vyr. dirigentas Constantine Orbelian (JAV), vadovas Algimantas Treikauskas

 

Solistas

ROBERTAS LOZINSKIS (fortepijonas)

 

Dirigentas

CONSTANTINE ORBELIAN (JAV)

 

Programoje:

Piotr Čaikovskij – Simfonija Nr. 5 e-moll, op. 64

Piotr Čaikovskij – Koncertas fortepijonui ir orkestrui Nr. 1 b-moll, op. 23.

 

 

Vokiečių rašytojas Henrikas Heinė yra pasakęs: „Ten, kur baigiasi žodžiai, prasideda muzika.“ Todėl Kauno miesto simfoninis orkestras į koncertą simboliškai pavadintą „Kai muzika kalba“ kviečia būtent tuos, kurie nori išgirsti ne žmonių sukurtą istoriją ar pasakojimą, o tai, ką sako pati muzika. Nes muzikos kalba, be abejonės, yra kur kas gražesnė nei išsakyti žodžiai.

 

Koncerte Piotro Čaikovskio Pirmąjį koncertą fortepijonui kartu su Kauno simfoniniu orkestru atliks vienas ryškiausių jaunosios kartos pianistų Europoje ROBERTAS LOZINSKIS.

Daugybės tarptautinių konkursų laureatas, pasižymintis ypatingu atliekamos muzikos pajautimu, jau spėjo suburti ne mažą savo gerbėjų būrį ne tik Lietuvoje, bet ir už jos ribų.

 

R. Lozinskis nuolat koncertuoja kaip solistas su pasaulinio lygio orkestrais. Pasirodantis didžiosiose koncertų salėse jis ypatingai daug dėmesio skiria ir kamerinei muzikai, rengia solinius rečitalius, mėgsta įvairių stilių muziką bei užsiima pedagogine veikla – 2017–2018 m. dėstė Karališkosios Škotijos konservatorijos „Juniors“ fakultete.

 

R. Lozinskis yra fortepijoninės muzikos festivalio bei meistriškumo kursų „Kaunas Piano Fest“ įkūrėjas bei meno vadovas. Tai renginys, į Lietuvą pritraukiantis aukščiausio meistriškumo pianistus iš viso pasaulio.

 

Diriguojamas Lietuvos publikai puikiai pažįstamo maestro CONSTANTINO ORBELIANO orkestras atliks Piotro Čaikovskio Simfoniją Nr. 5 e-moll, op. 64.

 

Koncerto organizatorius – KĮ Kauno miesto simfoninis orkestras

Tel. 8 (37) 204 589

El. p. info@kaunosimfoninis.lt

Daugiau: www.kaunosimfoninis.lt

 

Mieli klausytojai, norime Jus informuoti, kad Kauno valstybinė filharmonija laikosi visų Lietuvos Respublikos sveikatas apsaugos ministro rekomendacijų, tam, kad mūsų koncertuose jaustumėtės saugūs:

Klausytojai į filharmoniją įleidžiami tik su apsauginėmis veido kaukėmis;

Sudarytos sąlygos klausytojams dezinfekuotis rankas;

Klausytojai sodinami išlaikant saugų atstumą;

Ribojamas klausytojų skaičius;

Reguliuojamas klausytojų judėjimo srautas;

Prieš ir po renginio vėdinamos filharmonijos patalpos;

Kruopščiai valomi ir dezinfekuojami paviršiai.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Renginio trukmė: 1 val. 20 min., nėra.

Durys atidaromos iki renginio likus: 1 val.


Asmenys iki 7 metų neįleidžiami.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Kauno valstybinė filharmonija, Koncertinė įstaiga

Daugiau informacijos: www.kaunofilharmonija.lt nomeda@kaunofilharmonija.lt; 8 37 200478.

Draudžiama įsinešti: įjungtus mobiliuosius telefonus, filmavimo, fotografavimo ir garso įrašymo įrangos (be organizatoriaus leidimo), kitus skleidžainčius garsą prietaisus, alkoholinius gėrimus, skėčius..

Asmens duomenų valdytojas: NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje