KAIP VISUR, KAIP VISI. Rež. Naubertas Jasinskas

KAIP VISUR, KAIP VISI. Rež. Naubertas Jasinskas

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

Įvietinto teatro patirtis


Vienu metu renginyje gali dalyvauti 20 žiūrovų.

Renginys vyks Filaretų g. 23, Vilnius. Nuo „Užupio“ gimnazijos iki renginio vietos žiūrovai bus nuvedami. Spektaklis vyksta lauke, skirtingose Užupio vietose.

Žiūrovus kviečiame pasirūpinti patogia, drėgmei atsparia avalyne, šiltais drabužiais. Lietaus atveju teatras pasirūpins žiūrovais.

Spektaklis sukurtas jaunųjų kūrėjų platformoje BLACK BOX. 


„Kaip visur, kaip visi“ – tai kvietimas pažvelgti į reiškinį, kada patrauklios investicijų perspektyvos pakeičia rajono statusą į prestižinį, o senieji gyventojai išstumiami. Vilniaus Užupio mikrorajonas – ryškiausias šio proceso pavyzdys Lietuvoje: grobuoniškas miesto vystymasis užgožia žemesnės socialinės klasės nuvertėjimą, kol ši tyliai traukiasi į atokesnes teritorijas.


„Kaip visur, kaip visi“ kūrėjai siekia užfiksuoti esamąjį laiką – sustoti dar urbanistinių procesų nepaliestame kieme (Filaretų g. 23, Vilnius) ir patyrinėti vietą prieš pat jos išnykimą. Šį kiemą šiandien dalijasi du vietiniai – senosios Užupio kartos atstovas Andrėjus ir vizualiojo meno kūrėjas Augustas Serapinas. Kūrybinė komanda mėgina suvokti šį kontrastą ir, atsispirdama nuo dokumentalumo, konstruoja sintetinę garso ir vietos patirtį. Projekte dalyvaujantys aktoriai pakvies žiūrovus sustoti ir apsidairyti, atrasti vietą per žmonių, augalų, reljefo, architektūros, skirtingų rajono atmosferų susidūrimo kontekstus.

miestas yra kontrastų vieta

vieta, kur įvairūs žmonės

turi po mažą plotelį savo gyvenimui kurti

miesto idėjai visai nesvarbu, kokį plotą turi žmogus

svarbu, kad čia telpa visos jo rūšys

miestai nesusideda iš pastatų

miestai susideda iš tūkstančių prisiminimų

ir tai, kad su tuo pačiu miestu

gali identifikuotis skirtingi žmonės

kad visų jų prisiminimams yra vietos

yra miesto prasmė

© Dovilė Zavedskaitė

 

Kuria: Naubertas Jasinskas, Dovilė Zavedskaitė, Gintaras Sodeika, Dominykas Levanas, Lukas Petrauskas, Viktorija Kuodytė, Aušra Pukelytė, Janina Matekonytė, Aleksas Kazanavičius, Alvydė Pikturnaitė, Dalia Morozovaitė.

Lokacijos parinkimas ir scenografija – Augustas Serapinas.

 

Premjera  – 2021 m. spalio 2 d.

 

 

„Kaip visur, kaip visi“ naudojama programinė įranga buvo sukurta ir panaudota „Operomanijos“ projekte „Glaistas“.Atlikėjai:

Viktorija Kuodytė

Aušra Pukelytė

Janina Matekonytė

Aleksas Kazanavičius

Alvydė Pikturnaitė

Dalia Morozovaitė

Renginio trukmė: 1 val. 20 min.

Durys atidaromos iki renginio likus: 30 min.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Valstybinis jaunimo teatras

Daugiau informacijos: NĖRA.

Asmens duomenų valdytojas: NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje