KAIP ŽYDĖJIMAS VYŠNIOS / MARTYNAS VILIUS / SABILO

KAIP ŽYDĖJIMAS VYŠNIOS / MARTYNAS VILIUS / SABILO

Pasirodymai:

10-02

penktadienis


19:00

KAIP ŽYDĖJIMAS VYŠNIOS / MARTYNAS VILIUS / SABILO

Vilnius, WHITE PIANO HALL (Kėdainių g. 8)

- 10 %
nuo 13,20 €
Perkelta į 2020.10.02

Nukeltas iš gegužės 22 dienos į spalio 2 dieną. Anskčiau pirkti bilietai galios. Informacija dėl bilietų grąžinimo bus paskelbta pasibaigus karantinui.

Martynas Vilius, vokalas

Edgar Sabilo, fortepijonas

„Širdele mano“, „Baltas paukštis“, „Kai sirpsta vyšnios Suvalkijoj“, „Mūsų dienos kaip šventė“ – tai dainos, su kuriomis užaugo ištisos kartos. Išskirtinio balso tembro savininkas Martynas Vilius ir subtilus džiazo pianistas Edgar Sabilo kviečia jus kartu prisiminti ir pasimėgauti lietuviškos estrados šlageriais. M. Vilius atviras: "Dainuodamas gražiausias lietuviškas dainas tarsi sugrįžtu į patį jautriausią ir tyriausią laiką gyvenime – į savo vaikystę. Todėl ši muzika man be galo artima bei reikšminga, o ją atlikti – didelė garbė ir malonumas". Gyvenime svarbiausia vertinti ir saugoti ką turime geriausio, o juk būtent auksinė klasika verta amžinybės ir neblėstančių publikos ovacijų.Atlikėjai:

Martynas Vilius - vokalas

Edgar Sabilo - fortepijonas

Renginio trukmė: 1 val. 10 min.

Durys atidaromos iki renginio likus: 30 min.


Asmenys iki 6 metų neįleidžiami.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Culture live, VšĮ

Daugiau informacijos: www.whitepianohall.com info@culture-live.lt.

Asmens duomenų valdytojas: TIKETA, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. TIKETA teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. TIKETA veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.
UAB „TIKETA“ informuoja, kad atsižvelgiant į 2020-02-26 šalyje paskelbtą ekstremalią situaciją dėl koronaviruso (COVID-19) plitimo grėsmės bei į su tuo susijusius valstybės institucijų bei pareigūnų priimtus sprendimus, nuo 2020 m. rugsėjo 1 d. bilietų į renginius pirkėjai bus registruojami, papildomai renkant šiuos asmens duomenis: vardą, pavardę, telefono numerį, nuolatinės gyvenamosios vietos adresą. Asmens duomenų rinkimo tikslas - COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) profilaktikos ir kontrolės priemonių įgyvendinimas. Asmens duomenų saugojimo terminas – ne ilgiau kaip 21 diena po renginio, į kurį buvo pirkti bilietai, įvykimo dienos. Įsigydamas bilietus, bilietų pirkėjas patvirtina, jog sutinka kad jo asmens duomenys būtų tvarkomi nurodytu tikslu bei sutinka, kad minėti asmens duomenys gali būti perduoti:
  1. Renginio, į kurį bilietai buvo pirkti, organizatoriui;
  2. Nacionaliniam visuomenės sveikatos centrui prie Sveikatos apsaugos ministerijos.

Komentarai

Tiketa plius

Pramogaukit

Graikas Zorba

Graikas Zorba

  • Klaipėda, ŽVEJŲ RŪMAI, Klaipėdos m. kultūros centras, Taikos pr. 70
  • Rugsėjo 25 d., 19:00 val.
  • Trukmė: 2 val.
Iki pasiūlymo pabaigos:
0 d. 6 val. 9 min.
6,00 € 10,00 €
Pirkti
KOK CLASSIC - 3

KOK CLASSIC - 3

  • Vilnius, COZY by Siemens arena
  • Rugsėjo 26 d., 19:00 val.
  • Trukmė: 4 val.
Iki pasiūlymo pabaigos:
0 d. 9 val. 43 min.
14,00 € 20,00 €
Pirkti
Visos pramogos >

Su Tiketa judu

SIŪLYK RENGINĮ, Į KURĮ NORĖTUM JUDĖTI PIGIAU!

IR GALBŪT ATEITYJE JAM PASKELBSIME AKCIJĄ

REGISTRUOKIS

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje