“Kalbanti muzika“ su Vytautu V. Landsbergiu

“Kalbanti muzika“ su Vytautu V. Landsbergiu

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

Šventinis pasiūlymas - pirmam 100 bilietų (po 12 ir 14 eur) 15 proc. nuolaida.

Nauja V.V.Landsbergio programa "Pasakojimai apie namus"

Programoje: dainos, trumpi filmai, pasakojimai, rudnosiukizmai, pasakos, eilėraščiai, pokalbiai

Anot programos autoriaus: svarbiausia jaustis namie, kur bebūtum. Jaustis su namiškiais, su kuriais galima pasikalbėti ir padainuoti apie viską - ir kas gera, ir kas sunkiau. Apie tai, kas mus jungia. Juk toks ir yra mūsų gyvenimas - kelionė namo.

V.V. Landsbergio kūrybinė veikla jau daug metų spindi Lietuvos kultūros padangėje, jis yra sukūręs daugiau nei dvidešimt kino filmų, aštuonias pjeses ir nemažai eilėraščių tiek vaikams, tiek suaugusiems. Menininkas turintis gebėjimą savo kūrybą perteikti pačiais įvairiausiais būdais, gerbėjų ypatingai mylimas kaip atlikėjas. V.V. Landsbergis - bardas, kurio koncertai panašūs į spektaklius, jo metu menininkas tarp atliekamų dainų įterps savo kurtų pasakų motyvus, filmų peržiūrą, poezijos skaitymą ir nuoširdų bendravimą su klausytojais.

Po kelių metų į Kauną sugrįžta VšĮ „Idėjų garažas“ organizuojamas muzikinis koncertų ciklas „Kalbanti muzika“. Čia akcentuojamas ne tik autorinių dainų atlikimas, bet ypatingas dėmesys skiriamas ir atlikėjo - žiūrovo bendravimui. Ar kada nors pagalvojote, kokią įtaką Jums daro mylima muzika, o ką ji reiškia pačiam atlikėjui, kaip gimsta kūryba? Ar žinote kur Jūsų mylimas atlikėjas labiausiai mėgsta atostogauti, ko paniškai bijo ar kokią knygą labiausiai mėgdavo skaityti vaikystėje?

Šio koncerto metu, pasistengsime, kad į šiuos ir daugelį kitų klausimų Vytautas V. Landsbergis atsakytų, tad mielai kviečiame jungtis ir Jus – siųskite rūpimus klausimus mums el. paštu info@idejugarazas.lt arba rašykite FB žinute: https://www.facebook.com/IdejuGarazas/Atlikėjai:

Vytautas V. Landsbergis

Renginio trukmė: 2 val., 1 pertrauka.

Durys atidaromos iki renginio likus: 1 val.


Vaikai įleidžiami nemokamai: TAIP (iki 5 metų amžiaus).

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: TAIP.

Renginio organizatorius: Idėjų Garažas, VšĮ.

Daugiau informacijos: www.idejugarazas.lt 867837310, info@idejugarazas.lt.

Draudžiama įsinešti: gėrimus ir maistą.

Asmens duomenų valdytojas: NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje