KALĖDOS ANT BANGOS

KALĖDOS ANT BANGOS

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

KALĖDOS ANT BANGOS

Jurgis Brūzga

Kauno bigbendas

vyr. dirigentas ir koncertmeisteris Jievaras Jasinskis

Yra metas, kai populiariausios žiemos melodijos mus užklumpa važiuojant, iš televizijos ekranų, miestų aikštėse ar jaukiose kavinukėse... Tuomet pažįstamos dainos pasiveja su legendiniais Frenko Sinatros, Ellos Fitzgerald, Kelly Clarkson, Deano Martino, Johno Lennono, Andy Williamso, Michaelio Bublé ir kitų atlikėjų balsais. Ar galima praskristi šį magišką laiką be Santa Claus is Coming To Town („Kalėdų Senelis atvyksta į miestą“), White Christmas („Baltosios Kalėdos“) ar panašių dainų? Greičiausiai – nepavyks, juolab, kad įsimintiniausių scenos meistrų kalėdines melodijas ir žiemos nuotaiką skleis charizmatiškas Jurgis Brūzga su legendiniu Kauno bigbendu. Linksmos ir romantinės, džiazuojančios ir tiesiog – mūsų vaikystę menančios melodijos užlies mus kartu su gaiviu eglės aromatu, puošniomis girliandomis, namų jaukumą kuriančiais kepiniais ir žinoma – pačiais brangiausiais ir artimiausiais mūsų žmonėmis. Padovanokime jiems įsimintiną vakarą – puokštę gražiausių žiemos dainų, kurios kartą metuose visada yra „ant bangos“ ir be kurių neįsivaizduojamas Kalėdų šventinis bruzdesys bei senųjų metų palydos.Atlikėjai:

Jurgis Brūzga

Kauno bigbendas

Renginio trukmė: 1 val. 30 min.

Durys atidaromos iki renginio likus: 30 min.


Asmenys iki 3 metų neįleidžiami.


Vaikai įleidžiami nemokamai: TAIP (iki 5 metų amžiaus).

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Kauno santaka, KĮ

Daugiau informacijos: www.kaunosantaka.lt info@kaunosantaka.lt.

Asmens duomenų valdytojas: NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje