„Kalėdos Kakės Makės batutų parke“

„Kalėdos Kakės Makės batutų parke“

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

Kalėdos Kakės Makės batutų parke kaip norėtumėte švęsti žiemos šventes? Šokti ir šokinėti, verstis kūlio, kopti į minkštus kalnus, skrieti nuo jų ir daug juoktis? Tuomet kviečiame sutikti Kalėdas Kakės Makės batutų parke! Gruodžio 9 dieną, sekmadienį, nuo 12 iki 21 val. „Siemens“ arenoje iškils daugybė spalvingų pripučiamų batutų. Krepšinio aikštės dydžio erdvėje mažų ir didelių lauks Supertėčio iššūkis, Dantukų Fėjos karalystė, Netvarkos Nykštuko kambarys, Monstrų Mamaisos ir Nanaisos valdos, Kakės Makės draugų čiuožyklos ir daugelis kitų pramogų. Mažyliai iki 3 metukų galės saugiai pramogauti Pypliukų erdvėje. Nepamirškite šiltų kojinių– ant batutų siausime be batų! Valanda Kakės Makės batutų parke – 10 eur. Tėveliams, seneliams ir globėjams įėjimas nekainuoja. Pasirinkite patogų pramogos laiką: 12.00-13.00, 13.00-14.00, 14.00-15.00, 15.00-16.00, 16.00-17.00, 17.00-18.00, 18.00-19.00, 19.00-20.00, 20.00-21.00 Bilietų skaičius – ribotas. Iki susiautimo!

KAKĖS MAKĖS BATUTŲ PARKO taisyklės:

1. KAKĖS MAKĖS BATUTŲ PARKO taisykles perskaičiau pats (pati) ir supažindinau savo vaiką (-us) / globotinį  (-ę, -ius). Įsipareigoju tinkamai laikytis šių taisyklių bei užtikrinu, kad jų laikysis mano nepilnametis (-čiai) vaikas (-ai) / globotinis (-ė, -iai). Taip pat prisiimu visą su šių taisyklių laikymosi / nesilaikymo ir galimos žalos atsiradimu susijusią riziką.

2. Man ir mano nepilnamečiams (-iams) vaikui (-ams) / globotiniui (-ei, -iams) yra žinoma, kad taisyklės skelbiamos tiek bilietų platinimo portaluose, tiek KAKĖS MAKĖS BATUTŲ PARKE. Įsigytas bilietas yra mano sutikimas, kad su taisyklėmis susipažinau ir prisiimu atsakomybę už jų laikymąsi / nesilaikymą.

3. Man ir mano nepilnamečiams (-iams) vaikui (-ams) / globotiniui (-ei, -iams) yra išaiškinta, suprantama ir žinoma, kad  KAKĖS MAKĖS BATUTŲ PARKE reikia elgtis atsakingai bei atsargiai, įvertinti savo sveikatos būklę, fizinius sugebėjimus, nekelti pavojaus bei rizikos sau ir tretiesiems asmenims.

4. Patvirtinu, kad mano nepilnametis (-čiai) vaikas (-ai) / globotinis (-ė, -iai) neserga jokiomis ligomis, nėra tokios būklės, kuriai esant negalėtų pramogauti ant pripučiamų atrakcionų. Įvertinau savo vaiko (-ų) / globotinio (-ės,  -ių) fizinį pajėgumą bei galimybes ir prisiimu visą su tuo susijusią atsakomybę dėl galimų sveikatos sutrikimų.

5. Sutinku, kad mano nepilnamečiams (-iams) vaikui (-ams) / globotiniui (-ei, -iams) nesilaikant taisyklių visa atsakomybė tenka tėvams / globėjams bei suprantu, kad KAKĖS MAKĖS BATUTŲ PARKO savininkė UAB „Emovents“ nėra atsakinga už žalos atsiradimą ir atlyginimą, kuri kilo dėl taisyklių nesilaikymo ar netinkamo jų laikymosi, vaiko (-ų) / globotinio (ės, -ių) neatsargaus ar pavojingo elgesio.

6. Nieko neverčiamas (-a) ir prisiimdamas (-a) visą atsakomybę dėl savo nepilnamečio vaiko (-ų) / globotinio (ės, -ių) įmonei ar tretiesiems asmenims padarytos žalos, patvirtinu, kad leidžiu savo nepilnametį (-čius) vaiką (-us) / globotinį (ę, -ius) lankytis KAKĖS MAKĖS BATUTŲ PARKE. Prisiimu už jį / ją / juos visą atsakomybę ir įsipareigoju stebėti ir rūpintis savo nepilnamečiu (-iais) vaiku (-ais) / globotiniu (-e, -iais).

7. Leisdamas (-a) vaiką į  KAKĖS MAKĖS BATUTŲ PARKĄ niekieno neverčiamas (-a) prisiimu visą atsakomybę dėl savo nepilnamečio vaiko (-ų)/ globotinio (ės, -ių).

8. Suprantu ir sutinku, kad aš ir mano nepilnametis vaikas (-ai)/ globotinis (ė, -ės, -iai) gali būti fotografuojamas (-a, -i) ar filmuojamas (-a, -i), o padaryta vaizdo medžiaga naudojama UAB „Emovents" komunikacijoje, ir kad nei aš, nei mano nepilnametis vaikas (-ai)/ globotinis (ė, -ės, -iai) neturėsime jokių pretenzijų UAB ,,Emovents" nei dabar, nei ateityje. Jeigu nesutinku, kad mano vaikas (-ai) / globotinis (-iai) būtų filmuojami ar fotografuojami, turiu teisę, pastebėjęs (-usi) šį veiksmą, žodžiu fotografo, videografo ar atsakingo įmonės atstovo paprašyti nefiksuoti vaiko (-ų) / globotinio (-ės).

Atlikėjai:

Renginio trukmė: 1 val.

Durys atidaromos iki renginio likus: 10 min.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: TAIP.

Renginio organizatorius: Emovents, UAB.

Daugiau informacijos: NĖRA.

Asmens duomenų valdytojas: TIKETA, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo kokybės, turinio ir pateikiamos informacijos apie jį. Tiketa yra bilietų platintojas ir veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Tiketa plius

Pramogaukit

STALO TEATRAS | Spektaklis šeimai „Sibiro haiku“ Kišeninė salė

STALO TEATRAS | Spektaklis šeimai „Sibiro haiku“ Kišeninė salė

  • Vilnius, MENŲ SPAUSTUVĖ (Šiltadaržio g. 6)
  • Balandžio 20 d., 15:00 val.
  • Trukmė: 1 val.
Iki pasiūlymo pabaigos:
1 d. 0 val. 43 min.
4,20 € 7,00 €
Pirkti
LKL: Vilniaus RYTAS - Pasvalio PIENO ŽVAIGŽDĖS

LKL: Vilniaus RYTAS - Pasvalio PIENO ŽVAIGŽDĖS

  • Vilnius, RYTO krepšinio arena
  • Balandžio 24 d., 18:50 val.
  • Trukmė: 2 val.
Iki pasiūlymo pabaigos:
5 d. 3 val. 22 min.
3,60 € 6,00 €
Pirkti
Visos pramogos >

Su Tiketa judu

-50 %
THE ILLUSIONISTS LIVE

THE ILLUSIONISTS LIVE

PASIBAIGĘS

SIŪLYK RENGINĮ, Į KURĮ NORĖTUM JUDĖTI PIGIAU!

IR GALBŪT ATEITYJE JAM PASKELBSIME AKCIJĄ

REGISTRUOKIS

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje