BELLE ÉPOQUE XXVII PAŽAISLIO MUZIKOS FESTIVALIS

BELLE ÉPOQUE XXVII PAŽAISLIO MUZIKOS FESTIVALIS

Pasirodymai:

06-12

sekmadienis


18:00

BELLE ÉPOQUE XXVII PAŽAISLIO MUZIKOS FESTIVALIS

Kaunas, Kauno valstybinė filharmonija

nuo 21,20 €

DMITRI MAKHTIN (smuikas)

MŪZA RUBACKYTĖ (fortepijonas)

Programoje:

Leopold Godowsky – Pjesės smuikui ir fortepijonui iš ciklų „12 Impressions“, „Triakontameron“, „Valsai-poemos“

Johannes Brahms – Sonata smuikui ir fortepijonui Nr. 1 G-dur, op. 78 („Regensonate“)

Karol Szymanowsky – Trys Paganini kaprisai smuikui ir fortepijonui, op. 40

Senjorams (su pažymėjimais) taikoma 30 % nuolaida bilietams. Neįgaliems asmenims (su pažymėjimais) taikoma 50 % nuolaida 1–2 bilietams. Jaunimui (7–25 m.) taikoma 30 % nuolaida 1 bilietui. Renginio dieną nuolaidos netaikomos. Prie įėjimo į renginį kartu su bilietu bus prašoma pateikti nuolaidą patvirtinantį atitinkamą dokumentą – galiojantį pensininko, neįgaliojo, studento, moksleivio pažymėjimą ar kitą dokumentą su nuotrauka ir nurodyta gimimo data. Renginio dieną nuolaidos netaikomos.

Lietuvoje, Prancūzijoje ir Šveicarijoje gyvenančios įžymios lietuvių pianistės Mūzos Rubackytės pasirodymas Pažaislio muzikos festivalio scenoje – visada išskirtinis ir klausytojus užburiantis įvykis. Šį kartą scenoje kamerinės muzikos perlus pianistė atliks su žinomu smuikininku Dmitrijumi Makhtinu. „Su smuikininku susipažinome prieš 30 metų, kai kartu grojome koncerte. Po daugelio dešimtmečių negalėjau pamiršti jo ypatingos grojimo manieros, primenančios didžiųjų praeities meistrų, ypač Heifetzo, grojimą. Ir tai ne atsitiktinumas – Dmitrijus yra septintos kartos smuikininkas!“ – sako M. Rubackytė. Nyderlanduose gyvenantis smuikininkas D. MAKHTINAS yra prestižinių konkursų laureatas („Kloster Schöntal“, Niccolò Paganini, Louiso Spohro, Tiboro Vargos, Monrealio, Sibelijaus, Pretorijos), visame pasaulyje koncertuoja kaip solistas su orkestrais ir kamerinių ansamblių narys – jo įrašai šiame amplua pelnė „Choc de la Musique“, „Gramophone“, „Echo Classic“ ir „Diapason d’Or“ apdovanojimus.

Pastaruoju metu pianistė M. RUBACKYTĖ didelį dėmesį skiria litvako kompozitoriaus Leopoldo Godowskio kūrybai ir plačiai pasaulyje skleidžia savo muzikinius atradimus, susijusius su šiuo kompozitoriumi. Pianistė iš užmaršties prikėlė gigantišką L. Godowskio fortepijoninę Sonatą e-moll, ją atliko Vilniaus, Pažaislio festivaliuose, Paliesiaus dvare, taip pat „Pianissimo“ festivalyje Brazilijoje, „Tindal foundation“ Olandijoje, Paryžiaus „Salle Gaveau“. Šiais metais numatytas sonatos atlikimas ture Kolumbijoje, taip pat vasaros festivaliuose Prancūzijoje. Sonata su Karolio Szymanowskio kūriniais įrašyta kompaktinėje plokštelėje („Godowsky / Szymanowsky“, kompanija „Ligia“), kuri pelnė svarbiausią tarptautinį prizą Prancūzijoje „Diapason d’Or“ bei autoritetingiausią publikos prizą „ffff Įvykis“ („Télérama“), taip pat sulaukė puikių atsiliepimų pasaulio spaudoje.

Koncerte atlikėjai pristatys kartu įrašytą L. Godowskio ir K. Szymanowskio kūrinių plokštelę „Valses Impressions“, kuri tęsia pianistės sumanytą L. Godowskio kūrinių seriją ir atskleidžia ne tik gražiausius „La belle époque“ kamerinio repertuaro pavyzdžius, bet ir visą L. Godowskio kūrybos smuikui palikimą. Plokštelės pristatymo turas vyksta įvairiose pasaulio salėse, tad džiaugiamės, jog Pažaislio muzikos festivalio klausytojai taip pat turės unikalią galimybę susipažinti su šiuo išskirtiniu kūrybiniu projektu.

Viso renginio metu rekomenduojama dėvėti nosį ir burną dengiančias medicinines kaukes ar respiratorius ir laikytis saugaus atstumo. Asmenų, kuriems pasireiškia ūmių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų požymiai (karščiavimas, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas ir pan.), prašome į renginį nevykti. Organizatoriai turi teisę neįleisti lankytojų, kuriems pasireiškia minėti požymiai.

 Renginio trukmė: 1 val. 30 min., 15 min..

Durys atidaromos iki renginio likus: 1 val.


Asmenys iki 7 metų neįleidžiami.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Kauno valstybinė filharmonija, Koncertinė įstaiga

Daugiau informacijos: www.pazaislis.lt nomeda@kaunofilharmonija.lt; 8 37 200478.

Draudžiama įsinešti: įjungtus mobiliuosius telefonus, filmavimo, fotografavimo ir garso įrašymo įrangos (be organizatoriaus leidimo), kitus skleidžainčius garsą prietaisus, alkoholinius gėrimus, skėčius..

Asmens duomenų valdytojas: NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje