KAMERINĖS MUZIKOS VAKARAS „BIČIULYSTĖS“: MALMĖ – KAUNAS

KAMERINĖS MUZIKOS VAKARAS „BIČIULYSTĖS“: MALMĖ – KAUNAS

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

Kauno valstybinės filharmonijos kasa karantino metu nedirbs. Bilietus, kuriuos įsigijote Kauno valstybinės filharmonijos kasoje į atšauktus koncertus, bus galima grąžinti pasibaigus visuotiniam karantinui nuo gruodžio 1 d. Iki gruodžio 23 d.

 Jei bilietus įsigijote internetu, prisijunkite prie savo paskyros ir ten atlikite grąžinimo procedūras iki gruodžio 23 d.

 Jei bilietus pirkote kitose „Tiketos“ kasose, tai bilietus grąžinti galite būtent toje „Tiketos“ kasoje, kurioje įsigijote, iki gruodžio 23 d.

Atlikėjai:

ROKAS ZUBOVAS (fortepijonas, Lietuva)

GLEB PYŠNIAK (violončelė)

JULIA SIGOVA (fortepijonas, Baltarusija/Švedija)

IGNAS MAŽVILA (fagotas, Lietuva/Švedija)

 

Programoje:

Mikalojus Konstantinas Čiurlionis – Kūriniai violončelei ir fortepijonui (adaptuoti Juozo Čelkausko)

Vidmantas Bartulis – „Palydžiu iškeliaujantį draugą ir mes paskutinį kartą žiūrime į apsnigtus vasario medžius...“

Anatolijus Šenderovas – „Sulamitos giesmės“

Vytautas Barkauskas – „Suite de Concert op. 98“

 Silvija Miliūnaitė-Bliūdžiuvienė – „Circle“ (premjera)

Pierr Max Dubuois – „Sonatina - Tango“ fagotui ir fortepijonui

Xinyan Li – „Jūros legenda“ fagotui solo

Rodion Shchedrin – „Humoreska“ ir „Ala Albeniz“ fortepijonui solo

Agnė Mažulienė – „Polifontas“ (premjera)

Daniel Schnyder – „Sonata“ fagotui ir fortepijonui

 

Pianistas ROKAS ZUBOVAS pradėjo muzikos studijas Kauno J. Naujalio vidurinėje meno mokykloje (R. Šerkšnytės klasėje). Lietuvos muzikos akademijoje jis studijavo prof. J. Karnavičiauas klasėje, o De Paul universitetą (Čikaga, JAV) baigė vadovaujamas prof. D. Paperno. Rokas taip pat tobulinosi pas pianistus Esther Yellin, Andrių Kuprevičių ir Edwardą Auerį.

Pirmųjų premijų laureatas konkursuose Vilniuje ir Niujorke, pianistas daug dėmesio skiria M. K. Čiurlionio kūrybai. Su savo parengtomis koncertais-paskaitomis jis aplankė daugelį JAV, Kanados miestų, gastroliavo Italijoje, Prancūzijoje, Argentinoje, Norvegijoje, Rusijoje, kitose šalyse, įrašė jau keturias kompozitoriaus muzikos kompaktines plokšteles. Kaip solistas, įvairių kamerinių ansamblių bei fortepijoninio dueto „Duo Zubovas“ narys, Rokas koncertavo įvairiose Europos bei Šiaurės ir Pietų Amerikos šalyse.

„Pianistas Rokas Zubovas atskleidžia didingus ir paslaptingus, bei tuo pačiu metu intymius Čiurlionio pasaulius išraiškingai ir meistriškai, įkvėpdamas klausytojus vis iš naujo įsimylėti didžiojo mūsų menininko kūrybą.“ („Draugas“, Čikaga, 1998)

„Tai buvo nuostabiai nušviečianti/apšviečianti? ir beprecedentinė koncertas-paskaita. Zubovas grojo vingrias melodines linijas ir bravūrinius pasažus su stulbinančiu lengvumu.“ (Piano Teachers Congress News, New York, 1999)

„Sekmadienio koncerto pradžiai Rokas Zubovas skambino keturis Čiurlionio preliudus, kurie atskleidė kompozitoriaus giminingumą Šopenui, o taip pat jo švelnų ir audringą charakterį. Kiekvienas preliudas Zubovo atlikime pasižymėjo ryškiu charakteriu, jų pasauliai skleidėsi skaidrioje faktūroje dėstant tematinę medžiagą, ir vidinius linearinius sluoksnius.“ (Cleveland, The Plain Dealer, November 14, 2000)

„Rokas Zubovas – fortepijono burtininkas. Ekrane matyti dailininko darbai, sudėtingi spavų ir formų pasaulių vaizdiniai… nuostabiai atitiko meditatyvinius ir energinguosius fortepijono opusus, kurių pagalba Rokas Zubovas sukūrė genealią vizijų simfoniją. Darna buvo tokia tobula, kad sunku buvo atpažinti kur baigėsi muzika ir prasidėjo tapyba.“ (France. La Depeche, Saint-Affrique, May 22, 2003)

 

Dar būdamas 14 metų GLEBAS PYŠNIAKAS kaip solistas debiutavo su Lietuvos kameriniu orkestru (dirigentas prof. Saulius Sondeckis) Lietuvos nacionalinėje filharmonijoje. Šiandien legendinės violončelininkės Natalijos Gutman auklėtinis pasirodo garsiausiose pasaulio salėse: Vienos „Musikverein“, Amsterdamo „Concertgebouw“, Maskvos konservatorijos Didžiojoje salėje ir daugelyje kitų. Pasirodė solo su Maskvos konservatorijos simfoniniu, Lietuvos nacionaliniu simfoniniu, Lietuvos valstybiniu simfoniniu, Lietuvos kameriniu, Šv. Kristoforo kameriniu, Rygos Sinfonietta, Porto simfoniniu orkestrais ir kt. Aukščiausius įvertinimus muzikas pelnė reikšminguose nacionaliniuose ir tarptautiniuose konkursuose, o 2006 m. už Lietuvos vardo garsinimą G. Pyšniakas apdovanojo Lietuvos Respublikos Prezidentas Valdas Adamkus. Pirmoji mokytoja Tatjana Kuc atvedė violončelininką į muzikinį kelią, kurį vėliau praturtino studijos prof. Rimanto Armono ir prof. Johanneso Meissl klasėse bei susitikimai ir meistriškumo pamokos su Yo-Yo Ma, Mstislavu Rostropovičiumi, Silvija Sondeckiene ir Heinrichu Schiffu.

 

IGNAS MAŽVILA gimė 1985 m. muzikų šeimoje, mokėsi Nacionalinėje M. K. Čiurlionio menų mokykloje, Alfonso Ančerevičiaus klasėje. Vėliau studijavo Malmės Muzikos Akademijoje, prof. Asger Svendsen klasėje, UDK Berlin – prof. Eckart Hübner klasėje ir MUHO Mannheim pas profesorių Ole Kristian Dahl. Ignas yra keleto nacionalinių ir tarptautinių konkursų laureatas. Dalyvavo meistriškumo pamokose, kurias vedė profesoriai Klaus Thunemann, Sergio Azzolini, Dag Jensen ir kt.

Šiuo metu Ignas yra fagotų grupės koncertmeisteris Danijos Kameriniame orkestre. Kaip kviestinis koncertmeisteris Ignas yra grojęs su tokiais orkestrais kaip Roterdamo filharmonijos orkestras, Kremerata Baltica, Singapūro simfoninis, GMJO, EUYO, Gioteburgo simfoninis, Danijos Nacionalinis simfoninis, Islandijos simfoninis orkestrais. Kaip solistas Ignas yra grojęs kelis Antonio Vivaldžio koncertus, taip pat Wolfgango Amadeaus Mozarto ir Gioachino Rossini koncertus fagotui. Kamerinė muzika užima didelę dalį Igno atliekamos muzikos. Jis yra grojęs tokiuose festivaliuose kaip „Lockenhaus“ Austrijoje, „Festival International de Musique de Chambre en Charente” Prancūzijoje, yra ansamblių „Mazvila Winds“, „(A)muse“ narys, yra grojęs su tokiais artistais kaip Gidonas Kremeris, Alessandro Carbonare, Jacob Shaw, Alois Posh ir kt.

JULIA SIGOVA gimė Minske, Baltarusijoje. Pabaigusi M. Glinkos muzikos mokyklą studijavo Malmės muzikos akademijoje pas prof. Hansą Pålssoną, vėliau mokėsi Sibeliaus akademijoje Helsinkyje, prof. Konstantino Bogino klasėje Bergame ir prof. Normą Fisher Londone. Dalyvavo tokiuose festivaliuose kaip „La Biennale“ Venecijoje, „Societa dei Concerti“ Milane, „St.Martin in the Fields“ Londone. Grojo su tokiais muzikantais kaip Håkan Hardenberger, Susanne Resmark, Mats Rondin. 2018 gruodžio mėnesį Julia išleido savo debiutinį albumą „Russian Piano Music“ (Classical Dal Vivo).

 

 

Mieli klausytojai, norime Jus informuoti, kad Kauno valstybinė filharmonija laikosi visų Lietuvos Respublikos sveikatas apsaugos ministro rekomendacijų, tam, kad mūsų koncertuose jaustumėtės saugūs:

Klausytojai į filharmoniją įleidžiami tik su apsauginėmis veido kaukėmis;

Sudarytos sąlygos klausytojams dezinfekuotis rankas;

Klausytojai sodinami išlaikant saugų atstumą;

Ribojamas klausytojų skaičius;

Reguliuojamas klausytojų judėjimo srautas;

Prieš ir po renginio vėdinamos filharmonijos patalpos;

Kruopščiai valomi ir dezinfekuojami paviršiai.Renginio trukmė: 1 val., nėra.

Durys atidaromos iki renginio likus: 1 val.


Asmenys iki 7 metų neįleidžiami.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Kauno valstybinė filharmonija, Koncertinė įstaiga

Daugiau informacijos: www.kaunofilharmonija.lt nomeda@kaunofilharmonija.lt; 8 37 200478.

Draudžiama įsinešti: įjungtus mobiliuosius telefonus, filmavimo, fotografavimo ir garso įrašymo įrangos (be organizatoriaus leidimo), kitus skleidžainčius garsą prietaisus, alkoholinius gėrimus, skėčius..

Asmens duomenų valdytojas: TIKETA, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. TIKETA teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. TIKETA veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Tiketa plius

Pramogaukit

Žiurkiagalviai (N-16) - Klaipėdos jaunimo teatras / KJT

Žiurkiagalviai (N-16) - Klaipėdos jaunimo teatras / KJT

  • Alytus, Alytaus miesto teatras
  • Gruodžio 3 d. 18:30 val.
  • Trukmė: 1 val.
Iki pasiūlymo pabaigos:
1 d. 19 val. 25 min.
6,00 € 10,00 €
Pirkti
SKRAIDYK. LIETUVA 2020 spalio 1 d. - 2020 gruodžio 31 d.

SKRAIDYK. LIETUVA 2020 spalio 1 d. - 2020 gruodžio 31 d.

  • Vilnius, Katedros aikštė
  • Spalio 1 d., 00:00 val.
Iki pasiūlymo pabaigos:
13 d. 15 val. 59 min.
10,75 € 21,50 €
Pirkti
Visos pramogos >

Su Tiketa judu

SIŪLYK RENGINĮ, Į KURĮ NORĖTUM JUDĖTI PIGIAU!

IR GALBŪT ATEITYJE JAM PASKELBSIME AKCIJĄ

REGISTRUOKIS

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje