„Kidy Tour“ Karaliaus Mindaugo taurė 2019

„Kidy Tour“ Karaliaus Mindaugo taurė 2019

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

„Kidy Tour“ Karaliaus Mindaugo taurė grįžta į Vilnių!

DĖMESIO! LKL komandų fanai norėdami įsigyti bilietus prie savo mylimos komandos sirgalių vadovaukitės rekomendaciniais fanų zonų planais, kurie yra patalpinti prie renginio nuotraukų Tiketoje.

Keturios stipriausios Lietuvos krepšinio komandos 2019 m. vasario 16-17 d. stos į kovą dėl pirmojo trofėjaus šį sezoną. Kauno „Žalgiris“ pastaruosius dvejus metus kėlė „Kidy Tour“ Karaliaus Mindaugo taurę – kas šalies čempionams šį sezoną kąs skaudžiausiai?

„Kidy Tour“ Karaliaus Mindaugo taurės turnyras 2016-aisiais Vilniuje išrinktas geriausiu Lietuvos metų sporto renginiu, nepraleisk galimybės vėl tapti istorijos dalimi!

PROGRAMA:

Vasario 16 d.

12.30 val. „Karalienės taurė“: Vilniaus „Kibirkštis“ – Kauno „Aistės–LSMU“

15.10 val. I pusfinalis: Kauno „Žalgiris“ – Panevėžio „Lietkabelis“ (per minutės pertraukėles – Šokėjų kovos)

17.30 val. II pusfinalis: Vilniaus „Rytas“ – Klaipėdos „Neptūnas“ (per minutės pertraukėles – Šokėjų kovos)

Vasario 17 d.

11 val. „LKL ateities taurė“: Vilniaus „Rytas–Perlas“ – Kauno „Žalgiris–2“

14 val. Rungtynės dėl 3 vietos (per ilgąją pertrauką – Šokėjų kovų finalas)

16.15 val. LKL „Snaiperio“ konkursas

17.40 val. Karaliaus Mindaugo taurės FINALAS (per minutės pertraukėles – metimai iš vidurio aikštės dėl 100 tūkst. eurų ir naujutėlio „Mercedes-Benz“ automobilio)

Pertraukų metu Jūsų laukia: pramogos ir dovanos sirgaliams, mokslininkų „N2“ pasirodymai, Justino Jankevičiaus pokalbių šou, „Iron World Drums Show“ parodomoji programa ir kita.

 Vaikai įleidžiami nemokamai: TAIP (6 metų (imtinai)).

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Lietuvos krepšinio lyga.

Daugiau informacijos: NĖRA.

Asmens duomenų valdytojas: NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje