KARIBŲ FIESTA

KARIBŲ FIESTA

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

KONCERTŲ CIKLAS „NUO ŠV. KALĖDŲ IKI NAUJŲJŲ METŲ“ 2021

Atlikėjai:

GRUPĖ „CUBANA“

Enrique Santos (vokalas, Kuba)

Artūras Chalikovas (klavišiniai)

Andžej Zujevič (gitara)

Arman Isojan (kontrabosas)

Aleksandras Šamsutdinovas (perkusija)

Domantas Razmus (perkusija)

 

Programoje:

Lotynų Amerikos, ispaniškos dainos, melodijos ir ritmai

 

Visiems, ieškantiems pietietiškos šilumos, sielos atgaivos ir pozityvių emocijų, šį šaltą žiemos vakarą pristatome įspūdingą, sielas ir kūnus kaitinančią fiestą. Kviečiame pasinerti į kelionę po Lotynų Ameriką, Karibų jūros regionus ir saulėtąją Kubą, pajusti karšto vėjo dvelksmą, pietietišką karštį ir nuostabią, šokti ir dainuoti kviečiančią muziką, kurią jums dovanos virtuozų grupė „Cubana“ su išraiškingo balso dainininku Enrique Santos.

Grupės lyderis, lyrinis tenoras Enrique Santos gimė egzotiškoje Kuboje. Baigė Havanos didžiojo teatro konservatorijoje lyrinio dainavimo ir vaidybos studijas. E. Santos yra dirbęs garsiuosiuose Garcia Lorca, Rivieros, Havanos ir kt. teatruose. 2002 m. tapo konkurso „Cantandole al Sol“ laureatu, 2008 m. gavo antrą vietą konkurse „La Nueva voz“, tais pačiais metais konkurse „La voz en alta“ užėmė pirmąją vietą. 2015 m. E. Santos tapo svarbiausio profesionalių dainininkų „Adolfo Guzman“ konkurso Kuboje laureatu.

Siekdamas susipažinti su įvairių pasaulio šalių kultūromis ir muzika, dainininkas daug keliauja po pasaulį dalindamasis su publika savo emocijomis, temperamentu ir jausmingu muzikavimu, mielai bendradarbiaudamas su vietiniais muzikantais.

Apsilankęs Lietuvoje, drauge su žinomais mūsų šalies atlikėjais sukūrė grupę „Cubana“, į kurią susibūrę profesionalūs ir patyrę muzikantai atlieka Lotynų Amerikos melodijomis ir ritmais pulsuojančią muziką. Koncertinėje programoje skamba salsa, čia čia čia, bolero, afro-kubiečių rumba, bosanova, samba ir kitos, aistringos ir užburiančios kompozicijos.

Kviečiame visus kartu pasilinksminti ir energingai bei nuotaikingai praleisti vakarą kartu su grupe „Cubana“!

 

Įėjimas į Kauno valstybinėje filharmonijoje vykstančius renginius tik su Galimybių pasu, ES skaitmeniniu COVID pažymėjimu arba kitais Galimybių paso kriterijų atitikimą įrodančiais dokumentais (vaikams iki 16 m. amžiaus negalioja).

Viso renginio metu privaloma dėvėti nosį ir burną dengiančias medicinines kaukes ar respiratorius ir laikytis saugaus atstumo. Asmenų, kuriems pasireiškia ūmių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų požymiai (karščiavimas, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas ir pan.), prašome į renginį nevykti. Organizatoriai turi teisę neįleisti lankytojų, kuriems pasireiškia minėti požymiai.Renginio trukmė: 2 val., 15 min..

Durys atidaromos iki renginio likus: 1 val.


Asmenys iki 7 metų neįleidžiami.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Kauno valstybinė filharmonija, Koncertinė įstaiga

Daugiau informacijos: www.kaunofilharmonija.lt nomeda@kaunofilharmonija.lt; 8 37 200478.

Draudžiama įsinešti: įjungtus mobiliuosius telefonus, filmavimo, fotografavimo ir garso įrašymo įrangos (be organizatoriaus leidimo), kitus skleidžainčius garsą prietaisus, alkoholinius gėrimus, skėčius..

Asmens duomenų valdytojas: NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje