KARKLĖ LIVE MUSIC BEACH 2018

KARKLĖ LIVE MUSIC BEACH 2018

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

Asmenys iki 18 metų įleidžiami į renginį tik su suaugusio palyda, kuris prisiima visą atsakomybę už nepilanametį (reikia turėti tėvų/globėjų sutikimą).

Karklės festivalyje – išskirtinis superžvaigždės Craigo Davido pasirodymas

Britų muzikos žvaigždė Craigas Davidas atvyks į Lietuvą. Vienintelį savo pasirodymą Baltijos šalyse atlikėjas surengs muzikos festivalio „Karklė Live Music Beach 2018” metu. Tai bus pirmas šios garsenybės koncertas mūsų šalyje.

Su išskirtine muzikine programa TS5 atvyksiantis C. Davidas šiemet yra vienas geidžiamiausių atlikėjų Europos festivalių scenose.

Anglijoje gimęs dainininkas, dainų autorius, muzikos prodiuseris 2018 metų pradžioje išleido jau 7-ąjį savo albumą, pavadinimu „The Time Is Now“. Šis C. Davido darbas iškart šovė į Britanijos albumų topų viršūnę, o daina, „I know You“, įrašyta kartu su grupe „Bastille“, jau trečią mėnesį sukasi tarp klausomiausių Europos kūrinių.

C. Davidas kitąmet švęs savo šlovės 20-metį. Pasaulis pirmą kartą apie šį RnB stiliaus dainininką sužinojo dar 1999 m., kuomet į pasaulio topus jis pateko su daina „Re-Rewind“. 2000-aisiais išleistas jo debiutinis albumas padovanojo tokius hitus kaip „Walking Away“, „7 days“, „Fill Me In“. Tuomet C.Davidui tebuvo 19 metų. 2002 m. pasaulio topus pasiekė hitas „Rise and Fall“, įrašytas kartu su muzikos superžvaigžde Stingu.

Jaunajai muzikos gerbėjų kartai C.Davidas pažįstamas iš hitų „Aint‘t Giving Up“ bei „Nothing Like This“.

Per savo muzikinę karjerą britų muzikos žavigždė daugybę kartų buvo nominuotas įvairiems apdovanojimams tiek tėvynėje, tiek už jos ribų. C.Davido kolekcijoje – net 12 apdovanojimų ir beveik 50 nominacijų, tarp kurių ir MTV Europe Music Awards geriausio RnB atlikėjo prizas.

Anot Karklės festivalio organizatorių, tai dar nėra paskutinis pasaulinio lygio atlikėjas, kuris šiemet pasirodys renginyje. Nors derybos dar nesibaigė, jau beveik neabejojama, kad šiemet pajūrį sprogdins puikiai visame pasaulyje pažįstami ritmai iš už Atlanto.

Jau skelbta, kad rugpjūčio 17-19 dienomis vyksiančioje muzikos ir pramogų fiestoje gros tokios užsienio ir Lietuvos muzikos žvaigždės kaip Dub FX, Kadebostany, Marijonas Mikutavičius, Beardyman, Mahmut Orhan, Radistai DJ‘s, Gjan, Mantas, Saulius Prūsaitis, Ieva Narkutė, Beissoul ir Einius, Colours of Bubbles, NO DJ‘s, Black Biceps.

„Karklė Live Music Beach 2018“ – vienas didžiausių ir sėkmingiausių Lietuvos muzikos, pramogų ir menų festivalių. Tai pirmasis tokio pobūdžio renginys į vieną vietą sugebėjęs pritraukti 20 tūkst. žmonių. Festivalis vyksta etnografiniame Karklės kaime ant Baltijos jūros kranto.

https://www.youtube.com/watch?v=4Xyl_pn9Q-k

https://www.youtube.com/watch?v=FC9fc12YYC4

https://www.youtube.com/watch?v=P5lmb5-tnM0

„RETRO“ stovyklos nameliai

Ar norite sugrįžti į nerupestingą vaikystę ar pauglystę kai leisdavote vasaras stovyklose?

Festivalio metu galėsite apsistoti stovyklos „Žilvitis“ namelių kambariuose, įsigiję tam skirtą bilietą.

Šis bilietas galioja tik pateikus festivalio bilietą su nakvyne.

Stovyklos nameliai:

2 – viečiai 150 € + mokesčiai (2€)

4 – viečiai 300 € + mokesčiai (2€)

5 – viečiai 350 € + mokesčiai (2€)

7 – viečiai 450 € + mokesčiai (2€)

8 – viečiai 500 € + mokesčiai (2€)

10 – viečiai 550 € + mokesčiai (2€)

Nameliuose nerasite vonios ir visų patogumų, bet „stogas virš galvos“, jūros ošimas ir vaikystės prisiminimai garantuoti, kaip ir lovos, spintelės ir, žinoma, elektra.

Visi, turintys namelių bilietus, į festivalį galės patekti pro specialų FANŲ įėjimą, todėl išvengsite eilių ir pirmieji galėsite mėgautis renginiu.

FANO BILIETAS

Kaina: 82 € + mokesčiai (85 € viso) – trims dienoms.

FANO BILIETĄ TURINTIEMS PRIKLAUSO:

1. FANŲ KEMPINGAS. Išskirtinis FANŲ kempingas ant jūros kranto, pačioje „Žilvičio“ stovyklos širdyje tarp „retro“ namelių ir šalia akyvios festivalio teritorijos. Teritorija uždara ir saugoma papildomai. Vietų skaičius FANŲ kempinge – ribotas!

2. FANŲ PARKINGAS. Atskiras parkingas, kuris jau įskaičiuotas į bilieto kainą. Jis bus įkurtas arti įėjimo į festivalio teritoriją.

3. FANŲ ZONA. Šalia pagindinės scenos - speciali pakyla, nuo kurios visus koncertus matysite ir girdesite geriausiai. Baras - tik FANAMS!

4. ATSKIRAS ĮĖJIMAS. Atvykstant į festivalį nereikės laukti eilėse prie patikrinimo punktų. Būsite pirmieji, kurie įžengs į renginio teritoriją.

Visi, norintys gyventi fanų kempinge, festivalio metu kasoje galės įsigyti tam skirtą bilietą. Bilietų skaičius ribotas.

Atlikėjai:

Craig David presents TS5

Redfoo(USA)

Jax Jones(UK)

Dub FX(AUS)

Marijonas Mikutavičius

Kadebostany(CH)

Mahmut Orhan(TR)

Gjan

Mantas

Beardyman(UK)

Beissoul & Einius

Ieva Narkutė

Saulius Prūsaitis

Colours of Bubbles

No DJ‘s

Black Biceps

The Roop

Radistai DJ`s Live Feat. Beatrich, Justinas Jarutis, Matthew

Renginio trukmė: 72 val.

Vaikai įleidžiami nemokamai: TAIP (iki 10 metų amžiaus).

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Renginiai LT, UAB.

Daugiau informacijos: NĖRA.

Asmens duomenų valdytojas: TIKETA, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo kokybės, turinio ir pateikiamos informacijos apie jį. Tiketa yra bilietų platintojas ir veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Tiketa plius

Pramogaukit

Apeirono teatras: „Palikuonis“

Apeirono teatras: „Palikuonis“

  • Vilnius, KABLYS + KULTŪRA (Kauno g. 5, Vilnius)
  • Vasario 20 d., 19:00 val.
  • Trukmė: 1 val. 15 min.
Iki pasiūlymo pabaigos:
11 d. 14 val. 51 min.
7,92 € 13,20 €
Pirkti
Premjera! Ivanas Vyrypajevas „Saulėtoji linija“ Teatras Atviras ratas I Vilniaus miesto teatras

Premjera! Ivanas Vyrypajevas „Saulėtoji linija“ Teatras Atviras ratas I Vilniaus miesto teatras

  • Vilnius, MENŲ SPAUSTUVĖ (Šiltadaržio g. 6)
  • Vasario 22 d., 18:30 val.
  • Trukmė: 1 val. 15 min.
Iki pasiūlymo pabaigos:
20 d. 9 val. 56 min.
10,00 € 20,00 €
Pirkti
Visos pramogos >

Su Tiketa judu

-50 %
THE ILLUSIONISTS LIVE

THE ILLUSIONISTS LIVE

PASIBAIGĘS

SIŪLYK RENGINĮ, Į KURĮ NORĖTUM JUDĖTI PIGIAU!

IR GALBŪT ATEITYJE JAM PASKELBSIME AKCIJĄ

REGISTRUOKIS

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje