KARMEN. Charkivo nacionalinio operos ir baleto teatro gastrolės Kaune

KARMEN. Charkivo nacionalinio operos ir baleto teatro gastrolės Kaune

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

Dėmesio!  Spektaklio dieną būtinai pasitikrinkite informaciją www.dramosteatras.lt dėl galimų spektaklių atšaukimų ar perkėlimų.

Dėmesio! Pasirinkdami vietas balkone, spektaklį rizikuojate stebėti riboto matomumo zonoje.  

Charkivo nacionalinio operos ir baleto teatro gastrolės Kaune: ugningoji G. Bizet „Karmen“ 
Gegužės 5 d. Nacionalinio Kauno dramos teatro Didžiojoje scenoje gastroliuos Charkivo nacionalinio operos ir baleto teatras su spektakliu G. Bizet „Karmen“.  Tai unikali galimybė pamatyti antrojo pagal dydį Europos operos teatro pasirodymą ir paremti  menininkus, kurie dėl karo tėvynėje priversti sustabdyti kūrybinę veiklą.

Tikriausiai nėra pasaulyje operos teatro, kurio repertuare nesipuikuotų šis prancūzų kompozitoriaus šedevras, neatsitiktinai jis įtrauktas ir į Charkivo nacionalinio akademinio operos ir baleto teatro gastrolių Europos keliu programą. Spektaklyje dainuoja Charkivo operos solistai, choras, griežia teatro simfoninis orkestras, diriguojamas vyriausio dirigento Dmytro Morozovo.
Opera „Karmen“  – dažniausiai statoma opera pasaulyje, o jos autorius Georges Bizet operos istorijoje pirmiausiai ir išliko kaip vieno šedevro autorius. Prancūziškai ispaniškas temperamentas, intriguojantis siužetas apie Ispanijos čigonę, pasirinkusią mirtį vardan laisvės ir meilės, bet visų pirma nuostabi, visiems puikiai pažįstama muzika, skambanti kasdieną įvairiausiuose pavidaluose  – Lietuvoje, kaip ir visame pasaulyje, visada  ši opera buvo ir yra mėgstama publikos. Karmen visada sugrįžta – kaskart naujai įkūnijama, savo esme ji vis ta pati – intriguojanti, kelianti nuostabą, viltį ir susižavėjimą. Karmen istorija – gyvybingiausias mūsų šimtmečio kultūros mitas apie paslaptingą moters prigimtį.
Visos surinktos lėšos skiriamos Charkivo nacionalinio operos ir baleto teatrui. 

Didžioji scena

Daugiau informacijos:  https://dramosteatras.lt/lt/spektaklis/karmen/

Dėmesio! Prasidėjus spektakliui žiūrovai į salę neįleidžiami.Renginio trukmė: 3 val., Be pertraukos.

Durys atidaromos iki renginio likus: 1 val.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Nacionalinis Kauno dramos teatras

Daugiau informacijos: Nacionalinis Kauno dramos teatras info@dramosteatras.lt; 8 37 22 40 64.

Asmens duomenų valdytojas: NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje