KARMEN IR KITOS ISTORIJOS XXVII PAŽAISLIO MUZIKOS FESTIVALIS

KARMEN IR KITOS ISTORIJOS XXVII PAŽAISLIO MUZIKOS FESTIVALIS

Pasirodymai:

06-21

antradienis


18:00

KARMEN IR KITOS ISTORIJOS XXVII PAŽAISLIO MUZIKOS FESTIVALIS

Kaunas, Kauno valstybinė filharmonija

nuo 16,20 €

LIETUVOS KAMERINIS ORKESTRAS

Meno vadovas, dirigentas ir solistas SERGEJ KRYLOV (smuikas, Italija)

Ansamblis GIUNTER PERCUSSION

Vadovas Pavel Giunter

Programoje:

Žibuoklė Martinaitytė – „Ex tenebris lux“ styginių orkestrui

Nicola Campogrande – Koncertas smuikui ir styginiams (pasaulinė premjera)

Georges Bizet–Rodion Ščedrin – „Karmen siuita“ styginiams ir mušamiesiems

 

Senjorams (su pažymėjimais) taikoma 30 % nuolaida bilietams. Neįgaliems asmenims (su pažymėjimais) taikoma 50 % nuolaida 1–2 bilietams. Jaunimui (7–25 m.) taikoma 30 % nuolaida 1 bilietui. Renginio dieną nuolaidos netaikomos. Prie įėjimo į renginį kartu su bilietu bus prašoma pateikti nuolaidą patvirtinantį atitinkamą dokumentą – galiojantį pensininko, neįgaliojo, studento, moksleivio pažymėjimą ar kitą dokumentą su nuotrauka ir nurodyta gimimo data. Renginio dieną nuolaidos netaikomos.

Išskirtinis koncertas, kuriam pasaulinę italų kompozitoriaus Nicola Campogrande Koncerto smuikui ir styginiams premjerą ruošia Lietuvos kamerinis orkestras kartu su orkestro meno vadovu, smuikininku Sergejumi Krylovu.

Vienas geriausiai žinomų šiandienos italų kompozitorių N. Campogrande savo originalų kūrybos stilių kuria derindamas praeities ir dabarties tradicijas. Jo muzika įrašyta į daugiau kaip 30 kompaktinių plokštelių ir atliekama tokiose salėse kaip „Royal Albert Hall“, „Wigmore Hall“ Londone, „Teatro alla Scala“ Milane, „Opéra Royal de Wallonie“ Lježe, „Werner Hall“ Sinsinatyje, „Rudolfinum“ Prahoje, Paryžiaus filharmonijoje ir kitose.

„Kompozitorė, kurios muzikoje gimsta „harmonijos debesų aureolės“, – taip metaforiškai apie Ž. Martinaitytės muziką rašo svarbiausių Niujorko leidinių kritikai. „Ex tenebris lux“ lotyniškas kūrinio pavadinimas byloja „Iš tamsos šviesa“. Norėjosi, kad ši muzika taptų vedliu per užsitęsusios tamsos zoną ir galiausiai atvestų mus į šviesą, leistų ją patirti bent garsiniu pavidalu“, – sako kompozitorė. Kūrinys sukurtas 2021 m. Vilniaus festivalio užsakymu.

Rodionas Ščedrinas 1967 m. sukomponuotą „Karmen siuitą“ pavadino „Georges’o Bizet muzikos laisva transkripcija styginiams ir mušamiesiems“, ją Lietuvos kamerinis orkestras atliks su ansambliu „Giunter Percussion“. Dabar jau keista, kad tuomet premjera sukėlė nemažą šurmulį – kompozitorius buvo apkaltintas G. Bizet muzikos subjaurojimu, tačiau laikas viską sudėlioja į savo vietas – šiandien „Karmen siuita“ karaliauja teatrų ir koncertų scenose.

Viso renginio metu rekomenduojama dėvėti nosį ir burną dengiančias medicinines kaukes ar respiratorius ir laikytis saugaus atstumo. Asmenų, kuriems pasireiškia ūmių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų požymiai (karščiavimas, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas ir pan.), prašome į renginį nevykti. Organizatoriai turi teisę neįleisti lankytojų, kuriems pasireiškia minėti požymiai.

 Renginio trukmė: 1 val. 19 min., 15 min..

Durys atidaromos iki renginio likus: 1 val.


Asmenys iki 7 metų neįleidžiami.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Kauno valstybinė filharmonija, Koncertinė įstaiga

Daugiau informacijos: www.pazaislis.lt nomeda@kaunofilharmonija.lt; 8 37 200478.

Draudžiama įsinešti: įjungtus mobiliuosius telefonus, filmavimo, fotografavimo ir garso įrašymo įrangos (be organizatoriaus leidimo), kitus skleidžainčius garsą prietaisus, alkoholinius gėrimus, skėčius..

Asmens duomenų valdytojas: NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje