Kastyčio Kerbedžio gyvo garso koncertas

Kastyčio Kerbedžio gyvo garso koncertas

Pasirodymai:

08-14

penktadienis


20:00

Kastyčio Kerbedžio gyvo garso koncertas

Anykščių raj., Troškūnų Bernardinų vienuolyno kiemas

- 15 %
nuo 16,20 €

Kąstyčio Kerbedžio gyvo garso koncertas festivalyje „Muzika veža“

Rugpjūčio 14 dieną 20 val. Troškūnų Bernardinų vienuolyno kieme vyks Kąstyčio Kerbedžio koncertas. Koncerte kartu dalyvauja ir koncertinę programą pristato kompozitorius, gitaristas Robertas Semeniukas.

Vienas populiariausių Lietuvos atlikėjų Kąstytis Kerbedis, mėgstantis gyvenimo iššūkius ir netikėtumus,  šį kartą koncertą pristato labai netradicinėje erdvėje, viename gražiausių Lietuvos kampelių – Bernardinų vienuolyno ansamblyje,  jaunimo muzikos festivalyje „Muzika veža“.

Koncerte skambės tiek tradicinės dainos „Sakale lėk“, „Nakty“, „Dėl tavęs galiu“, tiek nauji hitai, įskaitant daugiau nei  prieš metus išleistą ir didelio populiarumo koncertuose sulaukiančią dainą „Lik amžinai“ ar vieną naujausių superhitų -  radijo stočių apdovanojimus gavusią „Mėlynakę“.

Apgalvodamas kiekvieną savo pasirodymą, atlikėjas aukštus reikalavimus kelia ir sau, ir  su juo dirbantiems profesionaliems atlikėjams. Visi Kąstyčio Kerbedžio koncertai neatsiejami nuo kokybiško atlikimo bei užburiančios atlikėjo energijos, kuria jis spinduliuoja ir užkrečia koncerto metu visą publiką.

Vaikai iki 18 m. įleidžiami tik su tėvais, globėjais ar suaugusiais asmenimis.Renginio trukmė: 3 val., 1 pertrauka po 15 min.

Durys atidaromos iki renginio likus: 1 val.


Asmenys iki 18 metų neįleidžiami.


Vaikai įleidžiami nemokamai: TAIP (Iki 10 metų imtinai (lydimi tėvų)).

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: TAIP.

Renginio organizatorius: Asociacija "Troškūnų bendruomenė"

Daugiau informacijos: NĖRA.

Draudžiama įsinešti: Į renginio vietą neįleidžiami asmenys su gyvūnais.

Asmens duomenų valdytojas: TIKETA, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. TIKETA teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. TIKETA veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Rėmėjai

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje