Kastyčio Kerbedžio koncertas Ilzenbergo dvare

Kastyčio Kerbedžio koncertas Ilzenbergo dvare

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

Ilzenbergo dvaras, jau 500 metų puoselėjantis geriausias dvarų tradicijas, plečia kultūrines veiklas ir rugpjūčio 22d., šeštadienį, 18 val. kviečia į scenos legendos Kastyčio Kerbedžio koncertą!

Kastyčio Kerbedžio koncerto kviečiame klausytis įstabaus grožio parke, kurio centre puikuojasi spindintys Ilzenbergo dvaro rūmai. Dainininko pasirodymas vyks idiliškos gamtos, romantiškų tvenkinių fone.

Kviečiame atvykti ankščiau ir prieš koncertą pasigrožėti dvarviete, o Ilzenbergo restorane ramiai pasimėgauti sveikais, santaroje su gamta išaugintais ir pagamintais produktais. Informaciją apie dvarą ir kaip atvykti rasite mūsų svetainėje www.ilzenbergas.ltRenginio trukmė: 1 val. 15 min.

Durys atidaromos iki renginio likus: 4 val.


Vaikai įleidžiami nemokamai: TAIP (Iki 6 metų imtinai).

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Ilzenbergo dvaras ir ūkis, VšĮ

Daugiau informacijos: www.ilzenbergas.lt

Draudžiama įsinešti: alkoholinius ir kitus svaiginančius gėrimus, medžiagas.

Asmens duomenų valdytojas: NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje