Kastytis Kerbedis (nukeltas į 2022 m.)

Kastytis Kerbedis (nukeltas į 2022 m.)

Pasirodymai:

12-15

ketvirtadienis


19:00

Kastytis Kerbedis (nukeltas į 2022 m.) Grąžinimai. Nukeltas į Compensą

Vilnius, Avia Solutions Group arena

Atšauktas

12-25

sekmadienis


19:00

Kastytis Kerbedis (nukeltas į 2022 m.) Prekyba sustabdyta

Panevėžys, CIDO arena

Atnaujinta 2022 09 15
TIKETA nebeprekiauja bilietais į Kastyčio Kerbedžio koncertą Panevėžyje. Atkreipiame dėmesį, kad jau įsigyti bilietai galios, jų keisti nereikia.

---

Informuojame, kad Kastyčio Kerbedžio turo „Taip“ koncertas, turėjęs vykti gruodžio 15 d. Vilniuje „Avia Solution Group“ arenoje, dėl joje vykdomų rekonstrukcijos darbų nukeliamas į 2022 m. gruodžio 8 d. „Compensa“ koncertų salėje. Pinigus už įsigytus bilietus galima susigrąžinti kasose, kuriose juos pirkote. Internetu pirktus bilietus galima grąžinti  savo paskyroje www.tiketa.lt.

Koncerto organizatoriai visiems, pirkusiems bilietus į šį koncertą, dovanoja 20 proc. nuolaidą į gruodžio 8 d. koncertą. Norint gauti nuolaidos kodą, prašome iki rugpjūčio 1 d. parašyti el. paštu info@bravoevents.lt. Prie laiško prašome prisegti turimus bilietus.


Kastyčio Kerbedžio turo TAIP koncertai nukeliami į 2022 m. Koncertas Vilniuje „Avia Solution Group“ arenoje nukeliamas į 2022 m. gruodžio 15 d., koncertas Panevėžyje „Cido“ arenoje – į 2022 m. gruodžio 25 d. Visi, iki šiol įsigyti bilietai, galios.

Jei nauja renginio data netinka, savo bilietus galite iškeisti į Organizatoriaus kuponus. Kuponais galėsite pasinaudoti pirkdami bilietus į kitus to paties Organizatoriaus renginius. Kuponai galios 12 mėn. nuo jų išdavimo.

Jei norite bilietus iškeisti į kuponus, iki 2021 m. gruodžio 12 d. parašykite laišką el. paštu info@bravoevents.lt su šia informacija:  

Jūsų elektroninis paštas, kuriuo buvo pirkti bilietai  

Bilieto (-ų) nuotrauką (-as), kad matytųsi bilieto numeris  

Jei bilietas (-ai) buvo pirktas (-i) kasoje, būtina pateikti pirkimą įrodantį dokumentą (pvz., pirkimo čekį ar banko išrašą)  

Laiške būtina parašyti, kad sutinkate su žemiau nurodyta sąlyga:   

Užpildydamas ir pateikdamas šį prašymą: (i) patvirtinu, kad sutinku perduoti aukščiau nurodytus asmens duomenis duomenų valdytojui UAB „BRAVO EVENTS“ bilieto iškeitimo į kuponą paslaugos administravimo tikslu.  

Vienas populiariausių Lietuvos atlikėjų Kastytis Kerbedis ryžtasi dar vienam gyvenimo nuotykiui ir kviečia į jį pasinerti ir savo klausytojus. Dainininkas metų pabaigoje surengs įspūdingiausią turą savo karjeroje! Gruodį į koncertinio turo „Taip!“ pasirodymus garsiausias muzikinės scenos senelis kviečia didžiųjų miestų gyventojus ir svečius. Ilgai lauktas koncertas Panevėžyje vyks pačią magiškiausią metų dieną – gruodžio 25-ąją „Cido“ arenoje. Šv. Kalėdos skambant žinomiausioms Kastyčio Kerbedžio dainoms taps dar labiau įsimintinos ir kupinos šiltų emocijų.

„Taip“ taps trečiuoju K. Kerbedžio turu per arenas ir jis žada būti išties stulbinantis. Be to, jis įvyks po dvejų metų priverstinės pertraukos, tad dainininkas be galo pasiilgo savo klausytojų ir parengė daug staigmenų ir naujų dainų.

Pats atlikėjas, šiuo metu intensyviai dirbantis prie naujų dainų, ruošia ypatingą kelių dalių programą. Ji apims ir senąją jo kūrybą, neatsiejamą nuo tokių dainų kaip „Dėl Tavęs galiu“, „Pienių vynas“, „Sakale, lėk“ ar „Nakty“, ir naujausius hitus, įskaitant Ukrainai skirtą „Ar daug prašau“ ir paslaptingą bei romantišką dainą „Pilnatis“.

Ne mažiau svarbus K. Kerbedžiui ir vaizdas. Jis puikiai žino, ką jo koncertuose turi matyti žiūrovai, todėl daug dėmesio skiria vizualiems sprendimams, šviesoms ir, žinoma, kostiumams. Nepriekaištingu stiliumi scenoje ir gyvenime pasižymintis atlikėjas jau numatęs, kaip atrodys turo koncertuose ir kiek kostiumų per juos pakeis. Ir jie visi gulės tobulai!

Apgalvodamas kiekvieną savo pasirodymą iki menkiausių detalių, atlikėjas aukštus reikalavimus kelia ir sau, ir kartu su juo dirbantiems profesionalams. Todėl visi jo koncertai neatsiejami nuo kokybiško atlikimo, techninių sprendimų ir nenumaldomos energijos, kuria spinduliuoja pats senelis.

Visi iki šiol įsigyti bilietai į K. Kerbedžio koncertinį turą „Taip“ Panevėžyje galios, jų keisti nereikia.

 Renginio trukmė: 2 val.

Durys atidaromos iki renginio likus: 1 val.


Vaikai įleidžiami nemokamai: TAIP (iki 6 metų).

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Bravo events, UAB

Daugiau informacijos: Rūbinės paslauga mokama. Perkant bilietus Cido arenoje kasoje, taikomas papildomas 0,30 euro mokestis.

Draudžiama įsinešti: gėrimų bet kokioje taroje, maisto produktų, ginklų, aštrių daiktų, gyvūnų, filmavimo, fotografavimo ir garso įrašymo įrangos (jei organizatorius nenurodo kitaip).

Asmens duomenų valdytojas: NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje