KAUNO BIGBENDUI 30

KAUNO BIGBENDUI 30

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

Šventinį gruodžio mėnesį kaip visuomet išradingas Kauno bigbendas pradės tiesiog apskritai džiazuodamas. Kodėl apskritai? Ogi dėl naujausios kompaktinės plokštelės „Kauno bigbendas. Jazz Up“ sutiktuvių, kuriose suksis lietuviško džiazo naujienos, sukurtos specialiai jubiliejų pasitinkančiam kolektyvui ir laiko patikrinti bigbendiniai opusai.

Per tris gyvavimo dešimtmečius, Kauno bigbendas tapo Lietuvos džiazo ikona: su kolektyvo veikla susiję daugelis Lietuvos džiazo solistų, puikiai žinomų ne tik šalyje, bet ir tarptautinėse scenose. Pirmojo profesionalaus džiazo orkestro istorija prasidėjo prieš tris dešimtmečius, 1991 m. Beveik du dešimtmečius šiam orkestrui vadovavo ir bigbendo ritmu gyveno šviesios atminties pianistas Romuladas Grabštas. Su Kauno bigbendu koncertavo iškilūs Lietuvos ir užsienio džiazo muzikantai, kuriems Kauno bigbendas buvo gero džiazo ir kokybės ženklas, nacionalinis langas į pasaulinio džiazo maršrutus. Ketvirtus metus Kauno bigbendui vadovauja kompozitorius, aranžuotojas ir trombonininkas Jievaras Jasinskis, kuris tradicijas papildo gaiviomis idėjomis.

Viena iš tęsiamų Kauno bigbendo linijų – ypatingas dėmesys lietuvių džiazo solistams ir jų džiazo kompozicijoms. Todėl Kauno bigbendas kūrybinės veiklos 30–mečiui parengė programą, kurioje skambės jaunosios kartos, tačiau atpažįstamą veidą turinčių ir žinomų Lietuvos solistų kompozicijos bei „grabštiniai gabalai“. Dabarties džiazo muzikos skambesį įprasmins ikoniškas džiazo instrumentas – saksofonas ir ryškiausi šių dienų solistai, kompozicijų autoriai – Liutauras Janušaitis, Leonardas Pilkauskas, Karolis Šarkus, Donatas Petreikis, Simonas Šipavičius. Būtent su šiais atlikėjais rugsėjo mėnesį buvo įrašomi nauji kūriniai, kuriuose improvizaciniai solistų epizodai lygiareikšmiai varžosi su  Kauno bigbendu. Ikoniško instrumento – saksofono ir bigbendo jungtis koncerte vainikuos Kauno bigbendo vyr. dirigento Jievaro Jasinskio kūrinys „Sax soli“, skirtas Kauno bigbendui ir laukiamai kompaktinei plokštelei „Jazz Up“.

Aukštyn su džiazo muzika ir su Kauno bigbendu!

 

Atlikėjai:

Kauno bigbendas (vyr. dirigentas Jievaras Jasinskis)

Liutauras Janušaitis

Leonardas Pilkauskas

Karolis Šarkus

Donatas Petreikis

Simonas ŠipavičiusAtlikėjai:

Kauno bigbendas (vyr. dirigentas Jievaras Jasinskis)

Liutauras Janušaitis

Leonardas Pilkauskas

Karolis Šarkus

Donatas Petreikis

Simonas Šipavičius

Renginio trukmė: 1 val. 20 min.

Durys atidaromos iki renginio likus: 30 min.


Asmenys iki 5 metų neįleidžiami.


Vaikai įleidžiami nemokamai: TAIP (Iki 6 metų).

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Kauno santaka, KĮ

Daugiau informacijos: www.kaunosantaka.lt info@kaunosantaka.lt.

Asmens duomenų valdytojas: NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje