Kauno rajono muziejus: Vladimiro Bogatyriovo akvarelių paroda

Kauno rajono muziejus: Vladimiro Bogatyriovo akvarelių paroda

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

Kviečiame apsilankyti Kauno rajono muziejuje - Vladimiro Bogatyriovo akvarelių paroda

Darbo laikas: III - VII nuo 10 iki 17.30

Adresas: Pilies takas 1, 54127- Raudondvaris, Kauno r.

Dailininkas Vladimiras Bogatyriovas gimė 1945 m. lapkričio 7 d. Rusijos tolimuosiuose rytuose. 1970–1976 m. sudijavo I. E. Repino akademiniame dailės, skulptūros ir architektūros institute Sankt Peterburge. Nuo 1975 m. dalyvauja parodose. Nuo 1992 m. yra Lietuvos dailininkų sąjungos narys.

Dailininkas atstovauja klasikinio realizmo mokyklą, jo darbai eksponuojami privačiose kolekcijose  Lietuvoje, JAV, Vokietijoje, Rusijoje, Lenkijoje, Anglijoje.

„Kuriu, kad gyvenimas būtų gražesnis”, – taip nusako savo gyvenimo tikslą. Autorius skaito visų laikų literatūrą, plačiai domisi meno pasauliu, todėl jo paveikslai kupini romantiško požiūrio į kasdienybę, gamtą. 

V. Bogatyriovas visą savo kūrybinį kelią naudojo įvairias technikas ir žanrus. Tai ir aliejinė tapyba, ir jau beveik dvidešimt metų tobulinama akvarelės technika. Kūriniuose gausu personažų, iškalbingų detalių, mados, muzikos ir meno istorijos archetipų, plačios erudicijos prieskonių.

Ši paroda skirta pagerbti menininko kūrybos dalį, kuri liejasi skaidriais akvarelės potėpiais. Išgalvotas gyvenimas ir pakeleiviai, kupini humoro ir džiaugsmo, spalvų ir optimizmo. Tai fėjos, arlekinai, nykštukai, flopsai ir smėlinukai, muzikantai ir aktoriai. Tarytum didelis orkestras, pilnas įvairiausių asmenybių, stilių ir garsų!

„Kauno rajono muziejus“ kartu su „Eglės galerija” kviečia smagiai kūrybinei pažinčiai, kuri, tikime, bus įkvepianti ir nepamirštama!

Paroda veiks nuo 2021 m. lapkričio 5 d. iki 2022 m. sausio 30 d. Vaikai įleidžiami nemokamai: TAIP (iki 7 metų amžiaus).

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Kauno rajono muziejus, BĮ

Daugiau informacijos: NĖRA.

Asmens duomenų valdytojas: NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje