KAUNO STYGINIŲ KVARTETO JUBILIEJINIS KONCERTAS

KAUNO STYGINIŲ KVARTETO JUBILIEJINIS KONCERTAS

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

Atlikėjai:

Vyriausybės kultūros premijos laureatas

KAUNO STYGINIŲ KVARTETAS

Karolina Beinarytė-Palekauskienė (I smuikas)

Aistė Mikutytė (II smuikas)

Eglė Lapinskė (altas)

Saulius Bartulis (violončelė)

 

Dalyvauja:

INDRĖ PETRAUSKAITĖ (fortepijonas, D. Britanija-Lietuva)

KAUNO FORTEPIJONINIS TRIO

Lina Krėpštaitė (fortepijonas)

Indrė Andruškevičiūtė (smuikas)

Asta Krištaponienė (violončelė)

Koncertą veda kompozitorė ZITA BRUŽAITĖ

 

Programoje:

Ellen Taaffe Zwilich – Septetas fortepijoniniam trio ir styginių kvartetui

Vidmantas Bartulis – Styginių kvartetas Nr. 1 „O, brangioji“

Antonín Dvořák – Kvintetas fortepijonui ir styginių kvartetui Nr. 2 A-dur, op. 81

 

Veiklos keturiasdešimtmetį švenčiančio Kauno styginių kvarteto gerbėjai net neabejoja, kad  kiekviena kolektyvo parengta programa pažers naujų kamerinės muzikos perlų. Per keturias dešimtis veiklos metų kolektyvas surengė daugiau nei du tūkstančius koncertų įvairiose Lietuvos ir užsienio salėse, išleido 14 kompaktinių plokštelių. Kvarteto repertuare – tiek klasicizmo epochos, tiek šiuolaikinės muzikos opusai, kolektyvas atliko gausybę lietuvių kompozitorių kūrinių premjerų, tarp kurių išskirtinę poziciją užima Kaune reziduojančių kūrėjų darbai. Už šiuolaikinės muzikos populiarinimą kolektyvas pelnė metų apdovanojimą „Tikra muzika“, už lietuvių autorių muzikos garsinimą Lietuvoje ir užsienyje buvo paskelbtas „Įsimintiniausiu Kauno kūrybiniu kolektyvu“, o už nuopelnus Lietuvos kultūrai ir menui atlikėjams skirta Lietuvos Respublikos Vyriausybės premija.

Jubiliejiniame koncerte į svečius pasikvietęs ištikimus scenos bendražygius preciziškasis kolektyvas kviečia klausytojus pakeliauti išskirtinės styginių instrumentų kvartetui kurtos muzikos labirintais. Su dešimtąjį veiklos sezoną pasitinkančiu Kauno fortepijoniniu trio kvarteto nariai atliks šiuolaikinės amerikiečių kompozitorės Ellen Taafe Zwilich septetą, o kartu su Londone reziduojančia pianiste Indre Petrauskaite kolektyvas pristatys publikai legendinį Antonino Dvořako kvintetą A-dur, op. 81. Tyra kvarteto instrumentų darna klausytojai galės mėgautis skambant pirmajam Vidmanto Bartulio styginių kvartetui „O, brangioji“. Koncerto metu Kauno styginių kvarteto muzikos keliais klausytojus ves iškalbingoji kompozitorė, Lietuvos nacionalinės kultūros ir meno premijos laureatė Zita Bružaitė.

 

Įėjimas į Kauno valstybinėje filharmonijoje vykstančius renginius tik su Galimybių pasu, ES skaitmeniniu COVID pažymėjimu arba kitais Galimybių paso kriterijų atitikimą įrodančiais dokumentais (vaikams iki 16 m. amžiaus negalioja).

Viso renginio metu privaloma dėvėti nosį ir burną dengiančias medicinines kaukes ar respiratorius ir laikytis saugaus atstumo. Asmenų, kuriems pasireiškia ūmių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų požymiai (karščiavimas, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas ir pan.), prašome į renginį nevykti. Organizatoriai turi teisę neįleisti lankytojų, kuriems pasireiškia minėti požymiai.Renginio trukmė: 1 val., 15 min..

Durys atidaromos iki renginio likus: 1 val.


Asmenys iki 7 metų neįleidžiami.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Kauno valstybinė filharmonija, Koncertinė įstaiga

Daugiau informacijos: www.kaunofilharmonija.lt nomeda@kaunofilharmonija.lt; 8 37 200478.

Draudžiama įsinešti: įjungtus mobiliuosius telefonus, filmavimo, fotografavimo ir garso įrašymo įrangos (be organizatoriaus leidimo), kitus skleidžainčius garsą prietaisus, alkoholinius gėrimus, skėčius..

Asmens duomenų valdytojas: NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje