KETURI METŲ LAIKAI

KETURI METŲ LAIKAI

Pasirodymai:

09.19

ketvirtadienis


18:00

KETURI METŲ LAIKAI

Kaunas, Kauno valstybinė filharmonija

nuo 9,20 €

KAMERINIS ORKESTRAS „I SOLISTI AQUILANI“ (Italija)

Meno vadovas Maurizio Cocciolito

Solistas ir dirigentas

DANIELE ORLANDO (smuikas, Italija)

Programa:

Michele Mascitti – „Concerto Grosso“, op. 7, Nr. 3, Nr. 4

Antonio Vivaldi – „Keturi metų laikai“ smuikui, styginiams ir basso continuo iš dvylikos koncertų rinkinio „Harmonijos ir išradingumo varžybos“, op. 8

Koncerto partneris – Italų kultūros institutas Vilniuje

Kamerinis orkestras „I Solisti Aquilani“ ir smuikininkas Daniele Orlando, Italijoje pristatę naują programą „A. Vivaldi – Keturi metų laikai“ ir susilaukę teigiamo atgarsio, atvyksta į Lietuvą.

Atlikėjai baroko muzikos pagalba nori atkreipti visuomenės dėmesį į pasaulines klimato problemas, todėl neatsitiktinai programoje pasirinktas A. Vivaldi „Keturių metų laikų“ kūrinys. Anot jų, gamta keičiasi neįtikėtinai greitai ir pasaulis su kiekviena diena tampa vis gležnesnis dėl užterštumo, o kadaise A. Vivaldi sukurti ,,Keturi metų laikai“ jau tampa nebe tokie pastebimi. Koncerto idėjai atlieps ir specialiai šiai programai sukurtas trumpametražis filmukas.

Svečiai iš Italijos – „I Solisti Aquilani“ gyvuoja nuo 1968 m. ir šiandien yra vienas prestižiškiausių kamerinių orkestrų Italijoje. Orkestrą sudaro aukšto lygio muzikantai, gebantys atlikti daug dėmesio reikalaujančius virtuoziškus kūrinius. Jų repertuaras itin platus: nuo ankstyvojo baroko iki šiuolaikinės muzikos. Pagrindinis dėmesys skiriamas italų kompozitoriams, tačiau atliekami ir operiniai kūriniai. „I Solisti Aquilani“ aktyviai koncertuoja visoje šalyje, yra pagrindinis svarbių šalies kultūrinių renginių dalyvis. Orkestras taip pat yra surengęs nemažai reikšmingų gastrolių Europoje, Vidurio ir Tolimuosiuose Rytuose, Afrikoje ir Amerikoje, grojo geriausiuose koncertų salėse, yra nuolat kviečiamas dalyvauti festivaliuose Italijoje ir svetur, dažnai groja su tarptautinę šlovę pelniusiais muzikais, kas jiems yra didžiulė garbė.

Smuikininkas Daniele Orlando debiutavęs 17 metų buvo įvardintas kaip vienas perspektyviausių jaunosios kartos atlikėjų. Kaip solistas ir kamerinių ansamblių narys koncertavo Jungtinėse Amerikos Valstijose, Pietų Amerikoje, Rusijoje, Vokietijoje, Prancūzijoje, Rumunijoje, Portugalijoje, Slovakijoje, Graikijoje, Airijoje, Švedijoje su puikiais muzikais. Yra įrašęs nemažai kompaktinių plokštelių su garsiomis kompanijomis. Daniele Orlando nuo 2014 m. yra Akvilos kamerinio orkestro koncertmeisteris. Jis groja 1805 metais Giovan Battista Ceruti pagamintu smuiku.

Atlikėjai:

Renginio trukmė: 2 val., 1 pertrauka po 20 min..

Durys atidaromos iki renginio likus: 1 val.


Asmenys iki 7 metų neįleidžiami.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Kauno valstybinė filharmonija, Koncertinė įstaiga.

Daugiau informacijos: www.kaunofilharmonija.lt nomeda@kaunofilharmonija.lt; 8 37 200478.

Draudžiama įsinešti: įjungtus mobiliuosius telefonus, filmavimo, fotografavimo ir garso įrašymo įrangos (be organizatoriaus leidimo), kitus skleidžainčius garsą prietaisus, alkoholinius gėrimus, skėčius..

Asmens duomenų valdytojas: TIKETA, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. TIKETA teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. TIKETA veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Tiketa plius

Pramogaukit

PO KILIMU: Katarsis4 Teatro Atviras ratas studija

PO KILIMU: Katarsis4 Teatro Atviras ratas studija

  • Vilnius, Teatro Atviras ratas studija (Ašmenos g. 8)
  • Liepos 24 d., 20:00 val.
  • Trukmė: 1 val. 30 min.
Iki pasiūlymo pabaigos:
2 d. 8 val. 13 min.
6,00 € 12,00 €
Pirkti
Premjera! Ivanas Vyrypajevas „Saulėtoji linija“ Teatras Atviras ratas I Vilniaus miesto teatras

Premjera! Ivanas Vyrypajevas „Saulėtoji linija“ Teatras Atviras ratas I Vilniaus miesto teatras

  • Palanga, RAMYBĖ, kultūros centras. Vytauto g. 35
  • Liepos 21 d., 20:00 val.
  • Trukmė: 1 val. 15 min.
Iki pasiūlymo pabaigos:
2 d. 11 val. 51 min.
10,00 € 20,00 €
Pirkti
Visos pramogos >

Su Tiketa judu

-50 %
GAMEON'19 bilietas 2 D.@Litexpo

GAMEON'19 bilietas 2 D.@Litexpo

Galioja iki: 08-31

SIŪLYK RENGINĮ, Į KURĮ NORĖTUM JUDĖTI PIGIAU!

IR GALBŪT ATEITYJE JAM PASKELBSIME AKCIJĄ

REGISTRUOKIS

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje