„Kino pavasario“ šventinis atidarymas Klaipėdoje

„Kino pavasario“ šventinis atidarymas Klaipėdoje

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

Nori į šį renginį pigiau? Riboto kiekio pigesni bilietai tik Pramogaukit.lt!

„Kino pavasaris“ – emocijų pavasaris

Didžiausias Lietuvoje kino festivalis „Kino pavasaris“ šiemet Klaipėdoje vyks net dvi savaites – nuo balandžio 1 d. iki balandžio 14 d.

Emocijų kupinas, rafinuotas 21-ojo festivalio atidarymas uostamiestyje vyks balandžio 3 d. Ištikimiausi „Kino pavasario“ žiūrovai kviečiami į Klaipėdos dramos teatrą drauge pradėti pusę mėnesio truksiančią kino šventę. Raudonas kilimas, šampanas, abejingų nepaliksiantis atidarymo filmas „Viskas dėl šou“ ir jo režisieriaus Benedikto Erlingssono bei festivalio komandos sveikinimai – tik keletas iškilmingos atidarymo ceremonijos akcentų.

Oficialiame festivalio atidarymo filme „Viskas dėl šou“ („The Show of Shows“) skamba kultinės islandų grupės „Sigur Ros“ narių sukurta muzika, o ekrane keičiasi neįtikėtini vaizdai iš praėjusio amžiaus cirko pasirodymų, kurių daugelis anksčiau viešai nerodyti. Stulbinamas žmogaus galimybes atskleidžiantys cirko artistų vaizdai kartu su atmosferiška „Sigur Ros“ narių muzika turėtų suteikti naujų potyrių net ir tiems žiūrovams, kurie per 20-ąjį „Kino pavasarį“, atrodo, matė jau viską.Renginio trukmė: 3 val.

Durys atidaromos iki renginio likus: 30 min.


Asmenys iki 7 metų neįleidžiami.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Kino pavasaris, VšĮ.

Daugiau informacijos: NĖRA.

Asmens duomenų valdytojas: NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje