N Kino teatro „Pasaka“ KINO KORTELĖ

N Kino teatro „Pasaka“ KINO KORTELĖ

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

Ir vis gi, kino teatras yra keista, magiška vieta. Tu sėdi su svetimais žmonėmis tamsioje salėje ir kartu žiūrite viena kryptimi. Jus šyptelite, kvatojatės, braukiate ašaras, kruptelite kone vienu metu, vienas kito nematydami. Geras kinas paliečia. Kai užsidega šviesos,Tu pakyli iš kėdės, kiti taip pat. Tų žmonių galbūt niekada nesutiksi, tačiau žinojimas, kad Jus kažkas sieja, kad Jūs tai patyrėte kartu, yra malonus. Kino teatras yra magiška vieta, nes jame esi Tu. Ši kortelė - Tau, nes į kiną vaikštai dažnai.

KINO KORTELĖ – NUO ŠIOL Į KINĄ VAIKŠČIOK KIEK NORI

1. Kortelės mėnesinis mokestis 15,00 eurų. Pateikus šią kortelę įėjimas į visus filmus, rodomus kino teatre “Pasaka” – nemokamas (Festivalių lankymas – žr. toliau). Kortelė vardinė, pateikiama kartu su asmens dokumentu su nuotrauka. Pirmą kartą įsigyjant kortelę, mokama už 3 mėnesius, vėliau kas mėnesį galima pasipildyti kortelės sąskaitą.

2. Kortelė suteikia neribotą apsilankymų skaičių kino seansuose, tačiau į tą patį filmą galima eiti tik vieną kartą. Kortelė yra griežtai asmeninė, neskolinama ir neperduodama draugams, pažįstamiems ar šeimos nariams.

3. Kortelė turi unikalų numerį, kuris suteikia informaciją apie jos papildymą ir galiojimo laiką. Kortelę galima įsigyti bei papildyti “Pasakos” kasoje arba internete www.tiketa.lt ir “Tiketa” kasose.

4. Pametus ar kitaip praradus kortelę, galite įsigyti naują kortelę. Tuomet teks vėl sumokėti startinį mokestį už 3 mėnesius.

5. Pateikus kortelę kino teatro kasoje Jums bus išduotas bilietas į pageidaujamą seansą. Bilietus galima įsigyti TIK į tos pačios dienos seansus, TIK kino teatro kasoje.

Kino teatro administracija turi teisę patikrinti kortelę bei asmens dokumentą perkant bilietą bei įeinant į salę. Kino teatro administracija turi teisę blokuoti kortelę, jei ja naudojasi ne kortelės savininkas.

6. Festivalių lankymas. Kadangi festivalius kino teatruose organizuoja trečiosios šalys, jų lankymui taikomos ypatingos sąlygos. Kiekviename festivalyje su Kino kortele galima nemokamai apsilankyti 3 kartus.

7. KORTELĖS ĮSIGIJIMAS.

Startinis mokestis (iš karto už tris mėnesius): 45,00 EUR.

Sumokėti galima www.tiketa.lt, visose Tiketa kasose arba PASAKOS kasoje. Perkant internetu arba Tiketa kasose pirkėjas moka 0.29 EUR paslaugos mokestį. Perkant PASAKOS kasoje, paslaugos mokesčio nėra.

Kur beužsisakytum kortelę ją reikia atsiimti kino teatro kasoje ir aktyvuoti ne vėliau kaip per mėnesį nuo pirkimo datos.

8. KORTELĖS AKTYVAVIMAS.

Sumokėjęs startinį mokestį ir atsispausdinęs el.bilietą, pirkėjas turi aktyvuoti savo kortelę. Kortelė aktyvuojama ir išduodama PASAKOS kasoje, pateikus apmokėjimo įrodymą, t.y. el.bilietą. Pirkėjas, norėdamas gauti vardinę kortelę, turi užpildyti anketą su asmens duomenimis ir kontaktais. Jo vardas ir pavardė kasoje užrašomi ant kortelės (lipduko). Aktyvuojant kortelę būtina pateikti telefono numerį arba el.pašto adresą, kad galėtume informuoti apie dalykus, tiesiogiai susijusius su kortelės panaudojimu. Kortelę galima užsakyti ir kito asmens vardu, t.y. ją padovanoti.

9. APSILANKYMAS KINE.

Pateikus šią kortelę įėjimas į visus filmus nemokamas. Asmuo, kasoje pateikęs kortelę, turi pateikti ir asmens pažymėjimą su nuotrauka. Kasoje išduodamas bilietas į konkretų seansą. Kortelės turetojui turi būti suteikta vieta, jei ji suteikiama kitiems žiūrovams. Įeinant į salę, administracija turi teisę patikrinti kortelę ir asmens pažymėjimą. Kino teatro administracija turi teisę blokuoti kortelę, jei ja naudojasi ne kortelės savininkas.

10. GALIOJANTYS APRIBOJIMAI.

a) Į tą patį filmą galima eiti tik vieną kartą;

b) Kiekviename festivalyje su Kino kortele galima nemokamai apsilankyti 3 kartus (per abu kino teatrus);

c) Bilietus galima įsigyti TIK į tos pačios dienos seansus, TIK kino teatro kasoje;

d) Kortelė yra griežtai asmeninė, neskolinama ir neperduodama draugams, pažįstamiems ar šeimos nariams.;

e) Kortelė negalioja uždariems renginiams.

11. KORTELĖS PAPILDYMAS.

Papildyti kortelės sąskaitą galima “Tiketos” sistemoje arba PASAKOS kasoje. Mėnesio kaina - 15,00 EUR, bet gali būti pildoma ir ilgesniam periodui (atitinkamai už mėnesį po 15,00 EUR), bet ne ilgesniam nei 12 mėnesių periodui.

Papildant kortelės sąskaitą “Tiketos” sistemoje, vartotojas moka 0,58 EUR aptarnavimo mokestį. Pildydamas kino teatro kasoje, aptarnavimo mokesčio nemoka.

12. DAŽNAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI.

a) Ar keletą mėnesių nepildžius kortelės sąskaitos, galima vėl ją pasipildyti?

TAIP. Ta galima daryti bet kada per 12 men nuo korteles isigyjimo dienos.

b) Per kiek laiko reikia kortelę aktyvuoti, sumokėjus startinį mokestį internete?

Per mėnesį nuo įsigijimo datos, PASAKOS kasoje.

c) Ką daryti pametus kortelę?

Pametus ar kitaip praradus kortelę, galite įsigyti naują kortelę. Tuomet teks vėl sumokėti startinį mokestį už 3 mėnesius.

Iki pasimatymo kine!

Daugiau informacijos www.kinopasaka.lt

Atlikėjai:

Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Kino pasaka, VšĮ.

Daugiau informacijos: NĖRA.

Asmens duomenų valdytojas: TIKETA, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo kokybės, turinio ir pateikiamos informacijos apie jį. Tiketa yra bilietų platintojas ir veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Tiketa plius

Pramogaukit

Vilniaus RYTO rungtynės: LKL: Vilniaus RYTAS - Alytaus DZŪKIJA

Vilniaus RYTO rungtynės: LKL: Vilniaus RYTAS - Alytaus DZŪKIJA

  • Vilnius, RYTO krepšinio arena
  • Gruodžio 15 d., 17:00 val.
  • Trukmė: 2 val.
Iki pasiūlymo pabaigos:
35 d. 6 val. 54 min.
3,60 € 6,00 €
Pirkti
Domo Emigrantes

Domo Emigrantes

  • Marijampolė, Marijampolės miesto kultūros centras
  • Gruodžio 15 d., 17:00 val.
  • Trukmė: 1 val. 20 min.
Iki pasiūlymo pabaigos:
212 d. 13 val. 22 min.
6,00 € 10,00 €
Pirkti
Visos pramogos >

Su Tiketa judu

-50 %
Meilė ir mirtis Veronoje

SIŪLYK RENGINĮ, Į KURĮ NORĖTUM JUDĖTI PIGIAU!

IR GALBŪT ATEITYJE JAM PASKELBSIME AKCIJĄ

REGISTRUOKIS

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje