Klaipėdos „Neptūno“ sezoniniai abonementai 2018 / 2019 m.

Klaipėdos „Neptūno“ sezoniniai abonementai 2018 / 2019 m.

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

Prekyba sezoniniais abonementais prasidės birželio 12 d. 10 val.

Abonementų korteles galėsite atsiimti „Švyturio“ arenos kasoj, pateikus abonemento pirkimo bilietą, nuo rugsėjo 10 d.

Nuolaidos (Taikomos tik bilieto - abonemento kainai. Arenos, Tiketos ar kitiems paslaugų mokesčiams nuolaidos netaikomos):

- 10% 2017/2018 sezono abonementų turėtojams*

- 4 už 3 kaina **

* Į nuolaidos laukelį įvesti 17/18 metų sezono abonemento barkodo numerį.

** norint pasinaudoti nuolaida reikia pasirinkti 4, 8, 12, 16 ir t. t. abonementus. Nuolaida galios pasirinkus tos pačios kainų kategorijos abonementus.

----------------------------------------------------------------

Dėl bronzos medalių LKL atkakliai kovojančio Klaipėdos „Neptūno“ sirgaliai nuo rytojaus, birželio 12 d., galės įsigyti abonementus į ateinančio, 2018/2019 metų, sezono namų rungtynes. Klubo gerbėjai kviečiami paskubėti, nes abonementai bus parduodami tik vieną mėnesį, iki liepos 12 d.

„Šiemet prekybą abonementais pradedame kaip niekada anksti – dar niekada vienam sezonui nesibaigus, nebuvome pradėję prekybos kito sezono abonementais. Prekybą paankstinome sirgalių prašymu – būdavo, kad sulaukdavome apgailestavimų, kad vasarą jie išvažiuoja ilsėtis ir ne visada suseka žinutes apie prekybą abonementais. Šiemet tikimės, kad visi spės ateinančio sezono laisvalaikiu pasirūpinti dar prieš prasidedant vasaros atostogų bumui“, – sako Klaipėdos „Neptūno“ direktorius Vilius Sukonas.

Sirgaliai galės rinktis iš keturių abonementų variantų, kurie skiriasi tik vieta salėje ir kaina. Abonementų kainos visam sezonui prasidės nuo 108 eurų.Visiems 2017/2018 metų sezono abonementų turėtojams sudarytos patrauklios sąlygos įsigyti abonementą ir kitam sezonui – jiems bus taikoma 10 proc. nuolaida. Be to, nepamiršti ir daugiau abonementų vienu kartu perkantys sirgaliai – keturis sezono abonementus galima įsigyti už trijų abonementų kainą. Tačiau šiuo pasiūlymu galės pasinaudoti tik pirmieji 500 sirgalių, kuriems vienas abonementas kainuos iki 24 proc. pigiau.

„Mūsų klubas – tai ne tik Klaipėdos, bet ir viso pajūrio regiono komanda. Dėliodami šių metų abonementų kainodarą, stengiamės ne tik išlaikyti ištikimiausius gerbėjus, kurie lankosi kone kiekvienose mūsų rungtynės „Švyturio“ arenoje, bet ir toliau sudaryti patraukliassąlygas prie sirgalių būrio prisijungti šeimoms ar didesnėms draugų kompanijoms.Visos iš bilietų surinktos lėšos yra skiriamos tiek pagrindinės komandos stiprinimui, tiek sėkmingos krepšinio piramidės vystymui. Tikriems krepšinio aistruoliams abonementas – ne tik patogus, bet ir finansiškai patrauklus sprendimas“, – tvirtina V. Sukonas ir skaičiuoja, kad šiemet abonementų turėtojai į „Neptūno“ rungtynes mokėjoiki 50 procentų pigiau nei tie, kurie pirko bilietus į kiekvienas rungtynes atskirai.

Abonementai galios į visas uostamiesčio klubo rungtynes Klaipėdos „Švyturio“ arenoje.Kitąmet, kaip ir šiemet, klubas kausis LKL ir viename iš Europos krepšinio turnyrų.

Praėjusiais metais sirgaliai įsigijo beveik 2 tūkst. uostamiesčio klubo abonementų. Šiemet komandos vadovų lūkesčiai didesni – tikimasi parduoti apie 2,5 tūkst. abonementų. „Įrodėme, kokie stiprūs esame, nepalaužiami, kovotojai. Tai viena priežasčių, kodėl mus taip myli sirgaliai. Ačiū jiems už tai. Be to, pastebiu, kad šiemet mūsų vyrų atkaklumas padėjo komandai pritraukti nemažą būrį naujų gerbėjų, – augančia sirgalių armija džiaugiasi klubo direktorius. – Sirgaliams turime dar vieną gerą žinią– su įsigytu abonementu jiems bus suteikiamos nuolaidos ir pas įvairius klubo partnerius.“

Praėjusią savaitę klubas paskelbė apie naują bilietų platinimo partnerį – „Tiketą“, kuri ir platins naujojo, 2018/2019 metų, sezono abonementus. Abonementus galima įsigyti naujai atidarytoje „Tiketos“ kasoje Klaipėdos „Švyturio“ arenoje, kitose bendrovės kasose, internetu www.tiketa.lt arba naudojantis „Tiketos“ mobiliąja programėlė.

Bilietus į likusias šio sezono Klaipėdos „Neptūno“ rungtynes platina ankstesnis partneris – bilietai.lt. Nuo rudens bilietų platinimu į rungtynes taip pat rūpinsis „Tiketa“

Atlikėjai:

Vaikai įleidžiami nemokamai: TAIP (iki 6 metų).

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Neptūno krepšinio klubas, VšĮ.

Daugiau informacijos: NĖRA.

Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo kokybės, turinio ir pateikiamos informacijos apie jį. Tiketa yra bilietų platintojas ir veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Tiketa plius

Pramogaukit

L. Bernstein „Kandidas“. Muzikinis rugpjūtis

L. Bernstein „Kandidas“. Muzikinis rugpjūtis

  • Nida, Nidos kultūros ir turizmo informacijos centras Agila
  • Rugpjūčio 3 d., 20:00 val.
  • Trukmė: 2 val., 1 pertrauka.
Iki pasiūlymo pabaigos:
35 d. 21 val. 53 min.
4,80 € 8,00 €
Pirkti
Monika Marija su grupe. „Safe zone“ vasaros turas

Monika Marija su grupe. „Safe zone“ vasaros turas

  • Kaunas, Adform kiemelis (buvęs Ryšių kiemelis)
  • Rugpjūčio 3 d., 20:00 val.
  • Trukmė: 2 val., 2 dalys su pertrauka.
Iki pasiūlymo pabaigos:
48 d. 17 val. 39 min.
3,60 € 7,20 €
Pirkti
Visos pramogos >

Su Tiketa judu

-50 %
GAMEON'18 FANAS @Litexpo

GAMEON'18 FANAS @Litexpo

Galioja iki: 10-02

SIŪLYK RENGINĮ, Į KURĮ NORĖTUM JUDĖTI PIGIAU!

IR GALBŪT ATEITYJE JAM PASKELBSIME AKCIJĄ

REGISTRUOKIS

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje