Klasikos koncertas „Meilės sapnas“

Klasikos koncertas „Meilės sapnas“

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

Atšauktas. Bilietus galite grąžinti iki birželio 29 dienos kasose, kuriose juos pirkote.

Klasikos koncerto „Meilės sapnas“ kūrėjai skatina ilgalaikius santykius tarp žmonių

Klasikos koncertų kūrėjai Donato Ravini ir Vigailė Marcinkevičienė gegužės 18 dieną kviečia į koncertą „Meilės sapnas“. Šia meilės tema, kuri yra pagrindinė koncerto tema, organizatoriai siekia atkreipti žmonių dėmesį į meilės jėgą ir grožį, į ilgalaikių santykių tarp porų bei žmonių vertę.

„Šiandien pasaulyje daug nemeilės, skausmo, daugelis žmonių kenčia ir net žūsta. Manau, kad pasitelkiant grožį yra įmanoma „atstatyti“ žmonių sielas ir pasaulį. Pastebėjau, kad žmonės po mūsų koncertų išeina įkvėpti ir pakylėti. Dainuodamas iš širdies, interpretuodamas pagal belcanto klasikinės italų muzikos mokyklos metodiką, kurdamas koncertus ir pristatydamas juos publikai, stengiuosi duoti klausytojams emocijas ir gražią pozityvią energiją“, - koncertą pristato tenoras ir meno direktorius Donato Ravini.

D. Ravini ir V. Marcinkevičienės klasikos koncertai pasižymi ne tik aukšta muzikine kokybe, puikiai organizuotais renginiais, bet dažnai turi simbolinę idėją. Šia idėja kūrėjai nori atkreipti visuomenės dėmesį į gyvenimo ir muzikos grožį, į pasaulio ir gamtos grožį, meno grožį, vyro ir moters meilės grožį, į taiką pasaulyje ir tarp žmonių. Tarkim, vieną koncertą organizatoriai skyrė daugiavaikėms šeimoms, kad tėvai galėtų pasiklausyti koncerto už itin mažą kainą. Kitas koncertas buvo skirtas grožiui ir meilei, nes būtent šie dalykai įkvepia kurti meną ir gyvenimą kiekvieną dieną.

Šio koncerto idėja – ilgalaikiai santykiai tarp porų ir žmonių gimė iš noro pasakyti, kad mūsų vartotojiškas požiūris vieni į kitus neatneša laimės, yra skausmingas. „Tiek vyrai, tiek moterys gyvena pagal kažkokias vienas kito vartojimo taisykles. Moteris mąsto: tu man nuperki gėlių ir suknelę, tai aš tau būsiu gera ir tave mylėsiu. Vyras mąsto: ji bus aistringa meilužė, tai aš jai atsilyginsiu dovana. Bet tai nėra tikra meilė. Tas pats atsitinka ir santykiuose tarp bendradarbių ar verslo partnerių. Nėra žmogiškos pagarbos vienas kitam, nesilaikoma duoto žodžio, susitarimų. Vienintelis vertinimo kriterijus – ar tai man naudinga, ar aš galiu daugiau parduoti, ar galiu pigiau nusipirkti. Šiuo koncertu dalinamės idėja apie ilgalaikius santykius tarp vyro ir moters, tarp draugų, kolegų, darbdavio ir darbuotojo, santykius, kurie puoselėjami abiejų pusių pastangomis, siekiant pažinti vienas kitą, suprasti, padėti ir augti“, - pasakoja renginio prodiuserė V. Marcinkevičienė.

Koncerte skambės nemažai žinomo italų kompozitoriaus P.F. Tosti kūrinių, taip pat kitų garsių kompozitorių ir poetų kaip V. Bellini, M.P. Costa, E.De Curtis, E. Tagliaferri, S. Di Giacomo, L. Bovio, G.D. Annunzio klasikinės neapolietiškos dainos bei romansai. Šią programą pernai metais girdėjo Kauno ir Vilniaus klasikinės muzikos mylėtojai, publika buvo sužavėta D. Ravini atlikimo kokybe ir aukšto lygio renginiais. Po koncerto „Italų lyrika“ Kauno valstybinėje filharmonijoje klausytojai dėkojo stovėdami.

D. Ravini yra „auksinės“ neapolietiškos ir Italijos kultūros bei meno gerbėjas, talentingai ir naudodamas ypatingą klasikinę techniką interpretuoja žinomas lyrines ir klasikos dainas bei aistringus neapolietiškus romansus. Jo repertuare – populiarūs operų herojai iš svarbiausių Italijos bei kitų šalių kompozitorių kūrinių tokių kaip G.Verdi, G. Puccini, G. Donizetti, G. Rossini, G. Bizet, W.A. Mozart, J. Massenet, F.Lehar ir daugelio kitų. D. Ravini gyvena Romoje, rengia solinius koncertus Lietuvoje, Italijoje ir kitose šalyse.

Koncertas vyks Vilniaus rotušėje. Atlikėjui fortepijonu akompanuos pianistas Linas Dužinskas.

Koncerto „Meilės sapnas“ rengėjų gražiai ilgalaikių santykių puoselėjimo idėjai pritaria partneriai – portalai lrytas.lt ir moteris.lt, žurnalas „Moteris“ ir spaustuvė „Greita spauda“.

Pernai metais D. Ravini ir V. Marcinkevičienė surengė koncertus Vilniaus rotušėje, Kauno menininkų namuose, Vilniaus Chodkevičių rūmuose. Šių metų pradžioje surengė įspūdingą pasirodymą Kauno valstybinėje filharmonijoje, kuriame ypatinga viešnia buvo Lietuvos operos primadona Joana Gedmintaite. Koncerto meno vadovas ir tenoras buvo Donato Ravini. Atlikėjams akompanavo kamerinis orkestras “Modus” ir dirigentas Robertas Bliškevičius.Atlikėjai:

Donato Ravini, tenoras, meno direktorius

Linas Dužinskas, pianistas

Vigailė Marcinkevičienė, prodiuserė

Renginio trukmė: 2 val., 1 pertrauka 10 min..

Durys atidaromos iki renginio likus: 1 val.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Vigailė Marcinkevičienė.

Daugiau informacijos: Tel.: +37065924000.

Asmens duomenų valdytojas: TIKETA, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. TIKETA teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. TIKETA veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Tiketa plius

Pramogaukit

Profesionalus kilnojamas „Amber cirkas” - gastrolės

Profesionalus kilnojamas „Amber cirkas” - gastrolės

  • Vilnius, aikštelė prie PC „Akropolis“ (Ozo g. 25)
  • Liepos 29 d., 19:00 val.
Iki pasiūlymo pabaigos:
1 d. 1 val. 29 min.
6,72 € 11,20 €
Pirkti
Profesionalus kilnojamas „Amber cirkas” - gastrolės

Profesionalus kilnojamas „Amber cirkas” - gastrolės

  • Vilnius, aikštelė prie PC „Akropolis“ (Ozo g. 25)
  • Liepos 30 d., 19:00 val.
Iki pasiūlymo pabaigos:
2 d. 1 val. 30 min.
6,72 € 11,20 €
Pirkti
Visos pramogos >

Su Tiketa judu

SIŪLYK RENGINĮ, Į KURĮ NORĖTUM JUDĖTI PIGIAU!

IR GALBŪT ATEITYJE JAM PASKELBSIME AKCIJĄ

REGISTRUOKIS

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje