KMSO GIMTADIENIO KONCERTAS

KMSO GIMTADIENIO KONCERTAS

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

Atlikėjai:

KAUNO MIESTO SIMFONINIS ORKESTRAS

Vyr. dirigentas Constantine Orbelian (JAV), vadovas Algimantas Treikauskas

Solistas

PAVEL BERMAN (smuikas, Italija)

Dirigentas KAROLIS VARIAKOJIS

 

Programoje:

Johannes Brahms – Koncertas smuikui ir orkestrui D-dur, op. 77

Johannes Brahms – „Vengrų šokis“ Nr. 2 d-moll

Pablo de Sarasate – Andalūzijos romansas

Fritz Kreisler – Pjesė „Meilės kančios“

Vidmantas Bartulis – „Tortas orkestrui“

Gioacchino Rossini – Operos „Italė Alžyre“ uvertiūra

Wolfgang Amadeus Mozart – Operos „Visos jos tokios“ uvertiūra

 

Kauno miesto simfoninis orkestras pasitinka 17-ąjį gimtadienį. Šia proga po netrumpos pertraukos į Kauną turėjo sugrįžti Lietuvos publikos mylimas vyriausiasis orkestro dirigentas maestro Constantine‘as Orbelianas, o kartu su juo turėjo atvykti ir svarbiausiuose pasaulio operos teatruose ir koncertų salėse pasirodantis sopranas Kristin Sampson. Tačiau dėl asmeninių priežasčių šie muzikai negalės pasirodyti kartu su Kauno miesto simfoniniu orkestru.

Kiekvieną kartą rengdamas šventinį gimtadienio koncertą orkestras galvoja apie tai, kokią išskirtinę muzikinę dovaną įteikti klausytojams. Tad, nepaisant susidariusios situacijos, tikisi, kad 17-ojo gimtadienio koncertas suteiks nepamirštamų emocijų puokštę.

Simboliška, nes su orkestru šį vakarą pasirodys smuikininkas, pirmasis šio kolektyvo meno vadovas bei vyriausiasis dirigentas Pavelas Bermanas. Nepaprastai talentingas muzikas prieš bemaž du dešimtmečius padarė didžiulį postūmį tuometiniam Kauno kameriniam orkestrui bei visam Kauno muzikiniam pasauliui. Kiekvienas orkestro koncertas – šiltas susitikimas su senu bičiuliu.

Orkestrui ir solistui šventiniame koncerte diriguos Lietuvos publikai jau puikiai pažįstamas talentingasis jaunosios kartos dirigentas Karolis Variakojis.

Kauno simfoninis orkestras tikisi, kad koncertas kiekvienam dovanos šventinę nuotaiką, kurios šiuo metu daugelis pasiilgsta.

Koncerto organizatorius:

KĮ Kauno miesto simfoninis orkestras

Tel. (8 37) 204 589

El. p. kaunosimfoninis@yahoo.com

www.kaunosimfoninis.lt

Įėjimas į Kauno valstybinėje filharmonijoje vykstančius renginius tik su Galimybių pasu, ES skaitmeniniu COVID pažymėjimu arba kitais Galimybių paso kriterijų atitikimą įrodančiais dokumentais (vaikams iki 16 m. amžiaus negalioja).

Viso renginio metu privaloma dėvėti NE ŽEMESNIO KAIP FFP2 LYGIO RESPIRATORIUS ir laikytis saugaus atstumo. Asmenų, kuriems pasireiškia ūmių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų požymiai (karščiavimas, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas ir pan.), prašome į renginį nevykti. Organizatoriai turi teisę neįleisti lankytojų, kuriems pasireiškia minėti požymiai.Renginio trukmė: 1 val. 30 min., 15 min..

Durys atidaromos iki renginio likus: 1 val.


Asmenys iki 7 metų neįleidžiami.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Kauno valstybinė filharmonija, Koncertinė įstaiga

Daugiau informacijos: www.kaunofilharmonija.lt nomeda@kaunofilharmonija.lt; 8 37 200478.

Draudžiama įsinešti: įjungtus mobiliuosius telefonus, filmavimo, fotografavimo ir garso įrašymo įrangos (be organizatoriaus leidimo), kitus skleidžainčius garsą prietaisus, alkoholinius gėrimus, skėčius..

Asmens duomenų valdytojas: NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje