KOCH MARSHALL TRIO (JAV) koncertas Panevėžyje

KOCH MARSHALL TRIO (JAV) koncertas Panevėžyje

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

2018 metų balandžio 12 dieną Vilniaus „Pramogų salė Vakaris

2018 metų balandžio 14 d. klube "Ramybė" Palangoje

„Koch Marshall Trio“ – tai amerikiečių muzikantų trio, kurių muzikoje puikiai dera bliuzo, džiazo, fanko, roko ir kantri skambesys. O visa tai dar „pagardinta“ dinamiškomis improvizacijomis, gera humoro doze bei gaivališkomis šėlionėmis. Šiame projekte dalyvauja žymus gitaristas Gregas Kochas, jo sūnus, būgnininkas Dylanas Kochas ir vargonais grojantis Toby Lee Marshallas.

G. Kochas nusipelnė tokių epitetų, kaip „didis talentas“ ar „bauginančiai puikus muzikantas“, kurie skamba iš paties gitaros virtuozo Joe Bonamassa lūpų. Jis yra išleidęs net 15 albumų, kuriuose skamba pati įvairiausia, bet visada kokybiška ir originali muzika. Be to, Gregas yra savotiškas „Fender“ gitarų ambasadorius, kurių gamintojas įtraukė jį į „Top 10“ gitaristų sąrašą. Jis taip pat yra muzikos platintojų „Hal Leonard“ geriausiai parduodamų leidinių autorius ir video instruktorius, be to bendradarbiauja su įvairiais gitarinės muzikos žurnalais ir yra aukštai įvertinto vardinio gitaros priedų komplekto „Greg Koch Gristletone Pickups“ savininkas.

Grego Kocho sūnus Dylanas talentą mušamųjų valdymui parodė jau ankstyvoje vaikystėje, ritmą kaldamas virtuvėje rastomis priemonėmis. Puikų muzikinį išsilavinimą turintis būgnininkas drauge su tėvu grojo su tokiais žymiais muzikantais, kaip Robbenas Fordas, Little Feat's Paul Barrere, Jonas Cleary, Davidas Grissomas, Roscoe Beckas, Malfordas Milliganas ir kt. O neseniai jis buvo nominuotas apdovanojimui Wisconsin Area Music Awards (WAMI) metų būgnininko kategorijoje.

Trečiasis „Koch Marshall Trio“ narys – vargonininkas Toby Lee Marshallas. Jis taip pat kilęs iš muzikalios šeimos ir pradžioje grojo pianinu, kol susižavėjo vargonų skambėjimu. Vos septynerių sūnų tėvas nusivedė į koncertą, kuriame „Hammond B3“ vargonais grojo Steve Cherewanas su grupe „Dr. Mambo's Combo“. Šis instrumentas Toby tiesiog pakerėjo, o netrukus vaikinas jau stebino grojimo juo įgūdžiais - dar būdamas paauglys, grojo su pernai mirusiu legendiniu bliuzmenu Lonnie Brooksu. Vėliau Toby Lee Marshallas bendradarbiavo su kitais garsiais bliuzo atlikėjais, o po asmeninės kūrybinės pertraukos prisijungė prie „Koch Marshall Trio“.

Ne veltui šie trys talentingi muzikantai kartu pripažįstami kaip aukštos kokybės improvizacijų, išlaikant ir originalų skambesį, atlikėjai. Šis trio 2018 m. vasario mėnesį išleido debiutinį albumą „Toby Arrives“, kuriame įamžino pirmuosius 2017 metais netikėtai užsimezgusio kūrybinio bendradarbiavimo vaisius. Daugumą šio albumo dainų bliuzo gerbėjai Lietuvoje galės išgirsti ir trijuose koncertuose Vilniuje, Panevėžyje ir Palangoje.

Atlikėjai:

KOCH MARSHALL TRIO (JAV)

Renginio trukmė: 2 val.

Durys atidaromos iki renginio likus: 1 val.


Asmenys iki 18 metų neįleidžiami.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Albaris, UAB.

Daugiau informacijos: https://www.facebook.com/TaurosLoftas/ Tel.: +37061123082.

Asmens duomenų valdytojas: TIKETA, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo kokybės, turinio ir pateikiamos informacijos apie jį. Tiketa yra bilietų platintojas ir veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Tiketa plius

Pramogaukit

Jan van Eyck IDENTIFY (rež. Ieva Stundžytė) ATVIRAS RATAS I Vilniaus miesto teatras

Jan van Eyck IDENTIFY (rež. Ieva Stundžytė) ATVIRAS RATAS I Vilniaus miesto teatras

  • Klaipėda, Apeirono teatras
  • Gruodžio 14 d., 19:00 val.
  • Trukmė: 1 val. 30 min.
Iki pasiūlymo pabaigos:
17 d. 20 val. 16 min.
5,60 € 11,20 €
Pirkti
Vilniaus RYTO rungtynės: LKL: Vilniaus RYTAS - Alytaus DZŪKIJA

Vilniaus RYTO rungtynės: LKL: Vilniaus RYTAS - Alytaus DZŪKIJA

  • Vilnius, RYTO krepšinio arena
  • Gruodžio 15 d., 17:00 val.
  • Trukmė: 2 val.
Iki pasiūlymo pabaigos:
34 d. 16 val. 45 min.
3,60 € 6,00 €
Pirkti
Visos pramogos >

Su Tiketa judu

-50 %
Meilė ir mirtis Veronoje

SIŪLYK RENGINĮ, Į KURĮ NORĖTUM JUDĖTI PIGIAU!

IR GALBŪT ATEITYJE JAM PASKELBSIME AKCIJĄ

REGISTRUOKIS

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje