Koncertas „Volare! Gražiausios visų laikų dainos“

Koncertas „Volare! Gražiausios visų laikų dainos“

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

DĖMESIO!

Rugpjūčio 21 dienos koncertas „Volare! Gražiausios visų laikų dainos“ yra atšaukiamas dėl vieno iš atlikėjų ligos. Bilietus galima grąžinti kasose kuriose buvo pirkti iki rugsėjo 8 d.

Atšauktas rugpjūčio 13 dienos renginys. Informaciją dėl pinigų grąžinimų bus pateikta artimiausiu metu.

Nukeltas rugpjūčio 14 dienos renginys į rugpjūčio 21 dieną. Informaciją dėl pinigų grąžinimų bus pateikta artimiausiu metu.

Lietuvos kultūrinį gyvenimą netikėtai sukaustęs karantinas nutildė visų operos teatrų bei koncertų salių scenas. Po daugiau kaip tris mėnesius trukusios tylos gyvenimas pagaliau atgyja ir iš visur pradeda sklisti muzikos garsai. Šis koncertas skirtas visiems išsiilgusiems tikros klasikinės dainos. Trys jauni operos solistai Juozas Janužas (tenoras), Gopalas Michailovskis (baritonas) ir Simonas Strazdas (bosas) klausytojus kviečia į užburiančią muzikinių įspūdžių kelionę po klasikinės dainos pasaulį: nuo klasikinių neapolietiškų dainų iki žymiausių XX amžiaus estrados šlagerių. Koncerto solistai – trys jauni, talentingi bei perspektyvūs dainininkai, tarptautinių konkursų laureatai, buvę prof. Virgilijaus Noreikos dainavimo klasės ugdytiniai, per savo neilgą karjeros kelią jau sukūrę vaidmenų Lietuvos bei užsienio operų pastatymuose.

Programoje:

F. Lehar, C. A. Bixio, L. Denza, R. Leoncavallo, E. Cannio, V. Jurgutis, M. Grever, N. Brodszky, M. Petrauskas ir kt.

Atlikėjai:

Juozas Janužas (tenoras, 28 m.)

Dainavimo meistrystės sėmėsi iš profesoriaus V. Noreikos, bei kitų pedagogų. Šiuo metu dainuoja Lietuvos nacionaliniame operos ir baleto teatre, koncertuoja su įvairiais atlikėjais, chorais, pučiamųjų, bei simfoniniais orkestrais. Daugelio tarptautinių dainavimo konkursų laureatas.

Gopalas Michailovskis (baritonas, 27 m.)

Dainavimo mokėsi Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje pas profesorius V. Noreiką ir A. Janutą. Respublikinių bei tarptautinių konkursų laureatas, televizijos projektų „Lietuvos balsas“ ir „Mes vieno kraujo“ finalininkas. Nuolat koncertuoja kaip solistas su įvairiais muzikos atlikėjų kolektyvais. 2016 m. sukūrė pagrindinį vaidmenį P. Čaikovskio operoje „Eugenijus Oneginas“, kurią transliavo Lietuvos nacionalinis radijas ir televizija. Dirbo su dirigentais M. Staškumi, M. Barkausku, režisieriais J. Sodyte-Bradauskiene, M. S. Šimulynaite, N. Petroku.

Simonas Strazdas (bosas, 28 m.)

Dainavimo mokėsi pas prof. V. Noreiką, stažavosi Vokietijoje pas prof. S. Stamenkovič. Šiuo metu studijuoja Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje, magistro pakopoje doc. J. Čiurilaitės klasėje. 2020 m. Suomijoje atliko Don Alfonso vaidmenį W.A.Mozarto operoje "Visos jos tokios". Dirbo su žymiausiais Lietuvos ir užsienio dirigentais (G. Rinkevičius, M. Staškus, M. Barkauskas, J. Geniušas, R. Šumila, M. Lehtinen) bei režisieriais D. Ibelhauptaite, S. Uždavinys, J. Sodyte-Bradauskiene, V. Kiljunen). Julita Lukminaitė (fortepijonas, 23 m.)

Julita Lukminaitė (fortepijonas, 23 m.)

Savo pianizmo įgudžius tobulino pas žymius fortepijono meistrus: G. Gedvilaitę, P. Geniušą, G. Alekną, J. Karnavičių, A. Gavrilov, M. F. Battista, M. Rubackytę, A. Žlabį. Respublikinių bei tarptautinių konkursų laureatė, aktyviai koncertuojanti kaip solistė bei kamerinių ansamblių atlikėja. Šiuo metu studijuoja Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje prof. R. Rikterės fortepijono klasėje.

Vadovaujantis LR SAM reikalavimais, koncertuose, kurie vyks Palangos Kurhauze ir Šiaulių kultūros centre – kaukės yra privalomos.Atlikėjai:

Juozas Janužas (tenoras)

Gopalas Michailovskis (baritonas)

Simonas Strazdas (bosas)

Julita Lukminaitė (fortepijonas)

Renginio trukmė: 1 val.

Durys atidaromos iki renginio likus: 1 val.


Vaikai įleidžiami nemokamai: TAIP (iki 6 metų amžiaus).

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Simonas Strazdas

Daugiau informacijos: +37068426232.

Asmens duomenų valdytojas: TIKETA, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. TIKETA teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. TIKETA veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Tiketa plius

Pramogaukit

Klaipėdos jaunimo teatras „Kontrabosas“ (rež. V. Masalskis) / KJT

Klaipėdos jaunimo teatras „Kontrabosas“ (rež. V. Masalskis) / KJT

  • Vilnius, MENŲ SPAUSTUVĖ (Šiltadaržio g. 6)
  • Sausio 26 d. 18:00 val.
  • Trukmė: 1 val.
Iki pasiūlymo pabaigos:
6 d. 22 val. 17 min.
7,20 € 12,00 €
Pirkti
Klaipėdos jaunimo teatras „Kontrabosas“ (rež. V. Masalskis) / KJT

Klaipėdos jaunimo teatras „Kontrabosas“ (rež. V. Masalskis) / KJT

  • Alytus, Alytaus miesto teatras
  • Sausio 27 d. 18:00 val.
  • Trukmė: 1 val.
Iki pasiūlymo pabaigos:
7 d. 17 val. 3 min.
6,00 € 10,00 €
Pirkti
Visos pramogos >

Su Tiketa judu

SIŪLYK RENGINĮ, Į KURĮ NORĖTUM JUDĖTI PIGIAU!

IR GALBŪT ATEITYJE JAM PASKELBSIME AKCIJĄ

REGISTRUOKIS

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje