KONCERTAS-SUSITIKIMAS „GIRDINTYS MUZIKĄ“

KONCERTAS-SUSITIKIMAS „GIRDINTYS MUZIKĄ“

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

Mažojoje salėje

Lietuvos kompozitorių sąjungos Kauno skyriaus 50-ties metų jubiliejui

Atlikėjai:

IEVA GOLECKYTĖ (sopranas)

GIEDRIUS PRUNSKUS (baritonas)

MYKOLAS BAZARAS (fortepijonas)

MOTIEJUS BAZARAS (fortepijonas)

Vakaro vedėjas JURGIS KUBILIUS

Programoje:

Jonas Dambrauskas – „Malda už Tėvynę“ žemam balsui ir fortepijonui. Dedikuota A. Kučingiui

Viktoras Kuprevičius – „Atmenu, svaigo alyvos...“ aukštam balsui ir fortepijonui, ž. P. Vaičiūno

Vidmantas Bartulis – „Muzika“ balsui ir fortepijonui, ž. M. Katiliūtės

Viltė Žakevičiūtė – 6 miniatiūros iš ciklo fortepijonui „Devynios miglės“

Raimundas Martinkėnas – „Veliuokas“ sopranui ir fortepijonui, ž. B. Brazdžionio

Algirdas Brilius – „Po pietų“ fortepijonui

Giedrė Pauliukevičiūtė – „Dūno“ sopranui ir fortepijonui

Dalia Kairaitytė – „Rugsėjis“ sopranui ir fortepijonui, ž. E. Drungytės

Dalia Kairaitytė – „Gruodis“ baritonui ir fortepijonui, ž. V. Mykolaičio-Putino

Giedrius Kuprevičius – Preliudai ir fugos iš ciklo fortepijonui „Polihomofonija“

Giedrius Kuprevičius – „Obelų žiedai“ sopranui ir fortepijonui, ž. K. Binkio

Algimantas Kubiliūnas – 3 miniatiūros fortepijonui iš ciklo „Impulsai“

Zita Bružaitė – „Trioletai“ baritonui ir fortepijonui, ž. V. Mačernio

Lietuvos kompozitorių sąjungos Kauno skyrius buvo įkurtas 1971 m. birželio mėnesį. Pradžioje jį sudarė tik penki nariai – kompozitoriai Jonas Dambrauskas, Viktoras Kuprevičius, Vladas Švedas, Algimantas Kubiliūnas ir Giedrius Kuprevičius. Vėliau skyrių papildė muzikologė Eugenija Ragulskienė. Pirmasis skyriaus pirmininkas buvo G. Kuprevičius. Jo iniciatyva dienraštyje „Kauno tiesa“ (dabar „Kauno diena“) buvo įsteigtas šeštadieninis skyrelis „Muzikinis gyvenimas“, apie dešimtmetį gyvavo tradicinis kasmetinis renginys „Muzikos savaitė“, kurios metu skambėjo nauji lietuvių kompozitorių kūriniai. Kiekvieną pavasarį vykdavo ataskaitiniai Kauno kompozitorių kūrinių koncertai. Nuo 1982 m. G. Kuprevičiaus pradėtą veiklą tęsė naujasis skyriaus vadovas A. Kubiliūnas. 1994 m. vadovavimą skyriui perėmė kompozitorė Dalia Kairaitytė. Jos pastangomis 1997 m. suorganizuotas pirmasis šiuolaikinės muzikos festivalis „Iš arti“. 2001–2007 m. skyriui vadovavo ir festivalį rengė kompozitorius Vidmantas Bartulis, nuo 2007 m. – kompozitorė Zita Bružaitė. Nuo 2013 m. Lietuvos kompozitorių sąjungos Kauno skyriui vadovauja muzikologė Kristina Mikuličiūtė-Vaitkūnienė. Nuo 2020 m. festivalio „Iš arti" meno vadovė - kompozitorė Viltė Žakevičiūtė. 

Šiemet Lietuvos kompozitorių sąjungos Kauno skyrius švenčia jubiliejinius metus. Daugiau apie organizacijos istoriją bei sukakčiai skirtus planus skaitykite pokalbį su skyriaus vadove muzikologe Kristina Mikuličiūte-Vaitkūniene:

https://kauno.diena.lt/naujienos/kaunas/menas-ir-pramogos/kauno-kompozitoriu-bendruomenes-variklis-netyla-jau-pussimti-metu-1013773.

 

Įėjimas į Kauno valstybinėje filharmonijoje vykstančius renginius tik su Galimybių pasu, ES skaitmeniniu COVID pažymėjimu arba kitais Galimybių paso kriterijų atitikimą įrodančiais dokumentais (vaikams iki 16 m. amžiaus negalioja).

Viso renginio metu privaloma dėvėti nosį ir burną dengiančias medicinines kaukes ar respiratorius ir laikytis saugaus atstumo. Asmenų, kuriems pasireiškia ūmių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų požymiai (karščiavimas, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas ir pan.), prašome į renginį nevykti. Organizatoriai turi teisę neįleisti lankytojų, kuriems pasireiškia minėti požymiai.

 

 Renginio trukmė: 1 val. 30 min., nėra.

Durys atidaromos iki renginio likus: 1 val.


Asmenys iki 7 metų neįleidžiami.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Kauno valstybinė filharmonija, Koncertinė įstaiga

Daugiau informacijos: www.kaunofilharmonija.lt nomeda@kaunofilharmonija.lt; 8 37 200478.

Draudžiama įsinešti: įjungtus mobiliuosius telefonus, filmavimo, fotografavimo ir garso įrašymo įrangos (be organizatoriaus leidimo), kitus skleidžainčius garsą prietaisus, alkoholinius gėrimus, skėčius..

Asmens duomenų valdytojas: NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje