KONCERTAS-SUSITIKIMAS SU OPEROS SOLISTU KOSTU SMORIGINU „NUO MEFISTO IKI DON KICHOTO“

KONCERTAS-SUSITIKIMAS SU OPEROS SOLISTU KOSTU SMORIGINU „NUO MEFISTO IKI DON KICHOTO“

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

Atšauktas gegužės 13 dienos koncertas. Bilietus galima grąžinti iki gegužės 27 d. toje pačioje kasoje, kurioje pirkote. Internetu pirktus bilietus galima grąžinti savo paskyroje www.tiketa.lt.

 

KOSTAS SMORIGINAS (bosas-baritonas)

ir

KAUNO FORTEPIJONINIS TRIO

Lina Krėpštaitė (fortepijonas)

Indrė Andruškevičiūtė (smuikas)

Asta Krištaponienė (violončelė)

Koncertą veda GIEDRIUS PRUNSKUS

Programoje:

Kazimieras Viktoras Banaitis – „Atsiminimas“, ž. Kleopo Jurgelionio

Giedrius Alkauskas – Vokalinis ciklas „Valpurgijos naktis“, ž. Johann Wolfgang von Goethe, vertimas į lietuvių kalbą Aleksio Churgino:

1. „Fausto, Mefistofelio ir žaltvykslės žygio daina“;

2. „Faustas žygiuoja ir dainuoja apie keistą šviesą“;

3. „Raganų ir raganių choras“;

4. „Valpurgijos nakties atgarsis“.

Jacques Ibert – Vokalinis ciklas „Chansons de Don Quichotte“ (Don Kichoto dainos):

1. „Chanson du départ“ (Išvykimo daina), ž. Pierre de Ronsard;

2. „Chanson a Dulcinée“ (Daina Dulsinėjai), ž. Alexandre Arnoux;

3. „Chanson du Duc“ (Daina hercogui), ž. Alexandre Arnoux;

4. „Chanson de la mort de Don Quichotte“ (Priešmirtinė Don Kichoto daina), ž. Alexandre Arnoux.

Lili Boulanger – Pjesė fortepijoniniam trio „D‘un matin de printemps“ (Pavasario rytą)

Maurice Ravel – Vokalinis ciklas „Don Quichotte à Dulcinée“ (Don Kichotas Dulsinėjai), ž. Paul Morand:

1. „Chanson Romanesque“ (Romantiška daina);

2. „Chanson épique“ (Epinė daina);

3. „Chanson à boire“ (Užstalės daina).

Kostas Smoriginas – vienas perspektyviausių šiandienos bosų-baritonų. Jo kūrybinis kelias užsienyje ir Lietuvoje klostosi ypač sėkmingai. Solisto karjera pažymėta sukurtais vaidmenimis Milano „La Scala“, Bordo, Santjago, Drezdeno, Santa Fė ir Vilniaus operos teatruose bei ryškiais pasirodymais prestižiniuose operos festivaliuose. Akademinės muzikos duomenų bazės „Bachtrack“ duomenimis K. Smoriginas prieš septynerius metus tapo vienu iš trijų daugiausiai kartų scenoje dainavusių viso pasaulio bosų-baritonų. Ypatingos sėkmės sulaukė „Covent Garden“ teatre K. Smorigino atlikta Mefistofelio rolė, Londone jis dainavo boso partiją premjerinėje Karolio Szymanowskio „Stabat Mater“, Prancūzijos žiūrovai susižavėję plojo jo Leporelui, o išrankieji amerikiečiai – Figarui nacionaliniame Vašingtono ir San Francisko operos teatruose.

Šiame koncerte K. Smorigino talento gerbėjai galės išgirsti solistą kitame – kamerinio muzikavimo amplua. Pokalbio metu klausytojai išgirs solisto pasakojimą apie jo karjeros kelius, požiūrį į įvairius muzikos stilius, nuomonę apie šiuo metu susiklosčiusią meno žmonių situaciją. Klausytojų laukia net keletas premjerų: K. Smoriginas pirmą kartą pasirodys su fortepijoniniu trio, o visi šiame koncerte skambėsiantys kūriniai prabils naujomis spalvomis – jie specialiai buvo aranžuoti būtent šio vakaro atlikėjų sudėčiai.

 

Klausytojai viso renginio metu privalo dėvėti nosį ir burną dengiančias medicinines kaukes ar respiratorius
ir  sėdėti biliete nurodytoje vietoje.

Svarbi informacija lankytojams dėl COVID-19 plitimo prevencijos priemonių:

Visi filharmonijos renginių lankytojai patalpose privalo laikytis Nacionalinio visuomenės sveikatos centro rekomendacijų: nuolat dėvėti medicinines kaukes ar respiratorius, laikytis griežtos rankų higienos, kosėjimo ir čiaudėjimo etiketo, laikytis fizinės distancijos.

Asmenų, kuriems pasireiškia ūmių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų požymiai (karščiavimas, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas ir pan.), prašome į filharmonijos renginius nevykti. Filharmonija turi teisę neįleisti lankytojų, kuriems pasireiškia minėti požymiai.

Siekiant užtikrinti įstaigos lankytojų saugumą, patekimo ir judėjimo srautai filharmonijoje organizuojami taip:
1. Lankytojai į filharmonijos patalpas įleidžiami pro paradinį įėjimą (E. Ožeškienės ir L. Sapiegos gatvių kampas);
2. Nuo paradinio įėjimo lankytojų srautas nukreipiamas dešiniąja koridoriaus puse į rūbinę pažymėtais 2 m atstumais ant grindų;
3. Nuo rūbinės patekimas į koncertinę salę nukreipiamas dešiniuoju koridoriumi pažymėtomis rodyklėmis ant grindų, kur laiptais patenkama į antro aukšto patalpas;
4. Antro aukšto laiptinėje lankytojų srautus reguliuoja bilietų kontrolierius. Patekimas į koncertinę salę priklauso nuo turimo bilieto sėdimos vietos, t. y. lankytojas nukreipiamas į kairės arba dešinės pusės salės įėjimus (parteris į kairę nuo 16 iki 32 vietų, parteris į dešinę/balkonas nuo 1 iki 16 vietų);
5. Po renginio lankytojai į rūbinę privalo eiti kairiuoju koridoriumi, pažymėtu 2 m atstumais ant grindų, o iš rūbinės link išėjimo eiti dešiniuoju rodyklėmis ant grindų pažymėtu koridoriumi.

 

 

 

 

 

 Renginio trukmė: 1 val., nėra.

Durys atidaromos iki renginio likus: 30 min.


Asmenys iki 7 metų neįleidžiami.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Kauno valstybinė filharmonija, Koncertinė įstaiga

Daugiau informacijos: www.kaunofilharmonija.lt nomeda@kaunofilharmonija.lt; 8 37 200478.

Draudžiama įsinešti: įjungtus mobiliuosius telefonus, filmavimo, fotografavimo ir garso įrašymo įrangos (be organizatoriaus leidimo), kitus skleidžainčius garsą prietaisus, alkoholinius gėrimus, skėčius..

Asmens duomenų valdytojas: NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje