Konkurso-festivalio „Apex“ finalas

Konkurso-festivalio „Apex“ finalas

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

TARPTAUTINIO MUZIKINĖS ARANŽUOTĖS KONKURSO-FESTIVALIO „APEX“ FINALAS

Dalyvauja:

KAUNO STYGINIŲ KVARTETAS

Karolina Beinarytė-Palekauskienė (I smuikas)

Aistė Mikutytė (II smuikas)

Eglė Lapinskė (altas)

Saulius Bartulis (violončelė)

KAUNO FORTEPIJONINIS TRIO

Lina Krėpštaitė (fortepijonas)

Indrė Andruškevičiūtė (smuikas)

Asta Krištaponienė (violončelė)

ŠV. KRISTUPO MEDINIŲ PUČIAMŲJŲ INSTRUMENTŲ KVINTETAS

Giedrius Gelgotas (fleita)

Ugnius Dičiūnas (obojus)

Andrius Žiūra (klarnetas)

Paulius Lukauskas (valtorna)

Andrius Puplauskis (fagotas)

Programa:

Naujos aranžuotės kameriniams ansambliams, laureatų apdovanojimai

Koncerto orgnazitorius – VšĮ „Iš Arti“

Daugiau apie renginį www.apex-lt.art

Vis dažniau savo programoms atlikėjai ieško originalių sprendimų ir kaip tai pačiai kompozicijai suteikti daugiau spalvų, naujo skambesio. Aranžuotės meistrai bendradarbiauja su muzikantais, o dažniausiai – ir patys atlikėjai yra kūrybiški, neriantys į naujoves, netikėtus eksperimentams. Aranžuoti galima viską – nuo liaudies dainos, akademinės, senosios muzikos iki populiariosios, džiazo, šiuolaikinės ir t. t. Šis konkursas yra itin demokratiškas, nes jame pakviesti dalyvauti įvairaus amžiaus atlikėjai, kompozitoriai, aranžuotojai.

Pirmasis festivalis-konkursas Lietuvoje APEX (lot. k. ž. „viršūnė“) sumanytas kaip muzikinės aranžuotės fiesta, iš kurios tikimasi atverti jau sukurtų, tačiau kitaip skambančių kompozicijų, grožį ir tokiu būdu – pasiekti tobulo skambesio aukštumas, o kolektyvus nudžiuginti nauju repertuaru. Konkursui-festivaliui pasirinkti trys kameriniai ansambliai. Tai – styginių kvartetas, fortepijoninis trio ir medinių pučiamųjų kvintetas. Jiems konkurso dalyviai parengs aranžuotes, kurias atliks KAUNO STYGINIŲ KVARTETAS, KAUNO FORTEPIJONINIS TRIO ir ŠV. KRISTUPO MEDINIŲ PUČIAMŲJŲ INSTRUMENTŲ KVINTETAS. Ko tikimės konkurso finale? Turbūt pirmiausiai – išgirsti naujos, įdomios muzikos kameriniams ansambliams. Tikimės – pažįstamų melodijų ir kūrinių atgimimo netikėtų muzikos stilių šviesoje ir tiesiog – geros „medžiagos“ būsimosioms ansamblių programoms, klausytojams. Taip pat maloniai praleisto laiko ir intrigos, džiugesio, kada bus apdovanoti geriausių aranžuočių autoriai. Kviečiame į naujų atradimų kelionę, kuri prasidės nuo Kauno valstybinės filharmonijos, o vėliau pasklis pasaulio koncertų salėse.Renginio trukmė: 2 val., 1 pertrauka po 20 min..

Durys atidaromos iki renginio likus: 1 val.


Asmenys iki 7 metų neįleidžiami.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Kauno valstybinė filharmonija, Koncertinė įstaiga.

Daugiau informacijos: www.kaunofilharmonija.lt nomeda@kaunofilharmonija.lt; 8 37 200478.

Draudžiama įsinešti: įjungtus mobiliuosius telefonus, filmavimo, fotografavimo ir garso įrašymo įrangos (be organizatoriaus leidimo), kitus skleidžainčius garsą prietaisus, alkoholinius gėrimus, skėčius..

Asmens duomenų valdytojas: TIKETA, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. TIKETA teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. TIKETA veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.
UAB „TIKETA“ informuoja, kad atsižvelgiant į 2020-02-26 šalyje paskelbtą ekstremalią situaciją dėl koronaviruso (COVID-19) plitimo grėsmės bei į su tuo susijusius valstybės institucijų bei pareigūnų priimtus sprendimus, nuo 2020 m. rugsėjo 1 d. bilietų į renginius pirkėjai bus registruojami, papildomai renkant šiuos asmens duomenis: vardą, pavardę, telefono numerį, nuolatinės gyvenamosios vietos adresą. Asmens duomenų rinkimo tikslas - COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) profilaktikos ir kontrolės priemonių įgyvendinimas. Asmens duomenų saugojimo terminas – ne ilgiau kaip 21 diena po renginio, į kurį buvo pirkti bilietai, įvykimo dienos. Įsigydamas bilietus, bilietų pirkėjas patvirtina, jog sutinka kad jo asmens duomenys būtų tvarkomi nurodytu tikslu bei sutinka, kad minėti asmens duomenys gali būti perduoti:
  1. Renginio, į kurį bilietai buvo pirkti, organizatoriui;
  2. Nacionaliniam visuomenės sveikatos centrui prie Sveikatos apsaugos ministerijos.

Komentarai

Tiketa plius

Pramogaukit

Vido Bareikio akustinis turas PO KAUKE

Vido Bareikio akustinis turas PO KAUKE

  • Rokiškis, Rokiškio kultūros centras
  • Spalio 22 d., 18:00 val.
Iki pasiūlymo pabaigos:
0 d. 4 val. 31 min.
9,12 € 15,20 €
Pirkti
Klaipėdos jaunimo teatras „Kontrabosas“ (rež. V. Masalskis) / KJT

Klaipėdos jaunimo teatras „Kontrabosas“ (rež. V. Masalskis) / KJT

  • Klaipėda, Klaipėdos dramos teatras, Teatro g. 2
  • Spalio 22 d., 19:00 val.
  • Trukmė: 1 val.
Iki pasiūlymo pabaigos:
0 d. 5 val. 20 min.
6,00 € 10,00 €
Pirkti
Visos pramogos >

Su Tiketa judu

SIŪLYK RENGINĮ, Į KURĮ NORĖTUM JUDĖTI PIGIAU!

IR GALBŪT ATEITYJE JAM PASKELBSIME AKCIJĄ

REGISTRUOKIS

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje